Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Uczeń Jezusa rozmawia z rabinem
Nasza cena: 19,00 zł
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Agape
Autor Rucki Mirosław
Rok wydania2012
Format15,5 x 21,0 cm
Oprawamiękka
Liczba stron118
Waga [kg]0,16
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Z dużym zainteresowaniem zapoznałem się z treścią pracy pana Mirosława Ruckiego, która stanowi swoistą odpowiedź na publikację Jakoba Neusnera "Rabin rozmawia z Jezusem".

W swojej polemice z rabinem Mirosław Rucki odznacza się dużą erudycją, znajomością początków historii Kościoła i jego misji wśród Żydów i pogan, a także znajomością zwyczajów religijnych judaizmu. Prezentowany przez Autora punkt widzenia nie jest oczywiście jedynym możliwym, ale stanowi cenny wkład w dyskusję i dialog chrześcijańsko-żydowski.


Praca pisana jest językiem żywym i przystępnym. Choć Autor nie stroni od terminologii naukowej, styl pozostaje przejrzysty i zrozumiały. Sądzę, że warto zapoznać polskich czytelników z książką, która jest świadectwem dobrej naukowej polemiki.

(Ks. prof. dr hab. Mariusz Rosik, Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu)

Data dodania produktu: 31 lipiec 2014.
Poprzedni produkt Produkt 231 z 430 w kategorii Droga wiary Następny produkt
Podobne produkty
Miód ze skały. Historie nawróconych Żydów
 Miód ze skały. Historie nawróconych Żydów  29,00 zł
„Odkrywanie Jezusa Chrystusa jest największą przygodą dla każdej duszy. Te fascynujące opowiadania, wyrażając wdzięczność za ich wiarę żydowską, rozbrzmiewają czcią dla Tego, który wypełnił wszystkie proroctwa i który ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Szybka i bardzo profesjonalna obsługa. Towar - różańce z drewna - zgodny z opisem i przepięknie wykonany. Serdecznie pozdrawiam. Na pewno jeszcze skorzystam z Państwa oferty. Dziękuję za obrazki i słodki upominek. Szczęść Boże!!!

Marek z Chełma

Zamówienie dotarło bez problemu. Książkę "Kompozycje kwiatowe w kościele" kupiłam w prezencie komuś, kto zajmuje się często dekorowaniem kościoła i innych wnętrz. Osoba obdarowana jest zachwycona książką i znalazła w niej wiele inspirujących wskazówek i pomysłów. Dziękuję bardzo.

Małgorzata z Bukowic

Szczęść Boże! Jeśli mam wyrazić swoją opinię na temat obsługi to powiem tylko że nigdzie nie spotkałam się z lepszą. Naprawdę, takie przesyłki aż miło otrzymywać. Wspaniałe jest również to, że oferują Państwo same wartościowe książki. Z pewnością nie raz będę składać jeszcze zamówienia, szukając w tej księgarni dobrych prezentów dla bliskich. Dziękuję raz jeszcze! Pozdrawiam serdecznie.

Katarzyna z Muszyny

Świetnie przeprowadzona transakcja. Serdecznie polecam zakupy w tej księgarni. Bóg Zapłać za drobne prezenciki.

Iwona z Ostrzeszowa

Dobry wieczór, dzisiaj odebrałem przesyłkę, dziękuję za załączniki. Z Panem Bogiem. Pozdrawiam

Leszek z Bolesławca
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl