Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Sanktuaria województwa lubelskiego
Nasza cena: 19,90 zł
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Jut
Autor praca zbiorowa
Rok wydania2015
Format11,7 x 22,3 cm
Oprawamiękka
Liczba stron233
Waga [kg]0,32
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Sanktuaria województwa lubelskiego to niezwykle przydatny przewodnik. To połączenie dwóch form ważnych przy planowaniu wycieczek – zwiedzania oraz odpoczywania na łonie natury.

Objawienia na Lubelszczyźnie wiążą się z powstaniem wielu niesamowitych sanktuariów: Sanktuarium św. Łukasza w Surhowie, MB w Leśniowie czy Księżomierzy oraz św. Antoniego w Radecznicy. Warto zauważyć, że Stolica Apostolska już w XVII w. uznała objawienia w Radecznicy za wiarygodne. W Kodniu warto zapoznać się z historią księcia Sapiehy i wejścia w posiadanie obrazu Matki Bożej. Wielką czcią otacza się także Błogosławionych Męczenników Podlaskich i to nie tylko w sanktuarium w Pratulinie – wiele innych parafii wykazuje kult do błogosławionych z tego terenu.

W skład województwa lubelskiego wchodzi 31 sanktuariów oraz 3 miejsca szczególnej czci z następujących diecezji:
1. Archidiec. lubelska
2. Diec. sandomierska
3. Diec. siedlecka
4. Diec. zamojsko­lubaczowska

Lubelszczyzna prezentuje wiele malowniczych miejscowości, jak chociażby Lublin z urzekającym Starym Miastem, Zamość z zabytkowymi kamienicami i ratuszem na rozległym rynku w kształcie kwadratu czy Kazimierz Dolny – perła renesansu. Z kolei w Janowie Lubelskim można trafić na piękny zespół klasztorny dominikanów.

Przewodnik wyróżnia się piękną szatą graficzną, bogatymi ilustracjami, starannym opracowaniem merytorycznym, a także niezbędnymi w czasie zwiedzania mapami. Kierowany jest do tych wszystkich, którzy pragną poznawać kulturowe bogactwo naszego kraju, jak również do osób, które lubią miło i kreatywnie, a zarazem aktywnie spędzać czas.

Dla pielgrzymów niewątpliwie pomocne będą charakterystyczne dla danego sanktuarium modlitwy, które zostały umieszczone przy opisie sanktuariów.
Zamieszczone zostały również starannie dobrane fotografie aby przybliżyć czytelnikowi wygląd danego miejsca kultu, jak i miejsc wartych zobaczenia.

Chcąc jednocześnie ułatwić zwiedzającemu dojazd do poszczególnych miejsc, każde sanktuarium posiada mapkę orz indeks miejscowości.
Data dodania produktu: 23 październik 2015.
Poprzedni produkt Produkt 84 z 127 w kategorii Na różne okazje Następny produkt
Podobne produkty
Podręczny przewodnik po sanktuariach i miejscach pielgrzymkowych
 Podręczny przewodnik po sanktuariach i miejscach ...  51,00 zł
Przewodnik zawiera spis Sanktuariów z całej Polski. Jest bogato ilustrowany, zawiera też mapki ze szkicem przybliżającym położenie sanktuarium oraz kolorowe zdjęcia ogólnego widoku sanktuarium i przedmiotu kultu. Ponadto, informator ... 
Klienci, zakupili także:
Rzecz o obmowie plotkach i potwarzy w przykładach
 Rzecz o obmowie plotkach i potwarzy w przykładach  12,00 zł
Nikt zapewne nie posądzi mnie ani o pychę ani o samochwalstwo, gdy na początku tej niewielkiej pracy - której powstanie sama jej treść usprawiedliwia - wyrażę życzenie, aby ta książeczka mogła znaleźć tylu czytelników, ilu ... 
Głębie duszy czyli święta Gemma Galgani
 Głębie duszy czyli święta Gemma Galgani  20,00 zł
Książkę tę napisał przewodnik duchowy św. Gemmy - czcigodny sł. Boży Ojciec Germano, pasjonista, naoczny świadek a także uczestnik heroicznych zmagań Gemmy w jej drodze do szczytów świętości. Dla wielu Głębie duszy staną się - po ... 
Bartolo Longo. Od kapłana szatana do Apostoła Różańca
 Bartolo Longo. Od kapłana szatana do Apostoła ...  20,00 zł
Beletryzowana biografia wyjątkowego człowieka. Z dna piekła na ołtarze Kościoła - oto w skrócie życiorys bł. Bartola Longa. Kapłana szatana, spirytysty, a po nawróceniu oddanego sługi Królowej Różańca Świętego. Wszystko co ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Bardzo dziękuję Wam za rzetelność usług, której doświadczyłem w kontakcie z Wami. Tym, co mnie skierowało na kontakt z nieznaną mi wcześniej "Księgarnią Maryja", była atrakcyjna cena poszukiwanych przeze mnie książek. Serdeczna atmosfera i solidność, z jakimi zostałem obsłużony, stawiają Waszą Księgarnię w czołówce katolickich instytucji świadczących usługi handlowe przez Internet.

ks. Jan z Archidiecezji krakowskiej

Dziękuję bardzo za przesyłkę która zjawiła się w naszym domu bardzo szybko. W przyszłości zapewne będę korzystała z waszych usług i polecała Was moim znajomym. Pozdrawiam.

Anna z Bolkowa

Odebrałam zamówienie. Dziękuję za sprawną, szybką realizację zamówienia oraz za upominki. Bardzo to było sympatyczne. Pozdrawiam

Agata z Bielska-Białej

Szybka i bardzo profesjonalna obsługa. Towar - różańce z drewna - zgodny z opisem i przepięknie wykonany. Serdecznie pozdrawiam. Na pewno jeszcze skorzystam z Państwa oferty. Dziękuję za obrazki i słodki upominek. Szczęść Boże!!!

Marek z Chełma

Szczęść Boże, Właśnie otrzymałam paczkę - wszystko jak należy, jak zwykle. Dziękuję również za miłe dodatki :) O Księgarni pamiętam i polecam, a w kolejce do zamówienia czeka dużo książek... ;) Z Panem Bogiem,

Jolanta ze Stalowej Woli
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl