Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Zawsze się módlcie. Modlitwy wstawiennicze w różnych potrzebach
Nasza cena: 11,90 zł
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. eSPe
Autor Masłyk Krzysztof
Rok wydania2014
Format12,0 x 17,0 cm
Oprawamiękka
Liczba stron97
Waga [kg]0,09
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Modlitwa wstawiennicza jest najpiękniejszym darem, jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi.

Pan Bóg chce i może nam dać to, czego potrzebujemy i pragnie abyśmy Mu zawierzyli w modlitwie wszystkie swoje sprawy, jak też sprawy naszych bliskich i ludzi całego świata.

Święty Jan Paweł II powiedział, że modlitwa jest pierwszym i podstawowym warunkiem współpracy z łaską Bożą. Rozjaśnia i podtrzymuje bieg dziejów i losy braci. Jest znakiem solidarności ludzi oraz wzajemnej pomocy, jaką mogą oni sobie okazywać, jeśli staną sie ulegli planom Boga.

Książeczka zawiera modlitwy w konkretnych intencjach, zarówno za siebie i za innych.
Są tu teksty modlitw do świętych patronów, którzy są szczególnymi orędownikami w sytuacjach różnych zagrożeń.

Warto wiedzieć, kogo należy poprosić o szczególne wstawiennictwo przed egzaminem, w czasie burzy, w czasie choroby oczu czy w prośbie o zgodę i przebaczenie...
Data dodania produktu: 08 maj 2015.
Poprzedni produkt Produkt 123 z 225 w kategorii Modlitewniki Następny produkt
Podobne produkty
100 Modlitw, które uzdrawiają i niosą otuchę
 100 Modlitw, które uzdrawiają i niosą otuchę  24,90 zł
Książka jest wyjątkowym zbiorem stu modlitw pomoże znaleźć czas na zatrzymanie się z refleksją nad trudnymi sytuacjami, jakie często towarzyszą nam w życiu. Modlitewnik zawiera: - nowennę i Litanię do bł. Jana Pawła II - ... 
Aniele, który czuwasz... Modlitewnik
 Aniele, który czuwasz... Modlitewnik  14,00 zł
Tradycja chrześcijańska od samego początku była bardzo przywiązana do aniołów. Ci, którzy pojawiają się w Biblii, towarzyszą, pocieszają, przynoszą orędzia, zapowiadają, wprowadzają w tajemnicę Boga. Są niezastąpionymi ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Droga Pani Urszulo! Z serca dziękuję za przesyłkę! Dotarła bardzo szybko! "Rytuał Rodzinny", to pozycja dobrze mi znana. Wcześniej jednak, zakupów dokonywałam w księgarniach. Jestem pewna, że niebawem ponownie poproszę o przesłanie mi kilku egzemplarzy. Uroczystościom ślubnym, zdaje się nie mieć końca... Raz jeszcze serdecznie dziękuję. Niech Dobry Bóg błogosławi Panią, Współpracowników i Rodzinę!

Jolanta z Biłgoraja

Witam serdecznie. Rzetelność Waszych usług jest godna podziwu. Zamówienie dotarło bardzo szybko. Księgarnię Waszą będę polecała wszystkim znajomym. Pozdrawiam:)

Anna z Łodzi

Witam, chciałam serdecznie podziękować i wyrazić swoją jak najbardziej pozytywną opinię o Państwa obsłudze. Zamówienie dotarło do mnie bardzo szybko, szybciej niż się spodziewałam :) Dziękuję również za telefoniczne potwierdzenie mojego zamówienia, co więcej przez bardzo miłą osobę. A ten mały słodki upominek dołączony do zamówionej książki, to również bardzo miły gest z Państwa strony ;) Pozdrawiam serdecznie. Z Bogiem.

Agnieszka z Jejkowic

Szczęść Boże! Przesyłkę otrzymałam, dziękuję. Jestem zadowolona z realizacji zamówienia, z pewnością polecę Was innym. Pozdrawiam.

Bożena z Zabrza

Dziękuję bardzo za przesłanie książeczki, która jest przepiękna i za załączenie Grzesia. To był zawsze mój ulubiony wafelek czekoladowy. I za wspaniałe obrazki. Życzę wszystkiego najlepszego

Kasia z Londynu (Anglia)
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl