Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Polski modlitewnik + 2 CD - okładka tryptyk
Nasza cena: 29,90 zł

Zamawiana ilość:  
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Sfinks
Autor praca zbiorowa
Rok wydania2014
Format16,3 x 23,5
Oprawatwarda
Liczba stron256
Waga [kg]0,58
ImprimaturTAK
Otrzymasz w: 24h + czas dostawy *Objaśnienia statusów dostępności*####*24h* - towar jest dostępny i zostanie wysłany w ciągu 24 godzin (w dni robocze),##*3-5 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 3-5 dni roboczych,##*7-14 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 7-14 dni roboczych,##*Czasowo brak* - towar zostanie sprowadzony w dłuższym okresie czasu (ponad miesiąc),##*Niedostępny* - towar nie można zamówić####*czas dostawy* - czas potrzebny na dostarczenie towaru przez pocztę lub kuriera z Księgarni bezpośrednio do Klienta.####*** Z przyczyn niezależnych od nas czas dostawy może ulec wydłużeniu.
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Aby modlitwa była miła Bogu, a dla nas skuteczna, musi być dobra, należy się więc do niej dobrze przygotować. Trzeba się nauczyć rozmawiać z Bogiem. Temu właśnie służy poradnik dobrej modlitwy oraz słownik pojęć kończące naszą antologię.

Polski modlitewnik to unikatowy zbiór dwustu modlitw niezbędnych w różnych potrzebach i intencjach. Znajdziemy w nim liczne teksty zwrotów do Pana.

Zawarte w nim są:

- modlitwy w czasie choroby, i po wyzdrowieniu,
- modlitwy kierowcy
- modlitwy za kapłanów, Ojczyznę
- modlitwy do Ducha Świętego
- modlitwy do Matki Bożej i Pana Jezusa
- oraz wiele innych


Ponadto modlitewnik zawiera przykłady modlitw współczesnych, tradycyjnych, dziękczynnych oraz błagalnych. Zamieszczony został również poradnik wzorowej modlitwy oraz mały słownik modlitwy. W środku przedstawione są sceny biblijne na obrazach pędzla m. in. Rubensa czy Tycjana.

Dodatkowym atutem są dołączone dwie płyty CD z modlitwą różańcową ze Świętym Janem Pawłem II. W rozważaniach biorą udział polscy artyści tacy jak: Ewa Błaszczyk, Ewa Bem, Krzysztof Krawczyk oraz wiele innych.

Polski Modlitewnik może być przepięknym prezentem dla naszych bliskich a także ważnych rodzinnych rocznic czy ślubu.
Data dodania produktu: 11 wrzesień 2014.
Poprzedni produkt Produkt 88 z 223 w kategorii Modlitewniki Następny produkt
Podobne produkty
Wielka Księga Modlitw + 2 CD - okładka tryptyk
 Wielka Księga Modlitw + 2 CD - okładka tryptyk  179,90 zł
"Modlitwa wytrwała, pokorna i gorąca bez wątpienia osiąga niebo, z którego nigdy nie powróci niewysłuchana." św. Bernard z Clairvaux Modlitwa jako pokorna prośba, modlitwa jako kłótnia z Panem Bogiem, cicha rozmowa sercem ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Szczęść Boże, Pani Urszulo baaardzo dziękuję za tak błyskawiczną realizację zamówienia. Jestem szalenie zadowolona i z tytułów i z gry dla dzieci, jestem absolutnie mile zaskoczona:)) Z pewnością będę rekomendowała Państwa Wydawnictwo przyjaciołom i ich dzieciom! Pozdrawiam.

Aleksandra z Warszawy

Jestem bardzo zadowolona z otrzymanej przesyłki i miłej słodkiej niespodzianki. Dziękuję bardzo za miłą obsługę i życzliwość. Z Bogiem.

s. Mariola z Ostródy

Szczęść Boże! Bardzo dziękuję za szybką realizację zamówienia i jak zwykle przemiłą obsługę. Życzę spokojnych, pełnych miłości i błogosławieństa Nowonarodzonego Dzieciątka Świąt. Z Panem Bogiem.

Marlena z Gryfina

Witam serdecznie! Właśnie dostałam książki, bardzo się cieszę :) za słodki dodatek serdecznie dziękuję :) Życzę wszystkiego co najlepsze, szczęść Boże, pozdrawiam.

Renata z Radomia

Szczęść Boże! Dziękuję za przesyłkę. Przesyłka zgodna z moimi oczekiwaniami i do tego jeszcze słodka niespodzianka. Pozdrawiam.

Anna z Dukli
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl