Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Świadectwa łask. Eucharystyczne wydarzenie w Sokółce 2
Nasza cena: 7,00 zł
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Fidei
Autor praca zbiorowa
Rok wydania2013
Format14,5 x 21,5 cm
Oprawamiękka
Liczba stron48
Waga [kg]0,10
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
W październiku 2013 roku mija pięć lat od wydarzenia eucharystycznego w sokolskiej Kolegiacie1. Od dwóch lat Cząstka Ciała Pańskiego jest wystawiona do kultu publicznego w Kaplicy Matki Bożej Różańcowej. Przez cały dzień trwa w kościele cicha, osobista adoracja Najświętszego Sakramentu. To miejsce modlitwy, skupienia, zadziwienia Bogiem, który uczynił niezwykły znak swojej obecności w Eucharystii - znak Serca Jezusa konającego.

Do tego miejsca ciszy i kontemplacji przybywają coraz liczniej pielgrzymi z Polski i całego świata, nawet z odległych jego krańców. Od kwietnia 2011 roku do sierpnia roku 2013, nie licząc pielgrzymów indywidualnych, przybyło tu około 2 tysiące zarejestrowanych grup, czyli około 140 tysięcy osób. Przyjeżdżają przez wszystkie dni tygodnia, a nie - jak było to wcześniej - głównie w soboty. Uroczysta Msza święta upamiętniająca ukazanie Cząstki Ciała Pańskiego, jaka miała miejsce 30 września 2012 roku, zgromadziła blisko 10 tysięcy wiernych.

Dwukrotnie odbyły się też - z inicjatywy ks. Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego - pielgrzymki dzieci pierwszokomunijnych ze wszystkich parafii Archidiecezji Białostockiej, gromadząc od 1,5 do 2 tysięcy drugoklasistów. Jesteśmy więc świadkami ożywionego kultu eucharystycznego w Sokółce, który promieniuje na środowiska, jakie reprezentują wielonarodowi pielgrzymi. Sprawdzają się słowa ks. Arcybiskupa mówiące o przesłaniu Sokółki skierowanym do całego świata. Przesłanie to wpisuje się w trwający obecnie Rok Wiary. Eucharystia jest sakramentem wiary (...)

Druga pozycja serii "Eucharystyczne wydarzenie w Sokółce" prezentująca 12 świadectw łask otrzymanych w związku z wydarzeniem Eucharystycznym w Sokółce. Wydana za  pozwoleniem Kurii Metropolitalnej Białostockiej.


Data dodania produktu: 27 marzec 2014.
Poprzedni produkt Produkt 16 z 29 w kategorii Eucharystia Następny produkt
Podobne produkty
Eucharystyczne wydarzenie w Sokółce
 Eucharystyczne wydarzenie w Sokółce  7,00 zł
W broszurce jest przedstawiona historia tego niezwykłego wydarzenia, wyniki badań naukowych, najważniejsze dotychczasowe wypowiedzi autorytetów Kościoła związane z tym wydarzeniem oraz przebieg Uroczystości przeniesienia Cząstki Ciała ... 
Klienci, zakupili także:
Bóg Ojciec mówi do swoich dzieci
 Bóg Ojciec mówi do swoich dzieci  7,50 zł
Treść przesłania jest przepojona miłością i troskliwością wobec ludzi wzywa do uznania w Bogu najlepszego Ojca i okazywania Mu czci, co zapewnić ma ludziom pokój i szczęście. W książce jest opisane orędzie Boga Ojca, który ... 
Różaniec fosforyzujący (biały)
 Różaniec fosforyzujący (biały)  2,00 zł
Różaniec fosforyzujący - biały. Krzyżyk - plastikowy. Łączniki - sznurek/plastik. 
Największy Skarb
 Największy Skarb  6,00 zł
Czy wiesz jakie cuda dzieją się podczas Mszy Świętej? Ta książka niezwykle sugestywnie przedstawia błogosławione skutki i cuda dokonane przez pobożne i godne uczestniczenie w Ofierze Mszy Św. (...) Rozdział XVIII Sposób, w jaki ... 
Boże Krówki - 100 g
 Boże Krówki - 100 g  5,90 zł
Szukasz oryginalnego prezentu dla wyjątkowej osoby? Połącz słodki pokarm nie tylko dla ciała ale i dla ducha... Krówka zawiera cenną myśl znanych i lubianych Świętych.  Boże Krówki zapakowane w elegancką papierową ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Dziękuję paczkę od was dostałam cała nie naruszona, przede wszystkim chcę podziękować za obrazki, które dołączyliście do zamówionej książeczki modlitwy. Z poważaniem

Małgorzata z Częstochowy

Szybkie odpowiedzi na pytania, szybka przesyłka, zrealizowana bez zarzutu a ponadto z niespodzianką! Polecam.

Karolina ze Ścinawki Dolnej

Bardzo dziękuję za szybką realizację zamówienia. Jestem ogromnie zadowolona z usług księgarni i gdybym miała pracę, a przez to moja sytuacja finansowa byłaby lepsza kupowałabym po stokroć więcej książek. Uwielbiam czytać. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz z oferty Pani księgarni. Dobrego weekendu. Z Bogiem.

Joanna

Witam serdecznie. Zamowienie doszlo bez zastrzezeń. Książka dała mi dużo do myślenia, dużo refleksji, ogólnie jestem zadowolony i z książki i z Państwa sklepu. Bożego błogosławieństwa życzę.

Marcin z Żyrardowa

Witam, chciałam serdecznie podziękować i wyrazić swoją jak najbardziej pozytywną opinię o Państwa obsłudze. Zamówienie dotarło do mnie bardzo szybko, szybciej niż się spodziewałam :) Dziękuję również za telefoniczne potwierdzenie mojego zamówienia, co więcej przez bardzo miłą osobę. A ten mały słodki upominek dołączony do zamówionej książki, to również bardzo miły gest z Państwa strony ;) Pozdrawiam serdecznie. Z Bogiem.

Agnieszka z Jejkowic
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 14 zł 17 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl