Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Modlitwy do Boga Ojca
Nasza cena: 6,00 zł
Otrzymasz w: Czasowo brak
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Arka
Autor praca zbiorowa
Rok wydania2006
Format12,0 x 16,5 cm
Oprawamiękka
Liczba stron80
Waga [kg]0,06
Otrzymasz w: Czasowo brak + czas dostawy *Objaśnienia statusów dostępności*####*24h* - towar jest dostępny i zostanie wysłany w ciągu 24 godzin (w dni robocze),##*3-5 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 3-5 dni roboczych,##*7-14 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 7-14 dni roboczych,##*Czasowo brak* - towar zostanie sprowadzony w dłuższym okresie czasu (ponad miesiąc),##*Niedostępny* - towar nie można zamówić####*czas dostawy* - czas potrzebny na dostarczenie towaru przez pocztę lub kuriera z Księgarni bezpośrednio do Klienta.####*** Z przyczyn niezależnych od nas czas dostawy może ulec wydłużeniu.
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Celem niniejszego opracowania jest rozszerzenie kultu Boga Ojca, tak jak uczył nas Chrystus i jak Kościół ustalił w liturgii.

Ojcowska Miłość wzywa nas do nawrócenia się lub pogłębienia wiary. Z dotychczasowych wydań niniejsze zawiera najbogatszy zestaw modlitw do Boga Ojca.

Oprócz litanii, modlitw i pieśni, zamieściliśmy również skrótową informację o zatwierdzonym przez Kościół Orędziu Boga Ojca, przekazanego w 1932 r. włoskiej zakonnicy Eugenii E. Ravasio. O charakterze tego Orędzia pisze m.in. biskup Grenoble: „Przedmiot (Orędzia): poznać i czcić Ojca, przede wszystkim przez ustanowienie specjalnego święta, o co proszony jest Kościół. Proces (kanoniczny) ustalił, że święto liturgiczne ku czci Ojca mieściłoby się w zarysie całego katolickiego kultu, zgodnie z tradycyjnym duchem modlitwy katolickiej, która wznosi się ku Ojcu za pośrednictwem Syna, w Duchu Świętym, jak to ukazują modlitwy Mszy św. i liturgiczne ofiarowanie chleba i wina Ojcu w Świętej Ofierze".

Czy to w Modlitwie Pańskiej, czy to w Wyznaniu i wiary, nasze myśli w pierwszej kolejności kierujemy do Boga Ojca Wszechmogącego, Stworzyciela Nieba i Ziemi.


Sam Bóg dał się ludziom poznać jako Ojciec, Syn i Duch Święty. To Bóg Ojciec jest początkiem wszystkiego, w tym także i królowania Chrystusa. W Jezusie. Chrystusie Ojciec objawia samego siebie.

Kto mnie miłuje miłuje i Ojca Mego, który jest w Niebie powiedział Pan Jezus. Wszyscy wierni zobowiązani są w równym stopniu, czcić i wielbić wszystkie Trzy Osoby Boskie.

Mówią nam o tym słowa Prefacji o Trójcy Przenajświętszej: „Zaprawdę godnie to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne, abyśmy zawsze i wszędzie dzięki Tobie czynili, Panie święty, Ojcze wszechmogący, wiekuisty Boże; Ty z jednorodzonym Synem Twoim i Duchem Świętym jeden jesteś Bóg, jeden Pan, nie jednością jedynej osoby, ale w Trzech Osobach jednej Istoty. Co bowiem z objawienia Twego wiemy o Twej chwale, to o Synu i o Duchu Świętym, bez różnicy utrzymujemy; tak, iż wyznając prawdziwie i wiekuiste Bóstwo, wielbimy Osób odrębność, w Istocie jedność i równość w Majestacie. Co też wychwalają Aniołowie i Archaniołowie, Cherubiny i Serafiny”.

W świecie zagubionym przez doktryny ateizmu, laicyzmu i liberalne nurty filozoficzne oraz nękanym groźnymi konfliktami zbrojnymi i atakami terrorystycznymi, rozszerzenie kultu Stwórcy może stanowić płaszczyznę zbliżenia między narodami, przypominając, że wszyscy mamy tego samego Ojca w Niebie.

SPIS TREŚCI:

TYTUŁEM WSTĘPU - 5

Rozważanie modlitwy Ojcze nasz - 7

WEZWANIA LITANIJNE - 10
Litania uwielbienia Boga Ojca - 10
Litania o wytrwanie w wierze - 13
Litania o opiekę i zachowanie nadziei - 15
Litania do miłości Bożej - 18
Akty miłości ku czci Boga Ojca -20
Akt uwielbienia Ojca Przedwiecznego - 22
Akt uwielbienia Ojca Przedwiecznego - 23
Akty miłości wobec Boga Ojca Wszechmogącego - 25

KORONKI DO BOGA OJCA - 28
Koronka Do Boga Ojca za wszystkie Jego dzieci - 28
Koronka oddania się Bogu Ojcu - 29
Koronka uwielbienia Boga Ojca - 30
Rozważania do kolejnych „Dziesiątków"
Koronki Uwielbienia - 31
Koronka do Boga Ojca dla uproszenia Miłosierdzia - 32
Koronka Uwielbienia Oblicza Boga Ojca - 33
Wezwania błagalne do Oblicza Boga Ojca - 34
Godzinne ofiarowanie siebie Bogu Ojcu Przedwiecznemu 36 Intencje modlitewne do Boga Ojca - 40
Modlitwy Świętych i innych - 50
Orędzie Boga i Ojca - 62
Krzyż śmierci ma dwa ramiona - 70
Modlitwa o dobrą śmierć - 71

PIEŚNI - 73
Data dodania produktu: 12 maj 2010.
Poprzedni produkt Produkt 27 z 223 w kategorii Modlitewniki Następny produkt
Klienci, zakupili także:
Módlmy się... w sprawach trudnych i beznadziejnych
 Módlmy się... w sprawach trudnych i ...  3,00 zł
Znajdują się tu nowenny, litanie, modlitwy oraz życiorysy i opisy kultu świętych patronów spraw trudnych i beznadziejnych. Ponadto, książeczka zawiera nabożeństwo do św. Judy Tadeusza Ap. i św. Rity. Bardzo ceniony przez ... 
Z Aniołem Stróżem przez życie. Wybrane modlitwy
 Z Aniołem Stróżem przez życie. Wybrane ...  5,90 zł
Zaprzyjaźniony z aniołami Ojciec Pio w taki sposób zachęcał do relacji z Aniołem Stróżem swoje duchowe córki: Anioł Stróż jest oświecony, tak że zna wszystkie nasze potrzeby, jest pełen dobroci, więc pragnie im zaradzić i ma moc ... 
Modlitwa uwolnienia część 1
 Modlitwa uwolnienia część 1  14,00 zł
Wielu pełnych wiary i ducha chrześcijan zmaga się z ukrywanymi grzechami, nałogami czy lękiem, którego źródło tkwi w kłamstwie przykrywającym działanie złych duchów. Być może nigdy nie przyszło mi do głowy, że mogą ... 
Niewidzialny świat aniołów
 Niewidzialny świat aniołów  22,00 zł
Wielu chrześcijan zadawało sobie pewnie takie pytania, zastanawiając się, czy czasem nie powinno się tych pięknych, skrzydlatych stworzeń ulokować w krainie baśni. Gdzie mieszkają i czy możemy ich spotkać? Czy aniołowie ... 
Świadectwa łask. Eucharystyczne wydarzenie w Sokółce 2
 Świadectwa łask. Eucharystyczne wydarzenie w ...  7,00 zł
W październiku 2013 roku mija pięć lat od wydarzenia eucharystycznego w sokolskiej Kolegiacie1. Od dwóch lat Cząstka Ciała Pańskiego jest wystawiona do kultu publicznego w Kaplicy Matki Bożej Różańcowej. Przez cały dzień trwa w ... 
Modlitwa Pokuta Ofiara - Modlitewnik
 Modlitwa Pokuta Ofiara - Modlitewnik  29,90 zł
W modlitewniku są zawarte programy adoracji Najświętszego Sakramentu, programy nabożeństw, nauki zaczerpnięte z życia świętych oraz najważniejsze prawdy katechizmowe. Modlitewnik zawiera: - modlitwy, - pieśni, - koronki, - ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Witam. Przesyłkę otrzymałam i serdecznie dziękuję... bardzo mi było potrzebne wsparcie, które znalazłam w nowennie. Dziękuję. Pozdrawiam. Z Panem Bogiem.

Anna z Wielowsi

Witam! Złożone przeze mnie zamówienie doszło bardzo szybko w nienaruszonej formie. Jestem zadowolona z zakupionych książek, które bywają pomocne w mojej pracy. Pozdrawiam, z Panem Bogiem.

Ela z Łagiewnik

Witam serdecznie, jestem zadowolona z obsługi przy zakupie książki przez internet. Na pewno skorzystam jeszcze z Państwa oferty. Z Panem Bogiem.

Katarzyna z Sochaczewa

Świetnie przeprowadzona transakcja. Serdecznie polecam zakupy w tej księgarni. Bóg Zapłać za drobne prezenciki.

Iwona z Ostrzeszowa

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ, ZA SZYBKĄ PRZESYŁKĘ. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z OBSŁUGI W WASZYM SKLEPIE. DZIĘKUJĘ ZA DOŁĄCZONE NIESPODZIANKI!!! JESTEŚCIE GODNI POLECENIA!!! JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ I ŻYCZĘ MNÓSTWA KLIENTÓW!!! Z PANEM BOGIEM

Katarzyna z Białegostoku
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl