Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Uczeń Jezusa rozmawia z rabinem
Nasza cena: 19,00 zł

Zamawiana ilość:  
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Agape
Autor Rucki Mirosław
Rok wydania2012
Format15,5 x 21,0 cm
Oprawamiękka
Liczba stron118
Waga [kg]0,16
Otrzymasz w: 3-5 dni + czas dostawy *Objaśnienia statusów dostępności*####*24h* - towar jest dostępny i zostanie wysłany w ciągu 24 godzin (w dni robocze),##*3-5 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 3-5 dni roboczych,##*7-14 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 7-14 dni roboczych,##*Czasowo brak* - towar zostanie sprowadzony w dłuższym okresie czasu (ponad miesiąc),##*Niedostępny* - towar nie można zamówić####*czas dostawy* - czas potrzebny na dostarczenie towaru przez pocztę lub kuriera z Księgarni bezpośrednio do Klienta.####*** Z przyczyn niezależnych od nas czas dostawy może ulec wydłużeniu.
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Z dużym zainteresowaniem zapoznałem się z treścią pracy pana Mirosława Ruckiego, która stanowi swoistą odpowiedź na publikację Jakoba Neusnera "Rabin rozmawia z Jezusem".

W swojej polemice z rabinem Mirosław Rucki odznacza się dużą erudycją, znajomością początków historii Kościoła i jego misji wśród Żydów i pogan, a także znajomością zwyczajów religijnych judaizmu. Prezentowany przez Autora punkt widzenia nie jest oczywiście jedynym możliwym, ale stanowi cenny wkład w dyskusję i dialog chrześcijańsko-żydowski.


Praca pisana jest językiem żywym i przystępnym. Choć Autor nie stroni od terminologii naukowej, styl pozostaje przejrzysty i zrozumiały. Sądzę, że warto zapoznać polskich czytelników z książką, która jest świadectwem dobrej naukowej polemiki.

(Ks. prof. dr hab. Mariusz Rosik, Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu)

Data dodania produktu: 31 lipiec 2014.
Poprzedni produkt Produkt 230 z 417 w kategorii Droga wiary Następny produkt
Podobne produkty
Miód ze skały. Historie nawróconych Żydów
 Miód ze skały. Historie nawróconych Żydów  29,00 zł
„Odkrywanie Jezusa Chrystusa jest największą przygodą dla każdej duszy. Te fascynujące opowiadania, wyrażając wdzięczność za ich wiarę żydowską, rozbrzmiewają czcią dla Tego, który wypełnił wszystkie proroctwa i który ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Szczęść Boże. Bardzo dziękuję za przesyłke, która dotarła do mnie dziś. Zawartość sprawiła mi dużą i miłą niespodziankę :) Serdecznie pozdrawiam i dołączam dar modlitwy.

s. Ewa z Bolesławca

Dziękuję za profesjonalną, rzetelną obsługę zamówienia, za doskonały mailowy kontakt oraz szybką, dokładnie zabezpieczoną przesyłkę zamówionych książęk i miłej niespodzianki. Zainteresowanym szczerze polecam Rodzinną Księgarnię Katolicką KsiegarniaMaryja.pl

Andrzej z Kętrzyna

Szczęść Boże, Właśnie otrzymałam paczkę - wszystko jak należy, jak zwykle. Dziękuję również za miłe dodatki :) O Księgarni pamiętam i polecam, a w kolejce do zamówienia czeka dużo książek... ;) Z Panem Bogiem,

Jolanta ze Stalowej Woli

Witam serdecznie. Rzetelność Waszych usług jest godna podziwu. Zamówienie dotarło bardzo szybko. Księgarnię Waszą będę polecała wszystkim znajomym. Pozdrawiam:)

Anna z Łodzi

Witam, chciałam serdecznie podziękować i wyrazić swoją jak najbardziej pozytywną opinię o Państwa obsłudze. Zamówienie dotarło do mnie bardzo szybko, szybciej niż się spodziewałam :) Dziękuję również za telefoniczne potwierdzenie mojego zamówienia, co więcej przez bardzo miłą osobę. A ten mały słodki upominek dołączony do zamówionej książki, to również bardzo miły gest z Państwa strony ;) Pozdrawiam serdecznie. Z Bogiem.

Agnieszka z Jejkowic
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl