Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Świat naszych uczuć
Nasza cena: 14,90 zł
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. M
Autor Augustyn Józef (o.)
Rok wydania2000
Format13,0 x 19,0 cm
Oprawamiękka
Liczba stron168
Waga [kg]0,18
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Książka, jak wskazuje jej podtytuł, to praktyczny przewodnik, dzięki któremu możemy łatwiej odkrywać bogactwo swoich uczuć, akceptować je i uczyć się nimi mądrze kierować.

Bardzo istotne jest to, iż usiłuje ona łączyć problemy natury emocjonalnej z doświadczeniem duchowym i religijnym. Ważne jest to, ponieważ w praktyce codziennego życia nie da się bowiem oddzielić problemów emocjonalnych i psychicznych od moralności i wiary.

Książka  to zapis refleksji o. Józefa Augustyna na temat ludzkich uczuć, lęków i wychowania seksualnego, które rodziły się w kontekście bogatej działalności duszpasterskiej Autora.

Należy dodać, że każde zdanie poparte jest dużym doświadczeniem kierownictwa duchowego oraz doskonałą znajomością ludzkiej psychiki.

Szczególnym odbiorcą jest młodzież w okresie dojrzewania. W tym czasie zmienność i niestałość uczuciowa młodych z jednej strony, z drugiej zaś brak emocjonalnego oparcia u dorosłych sprawia, że wielu młodych ludzi gubi się wewnętrznie.
Data dodania produktu: 15 kwiecień 2015.
Poprzedni produkt Produkt 259 z 430 w kategorii Droga wiary Następny produkt
Podobne produkty
Bóg Ojciec mówi do swoich dzieci
 Bóg Ojciec mówi do swoich dzieci  7,50 zł
Treść przesłania jest przepojona miłością i troskliwością wobec ludzi wzywa do uznania w Bogu najlepszego Ojca i okazywania Mu czci, co zapewnić ma ludziom pokój i szczęście. W książce jest opisane orędzie Boga Ojca, który ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Szczęść Boże, Właśnie otrzymałam paczkę - wszystko jak należy, jak zwykle. Dziękuję również za miłe dodatki :) O Księgarni pamiętam i polecam, a w kolejce do zamówienia czeka dużo książek... ;) Z Panem Bogiem,

Jolanta ze Stalowej Woli

Szczęść Boże! Jeśli mam wyrazić swoją opinię na temat obsługi to powiem tylko że nigdzie nie spotkałam się z lepszą. Naprawdę, takie przesyłki aż miło otrzymywać. Wspaniałe jest również to, że oferują Państwo same wartościowe książki. Z pewnością nie raz będę składać jeszcze zamówienia, szukając w tej księgarni dobrych prezentów dla bliskich. Dziękuję raz jeszcze! Pozdrawiam serdecznie.

Katarzyna z Muszyny

Szczęść Boże. Bardzo serdecznie dziękuję za ekspresową przesyłkę :)) Tajemnica szczęścia jest cudowna :)) Ślicznie dziękuję za obrazki i... wafelka :)) To przemiły gest, którego nie spodziewałam się :)) Wywołało to uśmiech na moich ustach i radość w sercu :)) Pani Ulu, jest Pani cudowna:* Pozdrawiam serdecznie.

Marta z Sokółki

Szanowni Państwo! Bardzo serdecznie dziękuję za tak expresową wysyłkę zamówienia i za słodki upominek:). Nigdy jeszcze nie zdarzyło się, aby listonosz zapukał z paczką drugiego dnia po zamówieniu :) Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam. Z Panem Bogiem!

Jarosław z Klebarka Wielkiego k/Olsztyna

Witam! Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za szybką wysyłkę, już dziś otrzymałam kalendarz a i dziękuję za słodki upominek, to miły gest z państwa strony

Leokadia z Miłkowa
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl