Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Pod wieczór życia. Rozważania i modlitwy dla osób starszych
Nasza cena: 14,00 zł
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Salvatoris Mater
Autor Mastalska Danuta
Rok wydania2010
Format12,0 x 19,5 cm
Oprawamiękka
Liczba stron120
Waga [kg]0,12
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Czytając książkę Danuty Mastalskiej krok po kroku odkrywamy dobro, jakie niesie w sobie starość. Poznajemy wiek podeszły jako czas spełnienia, będący równocześnie zadaniem, jako niekończącą się szkołę życia, jako czas głębszego rozumienia i współczucia.

Utwierdzamy się w przekonaniu, że starość jest czasem przynoszenia owocu, którym jest miłość.

Pisząc o trudnych drogach starości, autorka zwraca uwagę: „Właśnie starość pomaga nam odkryć prawdziwy sens życia. Lepiej rozumiemy, że nie leży on w zewnętrznej aktywności (jak nam się wcześniej zdawało), ale w wewnętrznej głębi. Przede wszystkim we wzrastającej miłości do Boga i ludzi, w tym miłości do siebie (choć bez egoizmu). Aby wejście w starość (przejście od aktywności zawodowej do innego sposobu życia) nie było zbyt trudnym progiem do pokonania, trzeba się do niej już wcześniej przygotowywać”.

Ponadto, w książeczce znaleźć można bardzo wiele modlitw, które osoby starsze mogą odmawiać w różnych okolicznościach życia.

Na przykład tę, zaczynającą się od słów: „Panie, jeśli nadejdą ciemne wieczory zmierzchu mojego życia, nie daj mi zwątpić, nie daj mi się załamać. Niech wiem i czuję, że moje życie ma sens zawsze i do końca. Niech strach nie wygląda z każdego zakątka, niech nie opanuje mnie pustka. Niech nie poddam się biernej rezygnacji i rozgoryczeniu. Niech popatrzę na swoje życie nie z ziemskiej, ale z Twojej perspektywy...”.

W zakończeniu książki zawarte zostały pełne wzruszających sformułowań podziękowania autorki skierowane do rodziców
Data dodania produktu: 04 listopad 2011.
Poprzedni produkt Produkt 132 z 430 w kategorii Droga wiary Następny produkt
Klienci, zakupili także:
Nowenna błagalna o wyzwolenie z nałogów
 Nowenna błagalna o wyzwolenie z nałogów  1,70 zł
Obok alkoholu i narkotyków dostrzegamy dzisiaj zagrożenia z nadmiernego korzystania z  licznych dóbr materialnych takich jak nikotyna, telewizja, internet, hazard. Modlitwa Nowenną błagalną o wyzwolenie z nałogów służy pomocą nam ... 
Modlitwy za (dla) alkoholików
 Modlitwy za (dla) alkoholików  5,00 zł
Modlitwa o trzeźwość, o uzdrowienie rodziny z nałogu alkoholizmu, o uwolnienie ojca/matki z nałogu, o uleczenie, o odwagę, pogodę ducha to niektóre z 36 modlitw kierowanych do Boga Ojca  z prośbą o pomoc w dramacie choroby ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Bardzo się cieszę. Dziękuję za szybkie przesłanie. Paczka już dziś do mnie dotarła [na drugi dzień]. Dziękuję za miłą niespodziankę w środku ;) Naprawdę bardzo mi się podoba wasze podejście. Czuć, że to naprawdę katolicka księgarnia. Napewno jak będę miała jeszcze jakieś zapotrzebowania to wpierw waszą ofertę sprawdzę. Z Bogiem!!! Jeszcze raz dziękuję.

Agnieszka z miejscowości Skępe

Witam! Złożone przeze mnie zamówienie doszło bardzo szybko w nienaruszonej formie. Jestem zadowolona z zakupionych książek, które bywają pomocne w mojej pracy. Pozdrawiam, z Panem Bogiem.

Ela z Łagiewnik

Witam serdecznie. Zamówienie doszło dokładnie w dzień, na który potrzebowałam. Jestem bardzo zadowolona z otrzymanego zamówienia i z przemiłego kontaktu. Myślę, że jeszcze skorzystam z zakupów w Księgarni Maryja. Dziękuję za słodką niespodziankę. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Z Panem Bogiem.

Zofia z Witnicy

Świetnie przeprowadzona transakcja. Serdecznie polecam zakupy w tej księgarni. Bóg Zapłać za drobne prezenciki.

Iwona z Ostrzeszowa

Szczęść Boże! Dziś otrzymałam zamówione pozycje książkowe. Dziękuję za tak szybką realizację zamówienia, no i oczywiście upominek w postaci batonika - synek się ucieszył :) Z pewnością skorzystam jeszcze nie raz z oferty Państwa księgarni. Jeszcze raz najmocniej dziękuję. Życzę wszystkiego dobrego. Z Panem Bogiem.

Anna z Białegostoku
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl