Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Opowieść Biblijna. Na scieżkach Ewangelii
Nasza cena: 39,90 zł
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Edycja Św. Pawła
Autor Kołodziej Beata
Rok wydania2015
Format16,5 x 23,5 cm
Oprawatwarda
Liczba stron240
Waga [kg]0,85
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Książka dedykowana dla całej rodziny. Doskonała lektura na chwile wspólnego rodzinnego czytania.

Autorka, w ciekawy sposób zapoznaje dzieci z treścią Ewangelii. Opisując wydarzenia biblijne czyni to na przygodach małego Szymka, chłopca, który żyje w czasach Pana Jezusa i spotyka Go osobiście.

Dzięki temu, razem z Szymkiem i my poznajemy Pana Jezusa.  Wgłębiamy się w Jego naukę. I to w taki sam sposób, jak Jego uczniowie, przyjaciele, a także ciekawskie dzieciaki, kochające Mistrza z Nazaretu całym sercem.

W trakcie lektury nasze dzieci niejeden raz rozśmieszą historie niesfornego osiołka Kłapciate Ucho. Jest on najlepszym Szymkowym przyjacielem. Innym razem młodzi Czytelnicy wzruszą się dobrocią i miłością Pana Jezusa. A my, dorośli, śmiejmy się i wzruszajmy razem z nimi.

Dodatkowo, książkę można śmiało ofiarować dziecku jako prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej.
Data dodania produktu: 08 kwiecień 2015.
Poprzedni produkt Produkt 23 z 56 w kategorii Biblia Następny produkt
Podobne produkty
Biblia. Księga pełna opowieści
 Biblia. Księga pełna opowieści  29,90 zł
Książka przeznaczona jest  dla dzieci w wieku przedszkolnym. Sposób narracji jest dostosowany do możliwości poznawczych młodego czytelnika tak, aby przekazywane treści były dla niego jasne i przystępne. Najpierw mały ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Zamówienie dotarło bez problemu. Książkę "Kompozycje kwiatowe w kościele" kupiłam w prezencie komuś, kto zajmuje się często dekorowaniem kościoła i innych wnętrz. Osoba obdarowana jest zachwycona książką i znalazła w niej wiele inspirujących wskazówek i pomysłów. Dziękuję bardzo.

Małgorzata z Bukowic

Witam. Przesyłkę otrzymałam i serdecznie dziękuję... bardzo mi było potrzebne wsparcie, które znalazłam w nowennie. Dziękuję. Pozdrawiam. Z Panem Bogiem.

Anna z Wielowsi

Witam, chciałam serdecznie podziękować i wyrazić swoją jak najbardziej pozytywną opinię o Państwa obsłudze. Zamówienie dotarło do mnie bardzo szybko, szybciej niż się spodziewałam :) Dziękuję również za telefoniczne potwierdzenie mojego zamówienia, co więcej przez bardzo miłą osobę. A ten mały słodki upominek dołączony do zamówionej książki, to również bardzo miły gest z Państwa strony ;) Pozdrawiam serdecznie. Z Bogiem.

Agnieszka z Jejkowic

Dziękuję bardzo za przesłanie książeczki, która jest przepiękna i za załączenie Grzesia. To był zawsze mój ulubiony wafelek czekoladowy. I za wspaniałe obrazki. Życzę wszystkiego najlepszego

Kasia z Londynu (Anglia)

Dobry wieczór, dzisiaj odebrałem przesyłkę, dziękuję za załączniki. Z Panem Bogiem. Pozdrawiam

Leszek z Bolesławca
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl