Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Pięć przykazań, sześć prawd, dziewięć grzechów...
Nasza cena: 15,80 zł
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Fundacja Nasza Przyszłość
Autor Kosmana Ignacy (o.)
Rok wydania2009
Format11,0 x 18,0 cm
Oprawamiękka
Liczba stron112
Waga [kg]0,11
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
„Każdy grzech jest szkodliwy. Szkodzi w pierwszym rzędzie grzesznikowi. A potem - bliźniemu, ludziom, światu. Cudze grzechy to także moje przewinienia. Często nie ten jest więcej winien, kto zło popełnia, ile ten, który zainspirował go do grzechu.”
(fragment, str.75)


,,Nie będę ukrywać, że czytając te słowa, zdałam sobie sprawę, jak bardzo zapomniałam o prostych, katechizmowych prawdach i systemie znaków poruszania się w wierze. Z wdzięcznością czytałam ten prosty i skromny tekst (...). Okazuje się, że elementarz się kłania, że trzeba wrócić na lekcję religii, że trzeba się do czegoś przyznać... Choćby do tego, że nie pamiętam, jakie są podstawowe... grzechy, co to takiego grzech ciężki... jakich jest sześć prawd wiary, a jakich pięć przykazań kościelnych.

Wdzięczna za tę lekcję pokory, chcę zauważyć, że trafia do mnie ta książka w sposób szczególny. Bo też autor prowadzi mnie przez moje myśli z dobrocią i cichością serca. Jest dobrze ukryty poza tym, co najważniejsze, i nie próbuje mnie postawić do kąta.
(Ze wstępu reż. Anny Osławskiej)

„Ojciec dr Ignacy Kosmana OFMConv. w swoim cennym opracowaniu przypomina i omawia: pięć przykazań, sześć prawd wiary i dziewięć grzechów. Czyni to w sposób prosty i przekonujący, dlatego książka ma wysoki walor katechetyczny. Prezentowane treści mogą być przydatne w pracy duszpasterzy, katechetów oraz czynnych kaznodziejów."
(Fragment przedmowy J.E. Bpa Adama Lepy)


Spis treści:

Przedmowa
Wiara szuka zrozumienia
Słowa od Autora
Sześć prawd wiary
Pięć przykazań kościelnych
Dziewięć grzechów cudzych
Zakończenie
Data dodania produktu: 19 listopad 2009.
Poprzedni produkt Produkt 21 z 430 w kategorii Droga wiary Następny produkt
Klienci, zakupili także:
Módlmy się... za zmarłych
 Módlmy się... za zmarłych  3,00 zł
W tej książeczce zostały zebrane wszystkie znane, tradycyjne, kościelne i katolickie modlitwy za zmarłych. Poza modlitwami za poszczególnych zmarłych znajdują się: Modlitwy za zmarłych na cały tydzień, litanie za zmarłych, koronka za ... 
Sekret Matki Bożej z La Salette, o czasach ostatecznych
 Sekret Matki Bożej z La Salette, o czasach ...  12,00 zł
W książce Matka Boża odsłania przyczyny upadku ludzkości i związane z tym straszne konsekwencje. Wskazuje też drogę wyjścia dla będącej w śmiertelnym zagrożeniu ludzkości. Po raz pierwszy przetłumaczona na język ... 
Sakrament pokuty. Rachunek sumienia dla dorosłych. Odpusty
 Sakrament pokuty. Rachunek sumienia dla ...  6,00 zł
W każdym człowieku zdrowym psychicznie istnieje wrodzone poczucie moralności, które pozwala mu rozróżnić między dobrem a złem. Tylko człowiek, istota wolna i rozumna, może czynić dobro, a unikać zła. Normą postępowania ... 
Pieśń duchowa - format kieszonkowy
 Pieśń duchowa - format kieszonkowy  19,90 zł
To dzieło, uznawane za perłę literatury hiszpańskiej, a zarazem cenne świadectwo mistyczne, uzupełnia opis etapów jednoczenia duszy z Bogiem omawianych w innych traktatach. Zarówno poemat ten, jak i traktat opisują całą drogę ... 
Litanie do Świętych Pańskich
 Litanie do Świętych Pańskich  2,00 zł
Ta mała broszurkowa publikacja zawiera teksty jedenastu litanii do świętych: św. Anny, św. Antoniego, św. Franciszka z Asyżu, św. Józefa, św. Judy Tadeusza, św. Michała Archanioła, św. Mikołaja, św. Ojca Pio, św. Rity, św. ... 
Rachunek sumienia oraz modlitwy pokutne
 Rachunek sumienia oraz modlitwy pokutne  3,00 zł
Rachunek sumienia wraz z modlitwami pokutnymi. Książeczka zawiera wzór rachunku sumienia, analizę Przykazań Bożych i Kościelnych, żal za grzechy jak również zarys wyznawania grzechów. Ponadto, prezentuje modlitwę po spowiedzi i ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Szczęść Boże! Bardzo dziękuję za szybką realizację zamówienia i jak zwykle przemiłą obsługę. Życzę spokojnych, pełnych miłości i błogosławieństa Nowonarodzonego Dzieciątka Świąt. Z Panem Bogiem.

Marlena z Gryfina

Szczęść Boże! Jeśli mam wyrazić swoją opinię na temat obsługi to powiem tylko że nigdzie nie spotkałam się z lepszą. Naprawdę, takie przesyłki aż miło otrzymywać. Wspaniałe jest również to, że oferują Państwo same wartościowe książki. Z pewnością nie raz będę składać jeszcze zamówienia, szukając w tej księgarni dobrych prezentów dla bliskich. Dziękuję raz jeszcze! Pozdrawiam serdecznie.

Katarzyna z Muszyny

Trudno dobrać odpowiednie słowa, żeby określić profesjonalną i ekspresową obsługę zamówienia. Jestem bardzo zadowolona z dokonanych zakupów, tym bardziej, że dłuższy czas pozostanę na zwolnieniu lekarskim i po wczorajszych zakupach na pewno nie będę się nudzić. Pozdrawiam bardzo serdecznie i po skończonej lekturze zjawię się znowu :) Szczęść Boże !!!

Anna z Wólki Plebańskiej k/Białej Podlaskiej

Dziękuję za udaną transakcję. Jestem bardzo zadowolona z zamówionego produktu. Pozdrawiam.

Bożena z Rudy Śląskiej

Bardzo się cieszę. Dziękuję za szybkie przesłanie. Paczka już dziś do mnie dotarła [na drugi dzień]. Dziękuję za miłą niespodziankę w środku ;) Naprawdę bardzo mi się podoba wasze podejście. Czuć, że to naprawdę katolicka księgarnia. Napewno jak będę miała jeszcze jakieś zapotrzebowania to wpierw waszą ofertę sprawdzę. Z Bogiem!!! Jeszcze raz dziękuję.

Agnieszka z miejscowości Skępe
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl