Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Ceny nie są aktualne. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Pierwsze kroki do... zerwania z nałogiem palenia
Nasza cena: 16,00 zł
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Jedność
Autor Atkins Simon
Rok wydania2014
Format12,2 x 18,0 cm
Oprawamiękka
Liczba stron96
Waga [kg]0,10
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Czy w życiu pełnym stresu można sobie poradzić bez papierosa?

Czy da się bez nich odprężyć pod koniec dnia pełnego napięć?

Wielu ludzi twierdzi, że w życiu pełnym stresu nie poradzą sobie bez papierosów i że tylko dzięki nim potrafią się opanować w sytuacjach kryzysowych. Inni po prostu lubią sobie zapalić, bo ich znajomi również palą i nie ma nic przyjemniejszego, niż siąść w przytulnym miejscu z kieliszkiem wina czy filiżanką świeżo zaparzonej kawy i delektować się papierosem.

Ale czy nawet im choć raz nie przemknęło przez głowę, że może lepiej byłoby rzucić palenie i zatroszczyć się o swoje zdrowie?
W tej książce można znaleźć wszystkie informacje potrzebne do zrobienia pierwszego kroku w walce z nałogiem i do wytrwania w postanowieniu.:

Co faktycznie działa, a co nie? Nikotynowa terapia zastępcza? Tabletki? Papierosy elektroniczne? Aplikacje na smartfony? Nie ma sensu tracić czasu na testowanie rozwiązań, które w danym przypadku od początku są skazane na niepowodzenie.

Do kogo skierowana jest ta książka?

Do wszystkich, którzy właśnie zdecydowali, że rzucają palenie, i do tych, którzy usilnie próbują pozbyć się nałogu, ale ciągle nie widzą efektów.
Przeczytać mogą ją także ci, którzy pragną pomóc w wychodzeniu z uzależnienia swoim bliskim, nawet jeśli starają się już tak długo, że całkiem stracili wiarę w sukces.

Poradnik jasno pokazuje, w jaki sposób papierosy uzależniają i jak oddziałują na organizm. Próbuje wyjaśnić, dlaczego nałóg nikotynowy tak trudno jest rzucić.
Ponadto, pomaga wykorzystać tę wiedzę do zbudowania w sobie motywacji potrzebnej do zwycięstwa oraz  uczy stosować skuteczne strategie, pozwalające uniknąć powrotu do nałogu.

Data dodania produktu: 02 marzec 2015.
Poprzedni produkt Produkt 7 z 27 w kategorii Zdrowie Następny produkt
Podobne produkty
Pierwsze kroki do... wyjścia z depresji
 Pierwsze kroki do... wyjścia z depresji 
Jest to nowa seria "Pierwsze kroki do..."  miniporadników, które oferują praktyczne rady dotyczące najczęściej spotykanych problemów ludzi żyjących w XXI w. Są one napisane przez specjalistów w danych dziedzinach, wielu ... 
Pierwsze kroki do... wyjścia z alkoholizmu
 Pierwsze kroki do... wyjścia z alkoholizmu 
Miniporadnik z nowej serii "Pierwsze kroki do..." oferuje praktyczne rady dotyczące najczęściej spotykanych problemów ludzi żyjących w XXI w. Zostały napisane przez specjalistów w danych dziedzinach, wielu z nich miało także ... 
Klienci, zakupili także:
Spowiedź jest spoko
 Spowiedź jest spoko 
Z tek książki dowiesz się: - dlaczego do konfesjonału należy iść z pontonem, - jak poradzić sobie z szóstym grzechem, - co to znaczy, że ksiądz w konfesjonale jest szczepiony, - czy zdarza się otrzymać rozgrzeszenie przez ... 
Rozważania czerwcowe o Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa
 Rozważania czerwcowe o Litanii do ... 
W miesiącu czerwcu w szczególny sposób zastanawiamy się nad tajemnicami, jakie kryje w sobie Boże Serce. W 33 kolejnych rozważaniach zawartych w książeczce, omówione zostały głębokie treści, jakie kryje w sobie Litania do ... 
Różaniec św. Józefa
 Różaniec św. Józefa 
To niezwykły modlitewnik, który nie tylko zachęci Cię do modlitwy, lecz także skłoni do głębszej refleksji oraz pobudzi do odważnego dawania chrześcijańskiego świadectwa w rodzinie. Jest to zbiór kilku refleksji napisanych w ... 
Ben Hur
 Ben Hur 
To największa, obok Quo vadis, powieść religijna naszych czasów. Porywająca akcja, pełna scen lirycznych i dramatycznych, stanowi zaledwie jeden z wielu elementów składających się na bogactwo i piękno tego arcydzieła. Zdumiewa ... 
Koronka do Miłosierdzia Bożego. Za chorych i konających
 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Za chorych i ... 
Ta niewielka książeczka nie tylko tłumaczy, dlaczego ale także ukazuje w jaki sposób należy odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji chorych i umierających. Ponadto, zawiera fragmenty z Dzienniczka św. Siostry ... 
Rachunek sumienia oraz modlitwy pokutne
 Rachunek sumienia oraz modlitwy pokutne 
Rachunek sumienia wraz z modlitwami pokutnymi. Książeczka zawiera wzór rachunku sumienia, analizę Przykazań Bożych i Kościelnych, żal za grzechy jak również zarys wyznawania grzechów. Ponadto, prezentuje modlitwę po spowiedzi i ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Zamówienie dotarło bez problemu. Książkę "Kompozycje kwiatowe w kościele" kupiłam w prezencie komuś, kto zajmuje się często dekorowaniem kościoła i innych wnętrz. Osoba obdarowana jest zachwycona książką i znalazła w niej wiele inspirujących wskazówek i pomysłów. Dziękuję bardzo.

Małgorzata z Bukowic

Witam, chciałam serdecznie podziękować i wyrazić swoją jak najbardziej pozytywną opinię o Państwa obsłudze. Zamówienie dotarło do mnie bardzo szybko, szybciej niż się spodziewałam :) Dziękuję również za telefoniczne potwierdzenie mojego zamówienia, co więcej przez bardzo miłą osobę. A ten mały słodki upominek dołączony do zamówionej książki, to również bardzo miły gest z Państwa strony ;) Pozdrawiam serdecznie. Z Bogiem.

Agnieszka z Jejkowic

Witam. Tak, jestem zadowolony. Chciałem nawet wysłać maila z podziękowaniem za szybką realizację, ale jak się czegoś od razu nie zrobi, to potem się zapomina. Naprawdę, byłem mile zaskoczony. Dzień po dokonaniu przelewu otrzymałem książkę. Do tego mały upominek... Pozdrawiam bardzo serdecznie :-) Z Panem Bogiem.

Gabriel z Jabłonnej

Witam. Jestem bardzo zadowolony z usług księgarni. Książki bardzo dobrej jakości i wysłane szybko. Szczególnie ważne jest dla mnie to iż książki są zebrane tematycznie i praktycznie znalazłem wszystkie których szukałem. Gorąco polecam innym a sam będę często korzystał z Księgarni.

Tadeusz z Zabrza

Bardzo dziękuję za przesyłkę i upominki. Pozdrawiam

Hanna z Wyszkowa
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 14 zł 17 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl