Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
O nas
Księgarnia Maryja to rodzinna księgarnia katolicka będąca miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Zespół fachowców pomoże starannie wybrać wartościowe książki, których treści niosą głębokie przeżycia duchowe, pokrzepienie i nadzieję.

Miła i fachowa obsługa przyczyni się do usatysfakcjonowania każdego Klienta z dokonanych zakupów.

Księgarnia Maryja powstała z myślą o Tobie Drogi Czytelniku. Naszym zamysłem jest przybliżanie każdemu literatury katolickiej. Dzięki temu wzbogacamy swojego ducha i przybliżamy się w poznawaniu Pana - drogi do świętości. Bo przecież każdy z nas jest powołany do świętości.

Od początku pragnieniem naszym jest szerzenie katolicyzmu poprzez dobrą książkę. Poprzez to my sami też stajemy się bogatsi w wiedzę, przemyślenia. Przez to, że przez nasze ręce przewija się tak wiele ciekawych i wartościowych pozycji, pogłębiamy także swoją wiarę.

Zapewne pracując w innej branży, dziedzinie nie byłoby to możliwe, nie w tak wielkim stopniu. Tak więc korzyści są obopólne. Przyjemne i pożyteczne.

Zapraszamy Cie więc, Drogi Czytelniku, w tę niezgłębioną podróż do świętości, do lepszego poznania naszej drogi, do Chrystusa...


Zapraszamy do zakupów

Zespół Księgarni Maryja
Powrót
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 14 zł 17 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl