Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Życie i zdrowie masz tylko jedno
Nasza cena: 39,90 zł

Zamawiana ilość:  
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Psychoskok
Autor Wróblewska Violetta
Rok wydania2016
Format15,0 x 21,0 cm
Oprawamiękka
Liczba stron434
Waga [kg]0,55
Otrzymasz w: 3-5 dni + czas dostawy *Objaśnienia statusów dostępności*####*24h* - towar jest dostępny i zostanie wysłany w ciągu 24 godzin (w dni robocze),##*3-5 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 3-5 dni roboczych,##*7-14 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 7-14 dni roboczych,##*Czasowo brak* - towar zostanie sprowadzony w dłuższym okresie czasu (ponad miesiąc),##*Niedostępny* - towar nie można zamówić####*czas dostawy* - czas potrzebny na dostarczenie towaru przez pocztę lub kuriera z Księgarni bezpośrednio do Klienta.####*** Z przyczyn niezależnych od nas czas dostawy może ulec wydłużeniu.
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Książka będzie szczególnie przydatna:

- osobom chcącym zadbać o swoje zdrowie psychiczno‑emocjonalne, fizyczne, społeczne i duchowe;
- osobom zaganianym lub zagubionym w życiu;
- borykającym się z problemami dnia codziennego;
- uzależnionym od czegokolwiek;
- poszukującym i oczekującym od życia więcej niż inni;
- osobom interesującym się rozwojem osobistym i duchowym;
- zajmującym się pomaganiem innych i leczeniem;
- uczęszczającym na terapie lub warsztaty rozwojowe;
- dotkniętym różnymi dolegliwościami psychicznymi i fizycznymi;
- znajdującym się w przełomowych lub krytycznych okresach swojego życia;
- poszukującym, wierzącym i niewierzącym w Boga oraz młodzieży pracującej, uczącej się i studiującej w miejsce nieobecnego w szkołach przedmiotu „sztuka życia”;
- osobom będącym w związkach oraz tym wszystkim, którzy wyznają zasadę, że nigdy nie jest za późno na zmiany w swoim życiu.

Czytając wiele publikacji popularno - naukowych z obszaru duchowości, psychologii oraz medycyny zapobiegawczej i żywieniowej, szukając wskazówek zawartych w Piśmie Świętym, oraz kierując się osobistymi doświadczeniami jako psycholog, terapeutka, psychocoach i nauczyciel akademicki, Violetta Wróblewska opracowała książkę, w której na 432 stronach w 34 rozdziałach.

Czytelnik znajdzie mądrości, recepty, sekrety i prawdy życiowe odnoszące się do najważniejszych aspektów ludzkiego życia.
Bóg uzdrawia ludzi w różny sposób. Choćby poprzez prowadzenie zdrowego stylu życia, zgodnego z zamierzeniami Stwórcy, sprzyjającemu uzdrowieniu psychicznemu, fizycznemu, duchowemu i mentalnemu. Książka pt. „Życie i zdrowie masz tylko jedno” wprowadza w sekrety odżywiania się oparte na zdrowotnych tajnikach Biblii oraz najnowszych badaniach naukowych.

Zawiera  praktyczne wskazówki, w jaki sposób najlepiej zadbać o swoje ciało. Przedstawia zestaw codziennych ćwiczeń na kręgosłup skoncentrowanych na świadomości ciała i oddechu. Pragnienie radości i szczęścia jest wpisane przez Boga w ludzką naturę. Książka pomaga otworzyć się na Boga i odnaleźć w Nim pokój.

Zachęca do cieszenia się życiem z Bogiem i umacniania z Nim relacji. Szczegółowo omawia tematykę codziennego dbania o zdrowie psychiczne, fizyczne i duchowe oraz uzdrawiania się z chorób,  radzenia sobie ze stresem i trudnymi emocjami oraz kryzysami życiowymi. Wskazuje na wybaczenie sobie i innym jako na klucz do uzdrowienia wewnętrznego. Uczy jak prowadzić proste życie. Pokazuje, że warto rozpoznawać destruktywne myśli, aby je kontrolować i nie pozwalać im się rozwijać. Daje zachętę do realizacji marzeń i inspirację do życia z pasją. Pomaga wyruszyć w drogę, której celem jest nowe życie i lepsze poznanie siebie, aby móc mocniej kochać Boga, siebie i innych.

Książka ta może stać się pożytecznym przewodnikiem pomocnym w budowaniu bliskich, harmonijnych relacji i udanego związku, pielęgnowaniu miłości, odkrywaniu swojej misji życiowej oraz czerpaniu zadowolenia z pracy zawodowej. Nasza żywotność wzrasta wtedy, kiedy możemy iść do przodu w życiu i realizować cele oraz doświadczać nowych rzeczy. W treści książki Czytelnik odnajdzie wiarę, radość, nadzieję, odwagę, miłość i dobroć, czyli te wartości, które sprzyjają szczęśliwemu, codziennemu życiu.

Każdy może odnaleźć w książce pt. „Życie i zdrowie masz tylko jedno” autorstwa Violetty Wróblewskiej słowa skierowane do siebie, które mogą pomóc w zmianie życia na lepsze. Czytelnik w trudnych dla siebie momentach może czerpać siłę z cytatów biblijnych, mądrych i pouczających anegdot, historyjek czy „złotych myśli” zawartych w książce. Stanowi ona nieodzowną pomoc w zrozumieniu pełni naszego człowieczeństwa. Inspiruje do przemyśleń na temat własnego życia. Daje motywację i pozwala odkryć, czego tak naprawdę chce się w swoim życiu. Pomaga uporządkować swoje życie.

Książka napisana jest łatwym do zrozumienia i prostym językiem.

„Życie i zdrowie masz tylko jedno”, napisana przez Violettę Wróblewską - psychologa, psychocoacha, terapeutę i nauczyciela akademickiego, popularyzatorkę zdrowych stylów życia - ma szansę stać się ulubionym przez Czytelników podręcznikiem lepszego życia, w którym zawsze może być więcej Boga, zdrowia, radości, szczęścia i spokoju.
Data dodania produktu: 03 czerwiec 2016.
Poprzedni produkt Produkt 74 z 96 w kategorii Poradniki Następny produkt
Podobne produkty
Studium sztuki lepszego życia - zeszyt ćwiczeń
 Studium sztuki lepszego życia - zeszyt ćwiczeń  26,00 zł
Książka zachęca do pójścia za prawdziwymi i głębokimi tęsknotami serca, tak aby miłość, harmonia, zdrowie, dobro, radość, duchowe zrozumienie, spokój umysłu, wdzięczność, nadzieja i wiara jako najważniejsze życiowe bogactwa ... 
Klienci, zakupili także:
Studium sztuki lepszego życia - zeszyt ćwiczeń
 Studium sztuki lepszego życia - zeszyt ćwiczeń  26,00 zł
Książka zachęca do pójścia za prawdziwymi i głębokimi tęsknotami serca, tak aby miłość, harmonia, zdrowie, dobro, radość, duchowe zrozumienie, spokój umysłu, wdzięczność, nadzieja i wiara jako najważniejsze życiowe bogactwa ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Szczęść Boże Pani Aneto! Piękna sprawa ta księgarnia... pierwszy raz kupuję ale jestem zadowolony i jeżeli można to proszę o oferty. Odebrałem książkę... dziękuję. Z Panem Bogiem! Niech Wam błogosławi!

Miłosz z Pleszewa

Szczęść Boże Pani Urszulo, bardzo dziękuję za przesyłkę. Kolejny raz doszła szybciutko i bez problemów. Bardzo dziękuję również za słodki załącznik, który ze smakiem zjada moja czteroletnia córcia Zosia:). Lektura jest niesamowita! Zapewniam, że z wielką przyjemnością będę nadal zaglądać do Państwa księgarni. Serdecznie pozdrawiam! Z Panem Bogiem.

Sylwia z Nadolic Wielkich

Witam serdecznie, jestem zadowolona z obsługi przy zakupie książki przez internet. Na pewno skorzystam jeszcze z Państwa oferty. Z Panem Bogiem.

Katarzyna z Sochaczewa

Szczęść Boże, Właśnie otrzymałam paczkę - wszystko jak należy, jak zwykle. Dziękuję również za miłe dodatki :) O Księgarni pamiętam i polecam, a w kolejce do zamówienia czeka dużo książek... ;) Z Panem Bogiem,

Jolanta ze Stalowej Woli

Szczęść Boże! Jeśli mam wyrazić swoją opinię na temat obsługi to powiem tylko że nigdzie nie spotkałam się z lepszą. Naprawdę, takie przesyłki aż miło otrzymywać. Wspaniałe jest również to, że oferują Państwo same wartościowe książki. Z pewnością nie raz będę składać jeszcze zamówienia, szukając w tej księgarni dobrych prezentów dla bliskich. Dziękuję raz jeszcze! Pozdrawiam serdecznie.

Katarzyna z Muszyny
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl