Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Różaniec oczyszczeniem duszy, ciała i umysłu
Nasza cena: 10,00 zł

Zamawiana ilość:  
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Pomoc
Autor Beckman Kathleen
Rok wydania2011
Format10 x 16 cm
Oprawamiękka
Liczba stron128
Waga [kg]0,09
Otrzymasz w: 3-5 dni + czas dostawy *Objaśnienia statusów dostępności*####*24h* - towar jest dostępny i zostanie wysłany w ciągu 24 godzin (w dni robocze),##*3-5 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 3-5 dni roboczych,##*7-14 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 7-14 dni roboczych,##*Czasowo brak* - towar zostanie sprowadzony w dłuższym okresie czasu (ponad miesiąc),##*Niedostępny* - towar nie można zamówić####*czas dostawy* - czas potrzebny na dostarczenie towaru przez pocztę lub kuriera z Księgarni bezpośrednio do Klienta.####*** Z przyczyn niezależnych od nas czas dostawy może ulec wydłużeniu.
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Spis treści:

Rozdział pierwszy

ŚWIĘTY RÓŻANIEC: NIEZAWODNA UWALNIAJĄCA
BROŃ I MODLITWA KONTEMPLACYJNA - 7

Rozdział drugi

MODLITWA CZTEREMA TAJEMNICAMI RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO O CZYSTOŚĆ CIAŁA, MYŚLI I DUCHA - 29
Modlitwa Tajemnicami Radosnymi o Czystość - 37

Rozdział trzeci

MODLITWA TAJEMNICAMI ŚWIATŁA O CZYSTOŚĆ
KLERYKÓW, KAPŁANÓW I BISKUPÓW - 53

Rozdział czwarty

ROZWAŻANIE TAJEMNIC BOLESNYCH
W INTENCJI UZDROWIENIA
Z GRZECHU NIECZYSTOŚCI - 69

Rozdział piąty

MODLITWA TAJEMNICAMI CHWALEBNYMI
O UZDROWIENIE Z GRZECHU NIECZYSTOŚCI - 85

Rozdział szósty

DODATKOWE REFLEKSJE I ROZMYŚLANIA - 101

Propozycje ćwiczeń duchowych  114
LITANIA LORETAŃSKA DO NAJŚWIĘTSZEJ
MARYI PANNY - 119
BIBLIOGRAFIA - 124

Kathleen Beckman w swej książce przedstawia refleksje dotyczące bardzo głębokiego kultu Maryjnego. Książka ta powstała, aby uciekać się do Maryi, najczystszej z dziewic, modląc się o zwycięstwo nad ludzką słabością. Wierzę, że te rozważania będą źródłem wielu uzdrowień ze względu na potrzebę takiej modlitwy i aktualność problemu, z którym mierzy się wielu ludzi. Mam nadzieję, że dotrze ona wszędzie tam, gdzie będzie potrzebna.
Biskup Dominic M. Luong
Diocese of Orange, USA


Modlitwa do naszej Przenajświętszej Matki w czasach tak wielkiego kuszenia, może być pogłębiona dzięki refleksjom zawartym w książce Kathleen Beckman. Patrząc na skalę problemu, jakim jest trwanie w grzechu nieczystości w naszym społeczeństwie, uważam, że rozważania te są niezwykle potrzebne.
O. Stephen Doktorczyk JCL
Papieski Uniwersytet Gregoriański, Rzym


KATHLEEN BECKMAN jest główną liderką Oddziału Magnificat w Orange County w stanie Kalifornia i autorką książek o życiu duchowym. Chętnie zapraszana, aby dzielić się swoim doświadczeniem na różnego rodzaju rekolekcjach, konferencjach na tematy związane z modlitwą, życiem rodzinnym, szeroko pojętym uzdrowieniem. Wychowana w katolickiej wierze, ma za sobą 10-letni okres odejścia od Boga, który zbiegł się z wielkim sukcesem finansowym. Po wielu turbulencjach rodzinnych, kiedy jej życie legło w gruzach, odnalazła Boga przez codzienną Eucharystię i adorację Najświętszego Sakramentu. Prywatnie zamężna od 35 lat, matka dwóch dorosłych synów, pracująca razem z mężem we własnym biznesie. W katolickim radiu EWTN przekazuje swą wiedzę na temat uzdrowienia i uświęcenia przez Eucharystię oraz na temat czystości, adoracji i modlitwy.

Fragment książki:

ŚWIĘTY RÓŻANIEC:
NIEZAWODNA UWALNIAJĄCA BROŃ
I MODLITWA KONTEMPLACYJNA

Ta książeczka została napisana w określonej intencji modlitewnej, by pokonywać zarówno pokusy dotyczące pożądliwości i nieczystości, jak i uzależnienie od grzechów natury seksualnej. Oznacza to, że może stać się praktycznym narzędziem używanym w czasie kuszenia, jak i w codziennej walce z grzechami ciała. Ale co najważniejsze, ma na celu pomoc w kontemplowaniu piękna i wolności czystego seksualnie ciała, umysłu i ducha.
Czystość seksualna jest koniecznym warunkiem, który umożliwia oglądanie Boga. Musimy zostać oczyszczeni ze wszystkiego, co nie jest zgodne z Bożą łaską. Katechizm Kościoła Katolickiego podkreśla, że czystego serca są ci, którzy: dostosowali swój umysł i swoją wolę do Bożych wymagań świętości, zwłaszcza w trzech dziedzinach: miłości, czystości, czyli prawości płciowej, umiłowania prawdy i prawowierności w wierze (2518).
Na dorocznej konferencji dotyczącej uzdrowienia i uwolnienia w Mundelein Seminary, Dr Margarett Schlientz, asystentka dyrektora Instytutu Formacji Duszpasterskiej na Creighton University, z wielką mądrością radziła uczestnikom, aby zapraszali Jezusa Chrystusa do miejsc, w których nie radzą sobie z grzechami ciała. Dlatego też napisałam refleksje, w których Drogi Czytelniku będziesz mógł „związać się” z konkretną Tajemnicą Różańca w taki sposób, aby przylgnąć do Chrystusa i pozwolić Mu nie odstępować Cię na krok w najtrudniejszych chwilach kuszenia. Pokonywanie pokus niewątpliwie będzie wiele kosztowało Twoją pychę. W Biblii czytamy, że Bóg pozostaje wierny bez względu na to, z jaką pokusą się mierzymy, zapewnia On, że: wskaże sposób jej pokonania, abyście mogli przetrwać (1 Kor 10, 13).
Inspiracja do napisania tej książeczki to łaska, jaką otrzymałam po powrocie z konferencji w Mundelein Seminary. Modliłam się o praktyczne narzędzie, które będę mogła dać księżom i klerykom w czasie przemówień w seminariach duchownych i na zgromadzeniach dla księży. Po przejrzeniu wstępnego szkicu tej książeczki znajomy ksiądz z archidiecezji w Waszyngtonie powiedział, że chętnie dałby ją swoim parafianom i penitentom. Bóg wie, że księża modlą się za wielu ludzi, którzy są niewolnikami grzechu nieczystości, usidleni przez żądze aż po seksualne uzależnienia. Utrata prawdziwej wolności nigdy nie prowadzi do radości. Nie ma nic radosnego w nałogach, które zniewalają, izolują i powodują poczucie wstydu. Jezus jest boskim lekarzem, który leczy nas miłością.
Rozważania Tajemnic Bolesnych Różańca Świętego mają na celu zanurzenie Cię w Pasji Chrystusa, abyś przezwyciężył namiętności ciała i świata. Rozważania Tajemnic Chwalebnych Różańca Świętego pomogą Ci przylgnąć do Jezusa Zmartwychwstałego, aby wprowadzić Cię w chwałę uporządkowanego i uzdrowionego człowieka stworzonego na obraz Boga, który jest Miłością. Do przezwyciężenia nałogu potrzebna jest cnota czystości. Nałóg pożądliwości i nieczystości musi być przemieniony w piękno czystości i niewinność z chrztu świętego.
W tradycji Kościoła znaleźć możemy mnóstwo przypowieści o duchowym i fizycznym uzdrowieniu oraz wyzwoleniu od złego przez modlitwę Różańcem. Osobiście jestem świadkiem wielu cudów wyproszonych przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi, szczególnie dzięki modlitwie różańcowej. Kościół zachęca do całkowitego zawierzenia modlitwom na różańcu, ponieważ jest on biblijnie oparty na życiu Jezusa Chrystusa. Z mojego doświadczenia bez wątpienia wynika, że Święty Różaniec zaraz po Najświętszej Ofierze Eucharystii, stał się najpotężniejszą i przynoszącą wielkie owoce modlitwą. Podróżowałam do kilku państw, aby przekazać tam świadectwo o uzdrawiającej mocy Mszy Świętej i o cudach otrzymanych dzięki modlitwie różańcowej. W czasie podróży, poznałam wielu ludzi, w tym księży i zakonników, którzy dzielili się również historiami o nieprawdopodobnych cudach.
W świecie, który z łatwością ulega kłamstwom New Age, odnajduję podstawy wiary katolickiej – są lekarstwem na choroby ludzkości. Jestem tego całkowicie pewna, ponieważ doświadczam wielu cudów płynących z łaski, jaką dają sakramenty i sakramentalia Kościoła. Jest ona dobrą matka wierzących dzieci. Nie ma potrzeby szukania uzdrowienia gdzie indziej.
Miej wiarę w panowanie Jezusa Chrystusa, którego wszechmoc jest ponad wszystkim. Bez względu na to, jak wielkie jest Twoje przewinienie, Pan Jezus już wcześniej przewidział je i zabezpieczył Cię przed nim. Nie wątp w to, że Jezus Chrystus jest Twoim najlepszym przyjacielem i Zbawcą. Twój grzech Go nie odpycha, ponieważ On przemienia grzesznika.
W Liście Apostolskim „O Różańcu Świętym” napisanym w 2002 roku na rozpoczęcie Roku Różańca przez Jana Pawła II, Autor cytuje papieża Leona XIII, który stwierdził, że: „Różaniec jest skutecznym duchowym narzędziem wobec bolączek społeczeństwa”. Zdecydowanie aprobuję to, co papież Leon XIII powiedział o Różańcu jako duchowej broni. Służąc przez kilka lat w diecezjalnej grupie modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie, potwierdzam, że modlitwy różańcowe bardzo często powodują urażenie i znieważenie złych duchów, które niepokoją i gnębią ludzi.

Data dodania produktu: 16 listopad 2012.
Poprzedni produkt Produkt 173 z 417 w kategorii Droga wiary Następny produkt
Podobne produkty
Różaniec z siostrą Łucją
 Różaniec z siostrą Łucją  12,00 zł
"Modlitwa Różańca jest dostępna dla każdego, dla bogatych i biednych, wykształconych i prostych, starych i młodych. Wszyscy ludzie dobrej woli mogą i powinni codziennie odmawiać Różaniec". "Módlcie się na różańcu ... 
Klienci, zakupili także:
Nowenna do Św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego
 Nowenna do Św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego  6,50 zł
Życie Małej Arabki, fascynujące i zdumiewające, było wypełnione niespotykaną chyba w hagiografii chrześcijańskiej ilością darów i zjawisk nadprzyrodzonych. Mówi się wręcz, że każdy dzień jej życia był cudem. Niespotykana ... 
Nowy lepszy świat
 Nowy lepszy świat  24,90 zł
Zagadkowa treść objawień fatimskich nadal jest jedną z największych tajemnic ostatniego stulecia. Kościół na przestrzeni lat stopniowo odsłaniał wiernym fragmenty przesłania. Jednak dzień ujawnienia trzeciej części tajemnicy ... 
Do piekła i z powrotem
 Do piekła i z powrotem  33,00 zł
Współczesny człowiek coraz częściej i łatwiej ulega pokusie usunięcia Boga ze swego życia i poddaje się złym mocom. Autor ukazuje przyczyny opętania, przedstawia sposoby diagnozowania zniewoleń i przestrzega przed lekkomyślnym ... 
Uzdrawiająca moc modlitwy różańcowej
 Uzdrawiająca moc modlitwy różańcowej  24,90 zł
Uzdrawiająca moc modlitwy różańcowej to cykl rozważań poświęconych czterem częściom Różańca, opatrzony komentarzem autorów. Drugą część książki tworzą wybrane myśli świętych i Ojców Kościoła, inspirujące do nowego, ... 
Symbole liturgiczne
 Symbole liturgiczne  5,00 zł
Ta mała broszurka traktuje o symbolach liturgicznych. Zawiera wyjaśnienia i opis szat, insygniów i gestów liturgicznych oraz sprzętów kościelnych. Jest ilustrowana. 
Różaniec Maryi Dziewicy
 Różaniec Maryi Dziewicy  17,90 zł
Słynne Maryjne fiat to moment, w którym Najświętsza Maryja wyraziła zgodę na przyjęcie łask Ducha Świętego, stając się tym samym wzorem odwagi w przyjmowaniu Bożych darów. Znani charyzmatycy, ojcowie Antonello Cadeddu i Henrique ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Witam serdecznie. Spieszę donieść, iż korzystanie z Państwa usług było dla mnie ogromną przyjemnością. Przede wszystkim dbałość o klienta - świetny kontakt mailowy. Przesyłka dotarła w błyskawicznym tempie i......... oprócz zamówionej i oczekiwanej pozycji znalazły się tam bardzo miłe dodatki, czyli coś dla ciała i dla ducha ;). Jestem osobą, która bardzo często korzysta z usług przeróżnych księgarni internetowych. Księgarnia Maryja - jak się okazuje - ma klientowi do zaoferowania przede wszystkim profesjonalizm i przyjazność. Mam nadzieję, iż pierwsza nasza transakcja znamionuje lawinę kolejnych. Pozdrawiam serdecznie.

Małgorzata z Olsztyna

Szczęść Boże! Bardzo dziękuję za bardzo szybką realizację mojego zamówienia oraz przemiłą i niespotykanie serdeczną obsługę. Nie omieszkam korzystać w miarę możliwości z Pani księgarni. Pozdrawiam. Z Panem Bogiem.

Marlena z Gryfina

Szczęść Boże! Bardzo dziękuję za szybką wysyłkę i profesjonalną obsługę. Jak się zresztą spodziewałam książeczki bardzo interesujące i pouczające, prawdziwe "pożywienie dla ducha". Właśnie wysłałam drugie zamówienie... Pozdrawiam serdecznie, z Panem Bogiem!

Sylwia z Padwii Narodowej

Dziękuję bardzo za przesyłkę która zjawiła się w naszym domu bardzo szybko. W przyszłości zapewne będę korzystała z waszych usług i polecała Was moim znajomym. Pozdrawiam.

Anna z Bolkowa

Świetnie przeprowadzona transakcja. Serdecznie polecam zakupy w tej księgarni. Bóg Zapłać za drobne prezenciki.

Iwona z Ostrzeszowa
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl