Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Królowa Różańca Świętego nr 5
Nasza cena: 3,70 zł

Zamawiana ilość:  
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Rosemaria
Rok wydania2013
FormatA4
Oprawamiękka
Liczba stron32
Waga [kg]0,09
Otrzymasz w: 3-5 dni + czas dostawy *Objaśnienia statusów dostępności*####*24h* - towar jest dostępny i zostanie wysłany w ciągu 24 godzin (w dni robocze),##*3-5 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 3-5 dni roboczych,##*7-14 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 7-14 dni roboczych,##*Czasowo brak* - towar zostanie sprowadzony w dłuższym okresie czasu (ponad miesiąc),##*Niedostępny* - towar nie można zamówić####*czas dostawy* - czas potrzebny na dostarczenie towaru przez pocztę lub kuriera z Księgarni bezpośrednio do Klienta.####*** Z przyczyn niezależnych od nas czas dostawy może ulec wydłużeniu.
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
OD   REDAKCJI

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja, Królowa Różańca Świętego!

Kochani Czytelnicy,

Gdy piszę do was te słowa, rozpoczyna się konklawe w stolicy Apostolskiej. Benedykt XVI z odwagą prowadził Kościół. Nigdy nie bal się wilków zagrażających Bożej owczarni i zawsze dzielnie stawiał im czoła. Jako Polacy powinniśmy być szczególnie wdzięczni Ojcu Świętemu za wielką życzliwość, z jaką się do nas odnosił. Jest tego przykładem fakt. że jego pierwsza pielgrzymka była do Polski. Kim będzie następca Benedykta XVI? Jak zamsze słyszymy wiele spekulacji. Kimkolwiek będzie nowy Papież, otoczmy go modlitwą i polecajmy Matce Najświętszej.

Każdy numer KRS jest dla nas wyzwaniem i jednocześnie radością. Wyzwaniem gdyż u; tych niepewnych czasach nie wiemy, czy pojawią się nowi czytelnicy i czy dotychczasowi zechcą przedłużyć prenumeratę? A to przecież od tego zależy „być albo nie być" KRS. Radością, gdyż wiemy, jak wielu z was ceni ten kwartalnik. Piszecie i dzwonicie, że jest on wam potrzebny, że dopinguje do modlitwy różańcowej i nowenny pompejańskiej. a świadectwa utwierdzają was w wierze i nadziei. To nas cieszy, sprawia. że mimo problemów wiemy, że warto poświęcać czas, aby do waszych rąk dotarł nowy, za każdym razem -mamy nadziej - lepszy numer KRS. I ten numer ma już 32 strony. Na tyle udało się zebrać funduszy. Chcielibyśmy aby każdy przyszły numer miał przynajmniej tyle samo stron. Ale niestety, tego już nie możemy zagwarantować na chwilę obecną. Dlatego z myślą o przyszłości gazety powołaliśmy organizację „Pomocników Królowej Różańca Świętego". Piszemy o tej inicjatywie w dalszej części numeru.

Chcemy także serdecznie przeprosić wszystkich, którzy do nas piszą. Listów dostajemy dużo i niestety nie nadążamy z odpisywaniem na bieżąco. Wynika to z faktu, że w wydawnictwie „Rosemaria", które wydaje KRS, pracują tylko dwie osoby. Gazeta jako taka nie ma nawet pomieszczenia redakcyjnego ani pracowników. Stąd też zaległości w odpisywaniu, za które naszych Drogich Czytelników jeszcze raz bardzo przepraszamy. Także z powodu ograniczonych możliwości, nie jesteśmy w stanie wydawać KRS częściej niż tylko 4 razy w roku. Ideałem byłoby, gdyby KRS był dwumiesięcznikiem, jak chce tego wielu z was. Także i nam nie brakuje chęci i zapału. Być może z pomocą Bożą uda się to za jakiś czas zrealizować.

Jednak żadne problemy nie mogą przyćmić naszej misji, którą jest szerzenie różańca świętego. I od pierwszej do ostatniej strony chcemy aby KRS było pismem wyłącznie poświęconym Matce Najświętszej. Oddajemy Jej tę gazetę i chcemy, aby Ona wzięła to pismo w Swoją przemożną opiekę i prowadziła w kierunku, który Sama uzna za najlepszy. Bądźmy wszyscy Jej sługami i szerzmy różaniec także w jego najmocniejszej formie - nowennie pompejańskiej. Jak powiedział św. Ludwik Grignion de Montfort: „Różaniec oddaje chwałę i jest powodem radości naszego Pana. Matki Bożej i wszystkich świętych, ponieważ nie mogą oni pragnąć czegoś więcej. ze względu na nasze wieczne szczęście. niż to, by widzieć nas oddających się pobożnej praktyce, która tyle chwały przysparza Panu Jezusowi i jest tak zbawienna dla nas samych."

Niech Zmartwychwstały Jezus Chrystus obdarzy was przez ręce Maryi wszelkimi łaskami!

Dziękując za wasze trwanie przy „Królowej Różańca Świętego", polecamy się pamięci w waszej modlitwie!

(Marek Woś z zespołem redakcyjnym)


Data dodania produktu: 18 luty 2014.
Poprzedni produkt Produkt 2 z 11 w kategorii Królowa Różańca Świętego Następny produkt
Podobne produkty
Królowa Różańca Świętego nr 4
 Królowa Różańca Świętego nr 4  3,70 zł
Obecnie tysiące osób odmawia tą trudną, a jednocześnie tak pobłogosławioną cudami nowennę. Wychodząc naprzeciw rosnącej popularności nowenny pompejańskiej i potrzeby docierania do odmawiających tą modlitwę, powstał Apostolat Nowenny ... 
Królowa Różańca Świętego nr 6
 Królowa Różańca Świętego nr 6  3,70 zł
OD REDAKCJI Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja, Królowa Różańca Świętego! Cieszymy się. że oddajemy już 6. numer „Królowej Różańca Świętego" w Wasze ręce. Udało się zrealizować grubszą wersję i ... 
Królowa Różańca Świętego nr 7
 Królowa Różańca Świętego nr 7  3,70 zł
OD    RE DAKC J I Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja, Królowa Różańca Świętego! Kochani Czytelnicy, Wchodzimy w miesiąc różańcowy, miesiąc wyjątkowy także dla naszej redakcji. Udało nam się we ... 
Królowa Różańca Świętego nr 8
 Królowa Różańca Świętego nr 8  3,90 zł
W numerze: spotkanie z zespołem Lumen, objawienia w Nikaragui, relacje z pielgrzymek i ważnych wydarzeń, rozważania dla dzieci, wspomniany dział literacki i sportowy i wiele więcej. OD REDAKCJI Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i ... 
Królowa Różańca Świętego nr 9
 Królowa Różańca Świętego nr 9  3,90 zł
Duchowy testament Świętego Papieża - o. Krzysztof Piskorz Niewątpliwie, bł. Jan Paweł II zostawił nam wiele. Ale czyż nie możemy powiedzieć, że przekazał nam także testament duchowy, niejako wpisany w Jego własną egzystencję? ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Szczęść Boże. Bardzo serdecznie dziękuję za ekspresową przesyłkę :)) Tajemnica szczęścia jest cudowna :)) Ślicznie dziękuję za obrazki i... wafelka :)) To przemiły gest, którego nie spodziewałam się :)) Wywołało to uśmiech na moich ustach i radość w sercu :)) Pani Ulu, jest Pani cudowna:* Pozdrawiam serdecznie.

Marta z Sokółki

Witam. Tak, jestem zadowolony. Chciałem nawet wysłać maila z podziękowaniem za szybką realizację, ale jak się czegoś od razu nie zrobi, to potem się zapomina. Naprawdę, byłem mile zaskoczony. Dzień po dokonaniu przelewu otrzymałem książkę. Do tego mały upominek... Pozdrawiam bardzo serdecznie :-) Z Panem Bogiem.

Gabriel z Jabłonnej

Bardzo dziękuję za szybką i pełną profesjonalizmu wysyłkę zamówionego kalendarza. To naprawdę miłe i sympatyczne współpracować z tak wspaniałymi ludĽmi. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Grzegorz z Lublińca

Szczęść Boże. Bardzo dziękuję za przesyłke, która dotarła do mnie dziś. Zawartość sprawiła mi dużą i miłą niespodziankę :) Serdecznie pozdrawiam i dołączam dar modlitwy.

s. Ewa z Bolesławca

Szczęść Boże Pani Urszulo! Bardzo dziękuję za przesyłkę i jak zawsze za miłe i słodkie prezenty (muszę przyznać, że te obrazki z pięknymi modlitwami, bardzo mnie umacniają ), za co bardzo, bardzo jeszcze raz dziękuję. Życzę Radosnych, Ciepłych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Z Panem Bogiem.

Krystyna z miejscowości Urle
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl