Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Miłujcie się! nr 2/2016
Nasza cena: 5,50 zł

Zamawiana ilość:  
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Agape
Rok wydania2016
Format20,0 x 27,3 cm
Oprawamiękka
Liczba stron64
Waga [kg]0,11
Otrzymasz w: 3-5 dni + czas dostawy *Objaśnienia statusów dostępności*####*24h* - towar jest dostępny i zostanie wysłany w ciągu 24 godzin (w dni robocze),##*3-5 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 3-5 dni roboczych,##*7-14 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 7-14 dni roboczych,##*Czasowo brak* - towar zostanie sprowadzony w dłuższym okresie czasu (ponad miesiąc),##*Niedostępny* - towar nie można zamówić####*czas dostawy* - czas potrzebny na dostarczenie towaru przez pocztę lub kuriera z Księgarni bezpośrednio do Klienta.####*** Z przyczyn niezależnych od nas czas dostawy może ulec wydłużeniu.
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
W numerze:

1050. rocznica chrztu Polski

„Ja będę twoją Matką"

Centralne wydarzenie ludzkiej historii

Wszechświat - znak wielkości i mądrości Boga

Każdego prowadzę optymalną drogą

Misja życia - doktor Wanda Błeńska

Powołanie do leczenia i powołanie do cierpienia

Co dał nam chrzest?

Ćwiczmy się w przebaczaniu

Zdominowała mnie chęć zemsty

Zbawienny wypadek

Wierna miłość

Wierność w cierpieniu

„Tak” które pozostaje „tak"

Nowenna pompejanska uratowała nasze małżeństwo

Podjąć decyzję i być jej wiernym

Wkrótce ślub!

Heavy metal odbierał mi chęć życia

Normalnie kochać

Usłyszał moje wołanie Ruch Czystych Serc


Kochani Czytelnicy!

W okresie wielkanocnym radujemy się, że Chrystus prawdziwie zmartwych­wstał i że możemy Go codziennie spotkać „przy łamaniu chleba" pod­czas Eucharystii (por. Łk 24,13-35). Zmartwychwstały Pan jest obecny w historii Polski od 966 roku. Świę­tując 1050. rocznicę chrztu naszego narodu, pamiętajmy o słowach, któ­re zostawił nam św. Jan Paweł II: „Kościół przyniósł Polsce Chrystusa - to znaczy klucz do rozumienia tej wielkiej i podstawowej rzeczywi­stości, jaką jest człowiek. Człowieka bowiem nie można do końca zrozu­mieć bez Chrystusa. A raczej: czło­wiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć, ani kim jest, ani jaka jest jego właściwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostateczne przezna­czenie. Nie może tego wszystkiego zrozumieć bez Chrystusa" (Warsza­wa, 2 czerw ca 1979 roku).

W tym czasie dziękujmy szcze­gólnie za dar wiary i prośmy o to, by Polska była zawsze wierna Bogu i Ko­ściołowi. Polecajmy nas i naszych bliskich wstawiennictwu głównych Patronów Polski: Najświętszej Ma­ryi Pannie Królowej Polski, św. Woj­ciechowi i Św. Stanisławowi - biskupom i męczennikom.

W dziele ewangelizacji naszej Ojczyzny oraz krajów misyjnych ważną rolę pełni nasze czasopismo. „Miłujcie się!" ukazuje się obecnie w 23 wersjach językowych, w tym w języku niderlandzkim, wydanym po raz pierwszy w grudniu zeszłe­go roku. W styczniu odwiedzili nas świeccy misjonarze z Chile, którzy chcą połączyć z nami siły i rozdawać „Miłujcie się!" w slumsach. Was także zapraszamy do dzielenia się skarbem w lary z innymi!

Bóg zapłać wszystkim, którzy zde­cydowali się przekazać 1% podatku na fundusz wydawniczy „Miłujcie się!", wspierając w ten sposób ewangeli­zację Polonii oraz innych narodów. Dzięki Waszej ofiarności będziemy mogli zwiększyć nakład czasopisma wysyłanego do placówek misyjnych w Afryce, Azji, Ameryce Południowej czy w krajach byłego ZSRR. Zachęca­my gorąco do dołączenia do tej szla­chetnej inicjatywy.

Za wszelką pomoc duchową i mate­rialną z całego serca Wam dziękujemy i zapewniamy o codziennej modlitwie w Waszych intencjach - na różańcu. Koronką do miłosierdzia Bożego oraz podczas Eucharystii. Z Chrystusowym błogosławieństwem

(ks. Mieczysław Piotrowski TChr
z zespołem redakcyjnym)

Data dodania produktu: 13 maj 2016.
  Produkt 1 z 2 w kategorii Miłujcie się Następny produkt
Klienci, zakupili także:
Różaniec do Krwawych Łez Matki Bożej
 Różaniec do Krwawych Łez Matki Bożej  9,90 zł
Stolica Apostolska 15 V 1934 r. zatwierdziła nabożeństwo. Koronka ta ma wielką potęgę i moc. 21 IX 1982 r. płakała Matka Boża krwawymi Łzami w figurze "Róży Duchowej", we włoskiej miejscowości Erbano. Powiedziała: ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Witam serdecznie. Bardzo dziękuję za tak miłą, sprawną i profesjonalną obsługę. Towar bardzo dobrze zapakowany. Przesyłka zgodna z moimi oczekiwaniami.

Anna z Godziszewa

Szczęść Boże Pani Urszulo! Bardzo dziękuję za przesyłkę i jak zawsze za miłe i słodkie prezenty (muszę przyznać, że te obrazki z pięknymi modlitwami, bardzo mnie umacniają ), za co bardzo, bardzo jeszcze raz dziękuję. Życzę Radosnych, Ciepłych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Z Panem Bogiem.

Krystyna z miejscowości Urle

Zamówienie dotarło bez problemu. Książkę "Kompozycje kwiatowe w kościele" kupiłam w prezencie komuś, kto zajmuje się często dekorowaniem kościoła i innych wnętrz. Osoba obdarowana jest zachwycona książką i znalazła w niej wiele inspirujących wskazówek i pomysłów. Dziękuję bardzo.

Małgorzata z Bukowic

Jestem bardzo zadowolona z obsługi w Waszym sklepie, z szybkiego i rzeczowego kontaktu e-mailowego. Książki były doskonale zapakowane. Dziękuję za dołączone drobiazgi :) Szczęść Boże.

Jolanta ze Stalowej Woli

Dobry wieczór, dzisiaj odebrałem przesyłkę, dziękuję za załączniki. Z Panem Bogiem. Pozdrawiam

Leszek z Bolesławca
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl