Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Pod wieczór życia. Rozważania i modlitwy dla osób starszych
Nasza cena: 14,00 zł

Zamawiana ilość:  
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Salvatoris Mater
Autor Mastalska Danuta
Rok wydania2010
Format12,0 x 19,5 cm
Oprawamiękka
Liczba stron120
Waga [kg]0,12
Otrzymasz w: 3-5 dni + czas dostawy *Objaśnienia statusów dostępności*####*24h* - towar jest dostępny i zostanie wysłany w ciągu 24 godzin (w dni robocze),##*3-5 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 3-5 dni roboczych,##*7-14 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 7-14 dni roboczych,##*Czasowo brak* - towar zostanie sprowadzony w dłuższym okresie czasu (ponad miesiąc),##*Niedostępny* - towar nie można zamówić####*czas dostawy* - czas potrzebny na dostarczenie towaru przez pocztę lub kuriera z Księgarni bezpośrednio do Klienta.####*** Z przyczyn niezależnych od nas czas dostawy może ulec wydłużeniu.
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Czytając książkę Danuty Mastalskiej krok po kroku odkrywamy dobro, jakie niesie w sobie starość. Poznajemy wiek podeszły jako czas spełnienia, będący równocześnie zadaniem, jako niekończącą się szkołę życia, jako czas głębszego rozumienia i współczucia.

Utwierdzamy się w przekonaniu, że starość jest czasem przynoszenia owocu, którym jest miłość.

Pisząc o trudnych drogach starości, autorka zwraca uwagę: „Właśnie starość pomaga nam odkryć prawdziwy sens życia. Lepiej rozumiemy, że nie leży on w zewnętrznej aktywności (jak nam się wcześniej zdawało), ale w wewnętrznej głębi. Przede wszystkim we wzrastającej miłości do Boga i ludzi, w tym miłości do siebie (choć bez egoizmu). Aby wejście w starość (przejście od aktywności zawodowej do innego sposobu życia) nie było zbyt trudnym progiem do pokonania, trzeba się do niej już wcześniej przygotowywać”.

Ponadto, w książeczce znaleźć można bardzo wiele modlitw, które osoby starsze mogą odmawiać w różnych okolicznościach życia.

Na przykład tę, zaczynającą się od słów: „Panie, jeśli nadejdą ciemne wieczory zmierzchu mojego życia, nie daj mi zwątpić, nie daj mi się załamać. Niech wiem i czuję, że moje życie ma sens zawsze i do końca. Niech strach nie wygląda z każdego zakątka, niech nie opanuje mnie pustka. Niech nie poddam się biernej rezygnacji i rozgoryczeniu. Niech popatrzę na swoje życie nie z ziemskiej, ale z Twojej perspektywy...”.

W zakończeniu książki zawarte zostały pełne wzruszających sformułowań podziękowania autorki skierowane do rodziców
Data dodania produktu: 04 listopad 2011.
Poprzedni produkt Produkt 131 z 417 w kategorii Droga wiary Następny produkt
Klienci, zakupili także:
Nowenna błagalna o wyzwolenie z nałogów
 Nowenna błagalna o wyzwolenie z nałogów  1,70 zł
Obok alkoholu i narkotyków dostrzegamy dzisiaj zagrożenia z nadmiernego korzystania z  licznych dóbr materialnych takich jak nikotyna, telewizja, internet, hazard. Modlitwa Nowenną błagalną o wyzwolenie z nałogów służy pomocą nam ... 
Modlitwy za (dla) alkoholików
 Modlitwy za (dla) alkoholików  5,00 zł
Modlitwa o trzeźwość, o uzdrowienie rodziny z nałogu alkoholizmu, o uwolnienie ojca/matki z nałogu, o uleczenie, o odwagę, pogodę ducha to niektóre z 36 modlitw kierowanych do Boga Ojca  z prośbą o pomoc w dramacie choroby ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Zamówienie dotarło bez problemu. Książkę "Kompozycje kwiatowe w kościele" kupiłam w prezencie komuś, kto zajmuje się często dekorowaniem kościoła i innych wnętrz. Osoba obdarowana jest zachwycona książką i znalazła w niej wiele inspirujących wskazówek i pomysłów. Dziękuję bardzo.

Małgorzata z Bukowic

Droga Pani Urszulo! Z serca dziękuję za przesyłkę! Dotarła bardzo szybko! "Rytuał Rodzinny", to pozycja dobrze mi znana. Wcześniej jednak, zakupów dokonywałam w księgarniach. Jestem pewna, że niebawem ponownie poproszę o przesłanie mi kilku egzemplarzy. Uroczystościom ślubnym, zdaje się nie mieć końca... Raz jeszcze serdecznie dziękuję. Niech Dobry Bóg błogosławi Panią, Współpracowników i Rodzinę!

Jolanta z Biłgoraja

Szczęść Boże Pani Urszulo, bardzo dziękuję za przesyłkę. Kolejny raz doszła szybciutko i bez problemów. Bardzo dziękuję również za słodki załącznik, który ze smakiem zjada moja czteroletnia córcia Zosia:). Lektura jest niesamowita! Zapewniam, że z wielką przyjemnością będę nadal zaglądać do Państwa księgarni. Serdecznie pozdrawiam! Z Panem Bogiem.

Sylwia z Nadolic Wielkich

Szczęść Boże! Wspaniała księgarnia, jestem pod wrażeniem szybkiej przesyłki i miłej obslugi. Z całą pewnością wrócę tu nie raz. Polecam wszystkim. Z Panem Bogiem.

Anna z Ząbek

Dziękuję bardzo za przesłanie książeczki, która jest przepiękna i za załączenie Grzesia. To był zawsze mój ulubiony wafelek czekoladowy. I za wspaniałe obrazki. Życzę wszystkiego najlepszego

Kasia z Londynu (Anglia)
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl