Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Życie i zdrowie masz tylko jedno
Nasza cena: 39,90 zł

Zamawiana ilość:  
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Psychoskok
Autor Wróblewska Violetta
Rok wydania2016
Format15,0 x 21,0 cm
Oprawamiękka
Liczba stron434
Waga [kg]0,55
Otrzymasz w: 3-5 dni + czas dostawy *Objaśnienia statusów dostępności*####*24h* - towar jest dostępny i zostanie wysłany w ciągu 24 godzin (w dni robocze),##*3-5 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 3-5 dni roboczych,##*7-14 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 7-14 dni roboczych,##*Czasowo brak* - towar zostanie sprowadzony w dłuższym okresie czasu (ponad miesiąc),##*Niedostępny* - towar nie można zamówić####*czas dostawy* - czas potrzebny na dostarczenie towaru przez pocztę lub kuriera z Księgarni bezpośrednio do Klienta.####*** Z przyczyn niezależnych od nas czas dostawy może ulec wydłużeniu.
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Książka będzie szczególnie przydatna:

- osobom chcącym zadbać o swoje zdrowie psychiczno‑emocjonalne, fizyczne, społeczne i duchowe;
- osobom zaganianym lub zagubionym w życiu;
- borykającym się z problemami dnia codziennego;
- uzależnionym od czegokolwiek;
- poszukującym i oczekującym od życia więcej niż inni;
- osobom interesującym się rozwojem osobistym i duchowym;
- zajmującym się pomaganiem innych i leczeniem;
- uczęszczającym na terapie lub warsztaty rozwojowe;
- dotkniętym różnymi dolegliwościami psychicznymi i fizycznymi;
- znajdującym się w przełomowych lub krytycznych okresach swojego życia;
- poszukującym, wierzącym i niewierzącym w Boga oraz młodzieży pracującej, uczącej się i studiującej w miejsce nieobecnego w szkołach przedmiotu „sztuka życia”;
- osobom będącym w związkach oraz tym wszystkim, którzy wyznają zasadę, że nigdy nie jest za późno na zmiany w swoim życiu.

Czytając wiele publikacji popularno - naukowych z obszaru duchowości, psychologii oraz medycyny zapobiegawczej i żywieniowej, szukając wskazówek zawartych w Piśmie Świętym, oraz kierując się osobistymi doświadczeniami jako psycholog, terapeutka, psychocoach i nauczyciel akademicki, Violetta Wróblewska opracowała książkę, w której na 432 stronach w 34 rozdziałach.

Czytelnik znajdzie mądrości, recepty, sekrety i prawdy życiowe odnoszące się do najważniejszych aspektów ludzkiego życia.
Bóg uzdrawia ludzi w różny sposób. Choćby poprzez prowadzenie zdrowego stylu życia, zgodnego z zamierzeniami Stwórcy, sprzyjającemu uzdrowieniu psychicznemu, fizycznemu, duchowemu i mentalnemu. Książka pt. „Życie i zdrowie masz tylko jedno” wprowadza w sekrety odżywiania się oparte na zdrowotnych tajnikach Biblii oraz najnowszych badaniach naukowych.

Zawiera  praktyczne wskazówki, w jaki sposób najlepiej zadbać o swoje ciało. Przedstawia zestaw codziennych ćwiczeń na kręgosłup skoncentrowanych na świadomości ciała i oddechu. Pragnienie radości i szczęścia jest wpisane przez Boga w ludzką naturę. Książka pomaga otworzyć się na Boga i odnaleźć w Nim pokój.

Zachęca do cieszenia się życiem z Bogiem i umacniania z Nim relacji. Szczegółowo omawia tematykę codziennego dbania o zdrowie psychiczne, fizyczne i duchowe oraz uzdrawiania się z chorób,  radzenia sobie ze stresem i trudnymi emocjami oraz kryzysami życiowymi. Wskazuje na wybaczenie sobie i innym jako na klucz do uzdrowienia wewnętrznego. Uczy jak prowadzić proste życie. Pokazuje, że warto rozpoznawać destruktywne myśli, aby je kontrolować i nie pozwalać im się rozwijać. Daje zachętę do realizacji marzeń i inspirację do życia z pasją. Pomaga wyruszyć w drogę, której celem jest nowe życie i lepsze poznanie siebie, aby móc mocniej kochać Boga, siebie i innych.

Książka ta może stać się pożytecznym przewodnikiem pomocnym w budowaniu bliskich, harmonijnych relacji i udanego związku, pielęgnowaniu miłości, odkrywaniu swojej misji życiowej oraz czerpaniu zadowolenia z pracy zawodowej. Nasza żywotność wzrasta wtedy, kiedy możemy iść do przodu w życiu i realizować cele oraz doświadczać nowych rzeczy. W treści książki Czytelnik odnajdzie wiarę, radość, nadzieję, odwagę, miłość i dobroć, czyli te wartości, które sprzyjają szczęśliwemu, codziennemu życiu.

Każdy może odnaleźć w książce pt. „Życie i zdrowie masz tylko jedno” autorstwa Violetty Wróblewskiej słowa skierowane do siebie, które mogą pomóc w zmianie życia na lepsze. Czytelnik w trudnych dla siebie momentach może czerpać siłę z cytatów biblijnych, mądrych i pouczających anegdot, historyjek czy „złotych myśli” zawartych w książce. Stanowi ona nieodzowną pomoc w zrozumieniu pełni naszego człowieczeństwa. Inspiruje do przemyśleń na temat własnego życia. Daje motywację i pozwala odkryć, czego tak naprawdę chce się w swoim życiu. Pomaga uporządkować swoje życie.

Książka napisana jest łatwym do zrozumienia i prostym językiem.

„Życie i zdrowie masz tylko jedno”, napisana przez Violettę Wróblewską - psychologa, psychocoacha, terapeutę i nauczyciela akademickiego, popularyzatorkę zdrowych stylów życia - ma szansę stać się ulubionym przez Czytelników podręcznikiem lepszego życia, w którym zawsze może być więcej Boga, zdrowia, radości, szczęścia i spokoju.
Data dodania produktu: 03 czerwiec 2016.
Poprzedni produkt Produkt 74 z 97 w kategorii Poradniki Następny produkt
Podobne produkty
Studium sztuki lepszego życia - zeszyt ćwiczeń
 Studium sztuki lepszego życia - zeszyt ćwiczeń  26,00 zł
Książka zachęca do pójścia za prawdziwymi i głębokimi tęsknotami serca, tak aby miłość, harmonia, zdrowie, dobro, radość, duchowe zrozumienie, spokój umysłu, wdzięczność, nadzieja i wiara jako najważniejsze życiowe bogactwa ... 
You have only one life and one health
 You have only one life and one health  49,00 zł
You have only one life and one health. Therefore it is crucial to spend the time that has been given to us in the wisest way possible - a way which is the most life-enriching, useful, beneficial and helpful to us and to others. Because of inner ... 
Klienci, zakupili także:
Studium sztuki lepszego życia - zeszyt ćwiczeń
 Studium sztuki lepszego życia - zeszyt ćwiczeń  26,00 zł
Książka zachęca do pójścia za prawdziwymi i głębokimi tęsknotami serca, tak aby miłość, harmonia, zdrowie, dobro, radość, duchowe zrozumienie, spokój umysłu, wdzięczność, nadzieja i wiara jako najważniejsze życiowe bogactwa ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Szybkie odpowiedzi na pytania, szybka przesyłka, zrealizowana bez zarzutu a ponadto z niespodzianką! Polecam.

Karolina ze Ścinawki Dolnej

Witam, Bardzo dziękuję za przesyłkę - była zapakowana tak starannie, jakby ktoś miał nią na poczcie grać w siatkówkę ;) Doliczyłam się jeszcze dwóch niespodzianek: chyba nie zamawiałam obrazka z Jezusem Miłosiernym, a już na pewno nie batonika :) Książki, które były podwójnie, będą wysłane cioci (mam nadzieję, że już nie będzie robić mi kawałów używając mego maila :)) Dziękuję serdecznie; całkiem możliwe że jeszcze zajrzę. Pozdrowienia,

Karolina z Białegostoku

Witam. Jestem bardzo zadowolony z usług księgarni. Książki bardzo dobrej jakości i wysłane szybko. Szczególnie ważne jest dla mnie to iż książki są zebrane tematycznie i praktycznie znalazłem wszystkie których szukałem. Gorąco polecam innym a sam będę często korzystał z Księgarni.

Tadeusz z Zabrza

Szczęść Boże, Bardzo dziękuję za szybką wysyłkę zamówionych książek. Taka współpraca to sama przyjemność, Pozdrawiam.

Joanna z Warszawy

Witam. Przesyłkę otrzymałam i serdecznie dziękuję... bardzo mi było potrzebne wsparcie, które znalazłam w nowennie. Dziękuję. Pozdrawiam. Z Panem Bogiem.

Anna z Wielowsi
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl