Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Rekolekcje ze świętym Ojcem Pio
Nasza cena: 19,90 zł
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. M
Autor Czekański Marek
Rok wydania2013
Format12,0 x 17,0 cm
Oprawamiękka
Liczba stron180
Waga [kg]0,14
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Kierownik duchowy, drogowskaz na zawiłych ścieżkach naszego życia - święty Ojciec Pio. To On uczy nas jak zawierzać Bogu, jak odnajdywać Go w trudnościach i cierpieniach, uczy jak godnie i owocnie przeżywać przeciwności i w końcu ukazuje jak przezwyciężać pokusy szatańskie.

Świadectwo prowadzenia Świętego z Pietrelciny jest wciąż żywe i aktualne. Stale przybywa czcieli Ojca Pio spragnionych jego duchowego wsparcia i wstawiennictwa.

W książce "Rekolekcje ze Świętym Ojcem Pio"  możemy duchowo uczestniczyć w rekolekcjach napełnionych nadprzyrodzoną mądrością Świętego. Zawarty w niej wybór tekstów pozwala nam na lepsze zrozumienie swojego życia, wzrostu w wierze, rozbudzania pragnienia Boga w naszej codzienności.

Święty Stygmatyk jest zatem światłem w naszej ziemskiej pielgrzymce a przez zawarte w książce  pisma, wraz z krótkim objaśnieniem i komentarzem, poświadcza swoje duchowe kierownictwo nad każdym z nas.
Data dodania produktu: 21 sierpień 2014.
Poprzedni produkt Produkt 35 z 54 w kategorii Ojciec Pio Następny produkt
Podobne produkty
Modlitewnik czcicieli Ojca Pio
 Modlitewnik czcicieli Ojca Pio  28,90 zł
„Gdy tylko zaczynam się modlić, odczuwam jak moją duszę ogarnia jakiś dziwny spokój, ukojenie, którego nie potrafię wyrazić słowami. Niekiedy zdarza się, że choćby wokół mnie był nawet największy hałas , to wcale mnie to nie ... 
Modlitwa ze świętym Ojcem Pio
 Modlitwa ze świętym Ojcem Pio  10,40 zł
Jest to bardzo bogaty zbiór modlitw o wstawiennictwo św. Stygmatyka-Kapucyna. Są w nim prośby w różnych intencjach, w tym nowenna oraz modlitwa z medytacją nad słowem Bożym, a także teksty pomocne do rozważania tajemnic Różańca ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Bardzo się cieszę. Dziękuję za szybkie przesłanie. Paczka już dziś do mnie dotarła [na drugi dzień]. Dziękuję za miłą niespodziankę w środku ;) Naprawdę bardzo mi się podoba wasze podejście. Czuć, że to naprawdę katolicka księgarnia. Napewno jak będę miała jeszcze jakieś zapotrzebowania to wpierw waszą ofertę sprawdzę. Z Bogiem!!! Jeszcze raz dziękuję.

Agnieszka z miejscowości Skępe

Dziękuję ślicznie za szybką i sprawną obsługę oraz za zaufanie w związku z tym iż pieniądze nie szły przelewem bankowym a przez pocztę więc trwało to dłużej a mimo to wysłali Państwo przesyłkę. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Justyna z Kluczy

Pięknie dziękuję za szybkie zrealizowanie zamówienia. Zakupy u WAS to sama przyjemność. Dziękuję za miłe sercu upomnki. Pozdrawiam cieplutko :)

Irena z Cieszanowa

Witam serdecznie. Zamówienie doszło dokładnie w dzień, na który potrzebowałam. Jestem bardzo zadowolona z otrzymanego zamówienia i z przemiłego kontaktu. Myślę, że jeszcze skorzystam z zakupów w Księgarni Maryja. Dziękuję za słodką niespodziankę. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Z Panem Bogiem.

Zofia z Witnicy

Witam. Dziekuję za tak szybką przesyłke. Zakup wspaniały. Pismo Święte w rzeczywistości o wiele lepiej się prezentuje niż na foto. Jestem zadowolona. Obawiałam się, że przed Bożym Narodzeniem nie dostanę przesyłki :). Na pewno niebawem zawitam znów. Szczęść Boże.

Katarzyna ze Skierniewic
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 14 zł 17 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl