Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Przyjdź Duchu Święty. Ewangelizacja na Barce i na Bulwarowej 2
Nasza cena: 24,90 zł
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. eSPe
Autor praca zbiorowa
Rok wydania2016
Format14,0 x 20,0 cm
Oprawamiękka
Liczba stron217
Waga [kg]0,26
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Poruszające spotkania ewangelizacyjne. Bp Ryś poleca!

Nie można wyznać wiary w Jezusa jako Pana i Zbawiciela bez pomocy Ducha Świętego. Bez Ducha nie jest też możliwe codzienne życie chrześcijanina. Jego dary wspierają nas w głoszeniu Ewangelii i budują naszą wspólnotę. On przemienia nas i uzdalnia do praktykowania wiary i posługiwania. Dlatego, do czego wzywają nas autorzy tekstów zebranych w tej książce, powinniśmy nieustannie prosić o Jego pomoc i charyzmaty, którymi może nas obdarować.

Pierwotne wersje tych tekstów zostały wygłoszone podczas drugiego roku Ewangelizacji na barce w Krakowie. Z powodu remontu wiślanej barki część ze spotkań ewangelizacyjnych, których zapisy znajdują się w tym tomie, odbyła się w Parafii Matki Bożej Pocieszenia na ul. Bulwarowej w Nowej Hucie. Na poszczególnych spotkaniach przepowiadający mówili m.in.:


- bp Grzegorz Ryś o tym, że w chrześcijaństwie nie chodzi o książkę, ale o osobę;
- ks. Bogdan Kocańda – o rozbitkach Moabu, czekających na Słowo Boże;
- s. Bogna Młynarz – że Bóg nie chce, abyśmy byli galernikami, ale windsurferami;
   
Wyrwani z niewoli (Jacek „Heres” Zajkowski i Piotr Zalewski) – że Kościół to nie muzeum dla świętych, ale miejsce dla grzeszników;
- Krzysztof Demczuk – o wielkiej imprezie w niebie, kiedy ktoś oddaje swoje życie Jezusowi;
- Henryk Krzosek – jak wielkie cuda może zdziałać Bóg;
- ks. Adrian Galbas – o tym, co robić, kiedy nasze sieci są puste;
- ks. Artur Sepioło – że wiara to kwestia decyzji;
- ks. Jan Reczek – o chwilach, które otwierają nas na Boga.

    W książce znalazł się też wywiad z arcybiskupem Rino Fisichellą, przewodniczącym Papieskiej Rady ds. Nowej Ewangelizacji.

    "Ta książka to świadectwo pięknego procesu duchowego, który – ufamy – rozpoczął się w naszym Kościele z natchnienia Ducha Świętego i przez Niego jest prowadzony."

(bp Grzegorz Ryś)
Data dodania produktu: 25 lipiec 2016.
Poprzedni produkt Produkt 322 z 430 w kategorii Droga wiary Następny produkt
Podobne produkty
Jezus jest moim Panem. Ewangelizacja na barce
 Jezus jest moim Panem. Ewangelizacja na barce  24,90 zł
Na kartach książki możesz... Przeżyć: Spotkanie z żywym Bogiem w Jego słowie. Poznać: Świadectwa uczniów Chrystusa. Otrzymać: Zaproszenie do przyjęcia Jezusa jako swojego Pana. Podczas rejsu wiślaną barką zaproszeni goście ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Witam serdecznie, jestem zadowolona z obsługi przy zakupie książki przez internet. Na pewno skorzystam jeszcze z Państwa oferty. Z Panem Bogiem.

Katarzyna z Sochaczewa

Witam serdecznie. Spieszę donieść, iż korzystanie z Państwa usług było dla mnie ogromną przyjemnością. Przede wszystkim dbałość o klienta - świetny kontakt mailowy. Przesyłka dotarła w błyskawicznym tempie i......... oprócz zamówionej i oczekiwanej pozycji znalazły się tam bardzo miłe dodatki, czyli coś dla ciała i dla ducha ;). Jestem osobą, która bardzo często korzysta z usług przeróżnych księgarni internetowych. Księgarnia Maryja - jak się okazuje - ma klientowi do zaoferowania przede wszystkim profesjonalizm i przyjazność. Mam nadzieję, iż pierwsza nasza transakcja znamionuje lawinę kolejnych. Pozdrawiam serdecznie.

Małgorzata z Olsztyna

Szczęść Boże, Bardzo dziękuję za szybką wysyłkę zamówionych książek. Taka współpraca to sama przyjemność, Pozdrawiam.

Joanna z Warszawy

Witam serdecznie. Zamówienie doszło dokładnie w dzień, na który potrzebowałam. Jestem bardzo zadowolona z otrzymanego zamówienia i z przemiłego kontaktu. Myślę, że jeszcze skorzystam z zakupów w Księgarni Maryja. Dziękuję za słodką niespodziankę. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Z Panem Bogiem.

Zofia z Witnicy

Dziękuję bardzo za tak szybkie przesłanie zamówionej pozycji. Zostałem także mile zaskoczony słodkim dodatkiem. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawiam

Tomasz z Siedlec
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl