Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Powołani i posłani
Nasza cena: 16,00 zł
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Bernardinum
Autor Kiernikowski Zbigniew (ks. bp)
Rok wydania2010
Format12,30 x 19,50cm
Oprawamiękka
Liczba stron176
Waga [kg]0,19
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Do kogo skierowana jest ta książka?

Na pewno wiele cennych treści odnajdą w niej księża i przygotowujący się do kapłaństwa klerycy.

Tytuł „Powołani i posłani” sugeruje jednak, że Autor ze swoim przesłaniem zamierza dotrzeć do duchownych i świeckich.

Najnowsza książka Ks. Bp. Kiernikowskiego to nie tylko zbiór jego artykułów, katechez i homilii skierowanych do kapłanów oraz alumnów, ale żywe świadectwo wiary Autora i jego pasterskiej troski, by cały lud Boży był kapłański, czyli realizował w swoich członkach zadania wypływające z sakramentu Chrztu.

Jak to uczynić?

Uważna lektura książki „Powołani i posłani” podaje nam właściwy kierunek. Trzeba tylko wyruszyć wraz z Autorem w drogę i przekonać się, że „dla Boga nie ma nic niemożliwego”.

ks. Mateusz Czubak [Msz]

Zakończony niedawno Rok Kapłański przyczynił się do ożywienia całego Kościoła i poszczególnych jego członków. Wśród najważniejszych owoców, jakie zrodził ten „czas łaski od Pana”, są te duchowe, związane z osobistym nawróceniem kapłanów, ich większą gorliwością duszpasterską, pogłębieniem przyjaźni z Chrystusem i umocnieniem kapłańskiej wspólnoty, której widzialną głową jest papież, a w każdej diecezji biskup.

Książka Biskupa Siedleckiego Zbigniewa Kiernikowskiego „Powołani i posłani” podejmuje różne aspekty tego zagadnienia i rzuca nań stosowne, płynące z Pisma św. światło.

Naturalnie nie rozwiązuje tego złożonego problemu. Nie taki jest jej też zamiar. Pragnie natomiast uczyć przeżywania Kościoła jako wspólnoty ludzi zjednoczonych miłością Boga Ojca w Duchu Świętym, dzięki kapłańskiemu dziełu Jezusa Chrystusa.

Świadoma swego powołania i swej kapłańskiej natury płynącej z Chrztu św. wspólnota wierzących staje się miejscem przeżywania przez każdego jej członka tej głębokiej prawdy, do której wzywa św. Paweł wszystkich chrześcijan, aby dali ciała swoje na ofiarę żywą, świętą, Bogu przyjemną, jako wyraz rozumnej służby Bożej (zob. Rz 12,1).

Dzięki temu każdy chrześcijanin może przeżywać swój udział w kapłaństwie Jezusa Chrystusa w swoim stanie i w swoim powołaniu do różnych form życia.
Data dodania produktu: 22 wrzesień 2010.
Poprzedni produkt Produkt 101 z 430 w kategorii Droga wiary Następny produkt
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Szczęść Boże! Bardzo dziękuję za szybką realizację zamówienia i jak zwykle przemiłą obsługę. Życzę spokojnych, pełnych miłości i błogosławieństa Nowonarodzonego Dzieciątka Świąt. Z Panem Bogiem.

Marlena z Gryfina

Dziękuję za doskonałą obsługę i miły dodatek do zamówienia. Otwarłem paczuszkę i... jestem przekonany że to nie jest mój ostatni zakup w państwa księgarni. Z Panem Bogiem.

Rafał z Radomska

Dziękuję paczkę od was dostałam cała nie naruszona, przede wszystkim chcę podziękować za obrazki, które dołączyliście do zamówionej książeczki modlitwy. Z poważaniem

Małgorzata z Częstochowy

Szybko i profesjonalnie. Polecam !!

Marek z Torunia

Szczęść Boże! :) Dziękuję za szybką realizację zamówienia, na pewno jeszcze nie raz będę korzystał z Państwa Księgarni - mają Państwo dużo interesujących mnie książek, nawet jeśli nie dla siebie będę zamawiał to dla moich bliskich. Z Panem Bogiem,

Marcin z Gozdowa
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl