Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Miłość potrzebuje stanowczości
Nasza cena: 29,00 zł
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Vocatio
Autor Dobson James C.
Rok wydania2015
Format13,0 x 20,0 cm
Oprawamiękka
Liczba stron185
Waga [kg]0,20
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Jeżeli powoli tracicie ukochaną osobę, jeśli wyczuwacie wzbierający brak poszanowania i niechęć ze strony najważniejszej dla Was osoby, to książka ta jest właśnie dla Was.

Wiem z doświadczenia, że stanowczość w miłości jest najskuteczniejsza w dręczonym kłopotami małżeństwie. Sądzę, że wkrótce będziecie przekonani o słuszności tego stwierdzenia, nawet jeśli Wasza rodzina nie przeżywa kryzysu.


Niniejsza książka przedstawia sposoby działania w rodzinie, w której trwa kryzys małżeński. Zawiera ona pewne praktyczne propozycje postępowania, które mogą pomóc w zachęcaniu obojętnego partnera do powrotu ku obowiązkom małżeńskim.

Może to zabrzmi niewiarygodnie, ale właściwym podejściem do konfliktu można zmienić rozchwiany związek we wspaniałe, zdrowe małżeństwo. Z drugiej strony, nieodpowiednia reakcja w chwilach kryzysu może do końca zdusić tlącą się jeszcze miłość.

(James C. Dobson)


WSTĘP

Usiądź, Carol. Muszę z tobą porozmawiać o czymś bardzo ważnym. Wiem, że to, co powiem, bardzo cię zaskoczy, ale dłużej nie mogę ukrywać prawdy. Zasługujesz na to, by wiedzieć, że od półtora roku mam romans z pewną kobietą z mojego biura. Nazywa się Brenda i jest bardzo atrakcyjna. Zaczęło się od niewinnego flirtu, ale szybko stało się czymś więcej. Dłużej nie możemy udawać. Dlatego umówiłem się z adwokatem, bo chcę jak najszybciej wziąć z tobą rozwód. Naprawdę bardzo mi przykro! Co jeszcze mogę powiedzieć? Nigdy nie chciałem cię zranić, ale ja po prostu już cię nie kocham. Kocham Brendę i to bardzo mocno. A więc, Carol, proszę cię, żebyś nie robiła przykrości nam samym i oczywiście dzieciom. Nasze życie się unormuje, gdy tylko uporządkujemy ten bałagan.

Kiedy niczego nie podejrzewająca kobieta usłyszy takie słowa, świat wali jej się na głowę, a dzieci nie mogą zrozumieć, dlaczego mama płacze. Nagle zapada się wszystko, co w jej życiu stanowiło o stabilizacji. Poczucie własnej godności rozpada się jak budynek przeznaczony do rozbiórki. Znika poczucie bezpieczeństwa i pewność, a na ich miejscu pojawia się niepokój i strach. Przyszłość staje się niepewna. Najgorsze jest jednak to, że kobieta, która jeszcze parę godzin wcześniej myślała, że jest kochana i szanowana, teraz czuje się wzgardzona, zaczyna przypuszczać, że nie potrafi wzbudzać miłości.

W dzisiejszych czasach podobne okoliczności zaskakują nie tylko kobiety, ale i mężczyzn. Bez względu na to, czy chodzi o niewierność czy o inne zabójcze dla małżeństwa przyczyny, wielu mężów i wiele żon czuje, że są zmuszani do tego, czego nie chcą - do rozwodu(...)
Data dodania produktu: 25 maj 2011.
Poprzedni produkt Produkt 28 z 84 w kategorii Małżeństwo Następny produkt
Klienci, zakupili także:
Zbyt zajęci, by się nie modlić. Zwolnij tempo, by spotkać Boga... Nowe wydanie
 Zbyt zajęci, by się nie modlić. Zwolnij tempo, ...  24,90 zł
Większość z nas, zajętych szkołą, pracą, przyjaciółmi, rodziną i rozrywkami, ma trudności ze znalezieniem czasu i chęci na modlitwę. Wydaje się, że modlitwy nie uda się już umieścić w napiętym programie dnia. Pomysły ... 
Rozmowy o miłości
 Rozmowy o miłości  14,70 zł
To chyba najbardziej niezwykła książka Michela Quoista. Pokazuje, czym jest miłość. I to ta bez przymiotników. Bo miłość, o której Quoist pisze, jest w istocie swej i prawdziwa, i jedyna, i wieczna. O miłości tej rozmawiają ... 
Nieporadnik małżeński
 Nieporadnik małżeński  26,00 zł
Nasze najlepsze intencje często spotykają się z zupełnie opaczną interpretacją współmałżonka i stają się konfliktogenne. Uczymy się wciąż na własnych błędach, a nierzadko okazuje się, że mądry Polak po szkodzie, czyli po ... 
5 języków miłości
 5 języków miłości  29,90 zł
Mąż i żona rzadko posługują się tym samym językiem miłości. Zazwyczaj używamy swojego własnego języka i frustrujemy się, gdy nasz współmałżonek nie rozumie tego, co chcemy mu zakomunikować. Pragniemy, by okazywał nam miłość ... 
Jak przetrwać kryzys małżeński?
 Jak przetrwać kryzys małżeński?  19,90 zł
Książka pomaga odpowiedzieć m.in. na pytania: - Co to znaczy kochać?; - Jak przewartościować życie, by rozwiązać kryzys?; - Jak usprawnić komunikację małżeńską?; - Jak skorzystać z pomocy mediatora i terapii rodzin? Dla ... 
Sztuka zrozumienia mężczyzny
 Sztuka zrozumienia mężczyzny  19,90 zł
Książka o tym, czego mężczyzna nie wie o sobie, a o czym  jego żona nawet nie ma pojęcia. Jej celem jest pomoc mężczyźnie w lepszym zrozumieniu i akceptacji siebie, a jego żonie w lepszym zrozumienia męża. (...) ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Witam. Dziekuję za tak szybką przesyłke. Zakup wspaniały. Pismo Święte w rzeczywistości o wiele lepiej się prezentuje niż na foto. Jestem zadowolona. Obawiałam się, że przed Bożym Narodzeniem nie dostanę przesyłki :). Na pewno niebawem zawitam znów. Szczęść Boże.

Katarzyna ze Skierniewic

Droga Pani Urszulo! Z serca dziękuję za przesyłkę! Dotarła bardzo szybko! "Rytuał Rodzinny", to pozycja dobrze mi znana. Wcześniej jednak, zakupów dokonywałam w księgarniach. Jestem pewna, że niebawem ponownie poproszę o przesłanie mi kilku egzemplarzy. Uroczystościom ślubnym, zdaje się nie mieć końca... Raz jeszcze serdecznie dziękuję. Niech Dobry Bóg błogosławi Panią, Współpracowników i Rodzinę!

Jolanta z Biłgoraja

Dziękuję paczkę od was dostałam cała nie naruszona, przede wszystkim chcę podziękować za obrazki, które dołączyliście do zamówionej książeczki modlitwy. Z poważaniem

Małgorzata z Częstochowy

Jestem bardzo zadowolona z dokonanych zakupów u Państwa. Książki przyszły naprawdę szybko za co bardzo dziękuję! Gorąco pozdrawiam. Z Panem Bogiem.

Agnieszka z Limanowej

Szczęść Boże Pani Urszulo, bardzo dziękuję za przesyłkę. Kolejny raz doszła szybciutko i bez problemów. Bardzo dziękuję również za słodki załącznik, który ze smakiem zjada moja czteroletnia córcia Zosia:). Lektura jest niesamowita! Zapewniam, że z wielką przyjemnością będę nadal zaglądać do Państwa księgarni. Serdecznie pozdrawiam! Z Panem Bogiem.

Sylwia z Nadolic Wielkich
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 14 zł 17 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl