Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Trzy miłości. Kościół - Ojczyzna - Rodzina
Nasza cena: 23,00 zł
Otrzymasz w: Niedostępny
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Jut
Autor Dydycz Antoni Pacyfik (bp)
Rok wydania2013
Format12,5 x 19,5 cm
Oprawamiękka
Liczba stron396
Waga [kg]0,42
Otrzymasz w: Niedostępny *Objaśnienia statusów dostępności*####*24h* - towar jest dostępny i zostanie wysłany w ciągu 24 godzin (w dni robocze),##*3-5 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 3-5 dni roboczych,##*7-14 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 7-14 dni roboczych,##*Czasowo brak* - towar zostanie sprowadzony w dłuższym okresie czasu (ponad miesiąc),##*Niedostępny* - towar nie można zamówić####*czas dostawy* - czas potrzebny na dostarczenie towaru przez pocztę lub kuriera z Księgarni bezpośrednio do Klienta.####*** Z przyczyn niezależnych od nas czas dostawy może ulec wydłużeniu.
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Homilia J.E. biskupa Antoniego Dydycza, wygłoszona na Mszy Świętej przed marszem w obronie Telewizji TRWAM (21 kwietnia 2012), pozostanie w mojej pamięci na zawsze.

Słowa o „współczesnym Wolandzie”, który ze swoim kotem Behemotem dobrze się czuje w niektórych mediach, to wyjątkowo trafna i celna diagnoza.

Niniejszy zbiór kazań patriotycznych bp. Antoniego Dydycza zawiera w sobie „cząstkę Polski” i uczy miłości do niej, wlewając w serca ufność, nadzieję i wiarę w Opatrzność Bożą.

Kazania w sposób szczególny akcentują sprawy związane z miłością Ojczyzny, odwołując się do polskich patronów i osób wybitnych, które wycisnęły swoje piętno w dziejach Narodu.

Do tego diagnoza z najwyższej półki: inteligentna, dowcipna, i... literacko piękna. I takie są właśnie homilie biskupa drohiczyńskiego. Ale nade wszystko - są one przepełnione miłością do Ojczyzny.

I właśnie wielka miłość do Polski, tej Polski wiernej Bogu, jest źródłem mocy tych wystąpień. Bo przecież i inteligencję, i dowcip przedni znajdziemy także w szeregach behemockich. Tyle że bez miłości Ojczyzny - do której biskup Dydycz z taką
pasją wzywa - największe talenty nie znaczą nic.
Jacek Karnowski
redaktor naczelny tygodnika „wSieci” i portalu „wPolityce.pl”


Może jeszcze przyjdą takie czasy, że kazania bp. Antoniego Dydycza trafią do lektur szkolnych, jak trafiły tam kazania sejmowe księdza Piotra Skargi? Jest bowiem w tych kazaniach coś wyjątkowego. Osadzają naszą teraźniejszość w szerokiej perspektywie kultury i historii ojczystej, aby ostatecznie wszystko odnieść do Chrystusowej Ewangelii i w niej szukać wskazań.

Przebija w nich żywa wiara, wielka erudycja i głęboki patriotyzmu autora. Stylem zaś przypominają pełne miłości do Boga i Ojczyzny frazy Henryka Sienkiewicza i Prymasa Stefana Wyszyńskiego.
ks. Henryk Zieliński
redaktor naczelny tygodnika „Idziemy”

Data dodania produktu: 15 marzec 2013.
Poprzedni produkt Produkt 179 z 417 w kategorii Droga wiary Następny produkt
Klienci, zakupili także:
Rodzina oczami egzorcysty
 Rodzina oczami egzorcysty  14,90 zł
Książka stanowi szczególne świadectwo kapłana egzorcysty na temat współczesnej rodziny. Znany polski egzorcysta, ks. prałat Marian Rajchel, radzi rodzinom, jak bronić się przed złem, jak rozpoznać działanie złego ducha, by ... 
Różaniec z Ojcem Pio
 Różaniec z Ojcem Pio  8,50 zł
Różaniec z Ojcem Pio jest napisany w oparciu o teksty biblijne. Ponadto został wzbogacony myślami Ojca Pio zaczerpniętymi z Jego listów. Do każdej tajemnicy dobrany jest odpowiedni fragment z Pisma Świętego oraz myśl Ojca Pio, ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Szczęść Boże. Bardzo dziękuję za przesyłke, która dotarła do mnie dziś. Zawartość sprawiła mi dużą i miłą niespodziankę :) Serdecznie pozdrawiam i dołączam dar modlitwy.

s. Ewa z Bolesławca

+Pax! Serdecznie dziękuję za przesyłkę, którą otrzymałem i z radością wczoraj otworzyłem, a także za prezent - wafla. Pozdrawiam!

Jarosław z Przyszowic

Dziękuję za doskonałą obsługę i miły dodatek do zamówienia. Otwarłem paczuszkę i... jestem przekonany że to nie jest mój ostatni zakup w państwa księgarni. Z Panem Bogiem.

Rafał z Radomska

Witam! Złożone przeze mnie zamówienie doszło bardzo szybko w nienaruszonej formie. Jestem zadowolona z zakupionych książek, które bywają pomocne w mojej pracy. Pozdrawiam, z Panem Bogiem.

Ela z Łagiewnik

Jestem bardzo zadowolona z obsługi w Waszym sklepie, z szybkiego i rzeczowego kontaktu e-mailowego. Książki były doskonale zapakowane. Dziękuję za dołączone drobiazgi :) Szczęść Boże.

Jolanta ze Stalowej Woli
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl