Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Królowa Różańca Świętego nr 6
Nasza cena: 3,70 zł

Zamawiana ilość:  
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Rosemaria
Rok wydania2013
FormatA4
Oprawamiękka
Liczba stron32
Waga [kg]0,10
Otrzymasz w: 3-5 dni + czas dostawy *Objaśnienia statusów dostępności*####*24h* - towar jest dostępny i zostanie wysłany w ciągu 24 godzin (w dni robocze),##*3-5 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 3-5 dni roboczych,##*7-14 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 7-14 dni roboczych,##*Czasowo brak* - towar zostanie sprowadzony w dłuższym okresie czasu (ponad miesiąc),##*Niedostępny* - towar nie można zamówić####*czas dostawy* - czas potrzebny na dostarczenie towaru przez pocztę lub kuriera z Księgarni bezpośrednio do Klienta.####*** Z przyczyn niezależnych od nas czas dostawy może ulec wydłużeniu.
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
OD REDAKCJI
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja, Królowa Różańca Świętego!


Cieszymy się. że oddajemy już 6. numer „Królowej Różańca Świętego" w Wasze ręce. Udało się zrealizować grubszą wersję i kwartalnik ma 32 strony, co, mamy nadzieję. Was ucieszy. Choć nadal  brak nam zaplecza materialnego, aby być pewnym przyszłości tego dzieła, to wierzy mu iż jest to swoista próba naszej wiary. Bo przecież jesteśmy tylko nieużytecznymi sługami naszej Królowej i nie w naszej mocy jest władza i możliwości. Nam pozostaje tylko modlić się i zaufać, że dzieło będzie nadal istnieć.

Chociaż nie jest nas, Czytelników i Apostołom wielu, to mamy świadomość, że nie w ilości, ale w jakości siła! Matka Boża wybiera nie to co wielkie i potężne w oczach świata. lecz to co małe i często biedne. I na tym opiera Swoje królestwo.

Czyż nasz obecny papież nie był skromnym kardynałem poruszającym się miejską komunikacją?

Czy nie jest znamienne, że przybrał on imię biedaczyny z Asyżu? Być może tak spełniają się słowa Pana Jezusa, że ostatni będą pierwszymi.

Odwiedzając bazylikę Santa Maria Maggiore, pierwsze kroki papież Franciszek skierował do Matki Bożej. To czytelny znak tego pontyfikatu i przekaz dla nas, że mamy nasze kroki i serca kierować ku Matce Najświętszej. I tak za kilka dni 27 czerwca będziemy obchodzić wielkie święto Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Ten piękny tytuł budzi w nas nadzieję, piszemy o tym na dalszych stronach gazety.

Dziękujemy, że jesteście, że trwacie przy naszej gazecie, że prenumerujcie i pozyskujecie nowych czytelników. Prosimy nie zatrzymujcie się, czyńcie tak dalej! W obliczu duchowego ubóstwa naszych środowisk jesteście niczym lampa, która oświeca ciemności innych ludzi. Świat Was potrzebuje, potrzebuje naśladowców Niepokalanej. Dawajcie świadectwo także i z tym pismem! Nie zrażajmy się trudnościami i wychodźmy z tym światłem do innych. Jeżeli ktoś może. ma takie materialne możliwości, niech także ewangelizuje publikacjami o różańcu, które Warn tutaj przedstawiamy. To wszystko pomaga nam utrzymać dzieło Apostolatu i gazetę.

Kto cierpi niedostatek też ma wiele do zaoferowania! Niech dzieli się swoja modlitwa i cierpieniem. W intencji krzewienia dzieła nowenny pompejańskiej w Polsce i na świecie, w intencji tego czasopisma. My ze swojej strony ofiarujemy pracę naszych rak i umysłów. Od samego początku wyszliśmy z założenia, że pracować nad gazeta będziemy za darmo.  I  tak  będzie  o ile  gazeta będzie miała nadal swoich wiernych Czytelników - czyli Was. Pamiętajcie, że w każdy drugi poniedziałek miesiąca o godz. 18. ojciec Krzysztof odprawia Mszę św. w Waszej intencji. Łączmy się duchowo w tym dniu i godzinie, a kto może, niech uczestniczy we Mszy w swoim parafialnym kościele.

Kochani, dziękujemy Warn za modlitwę, ofiarowane cierpienia, ofiarność i Wasze apostolstwo. Bez Was nie byłoby ani Apostolatu, ani tego pisma.


Tym razem szczególnie pragniemy podziękować panu Robertowi z Krakowa. Przez kilka miesięcy nie mogliśmy normalnie funkcjonować i pracować. Pan Robert bezinteresownie pomógł nam  wyjść z tej  sytuacji. Wierzymy, że była to interwencja samej Matki Bożej.

Niech ma Ona Was wszystkich w Swojej przemożnej opiece!
Data dodania produktu: 18 luty 2014.
Poprzedni produkt Produkt 3 z 11 w kategorii Królowa Różańca Świętego Następny produkt
Podobne produkty
Królowa Różańca Świętego nr 4
 Królowa Różańca Świętego nr 4  3,70 zł
Obecnie tysiące osób odmawia tą trudną, a jednocześnie tak pobłogosławioną cudami nowennę. Wychodząc naprzeciw rosnącej popularności nowenny pompejańskiej i potrzeby docierania do odmawiających tą modlitwę, powstał Apostolat Nowenny ... 
Królowa Różańca Świętego nr 5
 Królowa Różańca Świętego nr 5  3,70 zł
OD   REDAKCJI Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja, Królowa Różańca Świętego! Kochani Czytelnicy, Gdy piszę do was te słowa, rozpoczyna się konklawe w stolicy Apostolskiej. Benedykt XVI z odwagą prowadził ... 
Królowa Różańca Świętego nr 7
 Królowa Różańca Świętego nr 7  3,70 zł
OD    RE DAKC J I Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja, Królowa Różańca Świętego! Kochani Czytelnicy, Wchodzimy w miesiąc różańcowy, miesiąc wyjątkowy także dla naszej redakcji. Udało nam się we ... 
Królowa Różańca Świętego nr 8
 Królowa Różańca Świętego nr 8  3,90 zł
W numerze: spotkanie z zespołem Lumen, objawienia w Nikaragui, relacje z pielgrzymek i ważnych wydarzeń, rozważania dla dzieci, wspomniany dział literacki i sportowy i wiele więcej. OD REDAKCJI Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i ... 
Królowa Różańca Świętego nr 9
 Królowa Różańca Świętego nr 9  3,90 zł
Duchowy testament Świętego Papieża - o. Krzysztof Piskorz Niewątpliwie, bł. Jan Paweł II zostawił nam wiele. Ale czyż nie możemy powiedzieć, że przekazał nam także testament duchowy, niejako wpisany w Jego własną egzystencję? ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Szczęść Boże.! :) Dziekuję za książki . ;) Dotarły całe i zdrowe.. ;D _śmiech_ ;) Wieczorkiem zacznie się lekturka. ;) Obiecuje, że gdy skończę czytać zamówię jeszcze kilka. ;) Będe waszym stałym klientem. Jestem bardzo zadowolona.! ;) Długo szukałam takiej księgarni.. Aż w końcu znalazłam. :) hehehehehe. Dziękuje za miły poczęstunek. :) Było bardzo smacznie i słodziutko. :) Pozdrawiam. ;) z Panem Bogiem.! :))

Karolina z Lubska

Witam! Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za szybką wysyłkę, już dziś otrzymałam kalendarz a i dziękuję za słodki upominek, to miły gest z państwa strony

Leokadia z Miłkowa

Dziękuję bardzo za przesyłkę która zjawiła się w naszym domu bardzo szybko. W przyszłości zapewne będę korzystała z waszych usług i polecała Was moim znajomym. Pozdrawiam.

Anna z Bolkowa

Szczęść Boże, Pani Urszulo baaardzo dziękuję za tak błyskawiczną realizację zamówienia. Jestem szalenie zadowolona i z tytułów i z gry dla dzieci, jestem absolutnie mile zaskoczona:)) Z pewnością będę rekomendowała Państwa Wydawnictwo przyjaciołom i ich dzieciom! Pozdrawiam.

Aleksandra z Warszawy

Jestem bardzo zadowolona z dokonanych zakupów u Państwa. Książki przyszły naprawdę szybko za co bardzo dziękuję! Gorąco pozdrawiam. Z Panem Bogiem.

Agnieszka z Limanowej
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl