Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Królowa Różańca Świętego nr 22
Nasza cena: 3,90 zł
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Rosemaria
Rok wydania2016
FormatA4
Oprawamiękka
Liczba stron35
Waga [kg]0,13
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Świadectwa różańca i nowenny pompejańskiej:

- Jakby mi ktoś zdjął z karku… ogromny ciężar
- W intencji zdrowia psychicznego
- Kariera zawodowa
- Tylko modlitwa może pomóc
- Małżeństwo
- Jeżeli się uda...
- Wdzięczna Bogu
- Wsparcie
- Jeżeli się uda...
- Problemy w małżeństwie
- Uwolnienie
- Maryjo, Dziękuję
- Maryja była i jest z nami cały czas
- Alkoholizm taty
- Wypadek
- Moje nawrócenie
- Powrót do życia
- Wierzę, że stanę na nogi
- Pozytywna zmiana
- Uwolnienie z nałogu
- Przez nowennę za dusze czyśćcowe otrzymałem łaski
- Cztery nowenny pompejańskie za dusze czyśćcowe
- Dusze czekają na naszą modlitwę

Matka Trzykroć Przedziwna - Stanisława Gamrat


„Weźcie obraz Matki Bożej i dajcie jej honorowe miejsce w waszym domu. To miejsce stanie się miniaturą sanktuarium, gdzie ten łaskami słynący obraz dowiedzie mocy swojego działania poprzez stworzenie świętej rodziny i formowanie świętych jej członków” – powiedział sługa Boży Józef Kentenich.

Józef Kentenich – Stanisława Gamrat


Józef Kentenich urodził się 16 listopada 1885 r. w Gymnich koło Kolonii. Po ukończeniu gimnazjum w 1904 roku wstąpił do pallotynów, a w 1910 przyjął święcenia kapłańskie. Na początku pracował jako nauczyciel, a następnie wychowawca w niższym seminarium duchownym pallotynów w Schönstatt (czyt. Szensztat). Na podstawie zdobytych doświadczeń i obserwacji postanowił udoskonalić obowiązujące metody wychowawcze. Duchową odnowę postanowił powierzyć Matce Bożej – jak to praktykował św. Wincenty Pallotti, dlatego 18 października 1914 r. powierzył się wraz z klerykami Jej opiece, zawierając tzw. Przymierze Miłości w kaplicy na obrzeżach Szensztat. Wydarzenie to określono mianem kamienia milowego historii Szensztatu.

Rozmowa: Pan Bóg zawsze znajdzie drogę do człowieka


Ksiądz Krzysztof Winkler od dziesięciu lat jest proboszczem w Suszcu, parafii w archidiecezji katowickiej oraz duszpasterzem ruchu szensztackiego w tej diecezji. To właśnie tam zetknął się z nowenną pompejańską. W rozmowie z „Królową Różańca Świętego” opowiada, jak ta niezwykła modlitwa wpływa na życie jego i parafii św. Stanisława, którą się opiekuje.

Protestant w hołdzie Maryi – Stanisława Gamrat


Kto stawia kapliczkę w środku puszczy? Tylko ktoś, kto zyskał w tym właśnie miejscu jakieś szczególne łaski.

Rozważania różańcowe. Tajemnice chwalebne – Magdalena Buczek

Siedem grzechów głównych. Lenistwo. – Marek Woś


Aż do śmierci stawaj do zapasów o prawdę, a Pan Bóg będzie walczył o ciebie. Nie bądź odważny w języku, a gnuśny i leniwy w swych czynach.  (Syr 4, 28–29)

Wyspa  skarbów. Drogocenna Księga – Patrycja Pierzynka

Wyrusz razem z nami na poszukiwanie duchowych skarbów! Zobacz, „jak wielkie rzeczy” (1 Kor 2, 9) przygotował dla nas Wszechmogący! Zapraszamy Cię do lektury cyklu artykułów pt. „Wyspa skarbów”, w ramach którego będziemy podróżować po wyspie naszego życia, próbując odkryć, jakimi skarbami zostaliśmy obdarowani przez Boga. Niech w naszej podróży prowadzą nas słowa Pana Jezusa, który nieustannie zachęca do gromadzenia „skarbów w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się i nie kradną” (Mt 6, 20).

Przez Maryję do Jezusa – Lidia Wajdzik

Przez Maryję do Jezusa – to myśl przewodnia, hasło św. Ludwika Marii Grignion de Montfort w jego dziełkach: Traktat o doskonałym nabożeństwie i Tajemnica Maryi. Zachęcam więc – zapoznaj się z tymi opracowaniami i oddaj się w niewolę miłości Jezusa, powierz się Maryi, by uświęcić swoje życie i w drodze do domu Ojca Niebieskiego całkowicie oddać się Jezusowi.

Obietnice Maryi dla modlących się różańcem – O. Konstanty Maria Żukiewicz OP


Święta Maryjo, wspomagaj nędznych, Pocieszaj płaczących, Dźwigaj wątpiących… – Tak modlił się do Bogarodzicy św. Augustyn. Kilka słów zaledwie, a raczej kilka westchnień, ale tak mógł się modlić człowiek, który przeszedł przez najczarniejsze chwile w życiu. Wsłuchani w tę modlitwę odnajdujemy siebie i nasze potrzeby, nasze prośby. Nędza, płacz, zwątpienie, jakże ściśle łączą się z życiem ludzkim, nieraz stanowią tło całego życia, a przynajmniej często obejmują główne jego chwile.

Louis Budenz. Elektryzująca rozmowa o Maryi – ks. Józef Orchowski


„Dla każdego, kto pragnie wewnętrznego pokoju i duchowej czystości, sanktuarium powinien być Kościół katolicki. Wspaniale ogarnia On swą miłością, objawiając swą rolę jako przedstawiciela Chrystusa. Do doskonałości i nieskalanego charakteru Matki Kościół dołącza miłość Jezusa do grzeszników. Miłość ta pulsuje w każdej godzinie katolickiego życia. Z jakąż pokorą, ale i szczęściem, daje nam znać, że św. Piotr – pierwszy przywódca Kościoła – wypłakał morze łez za grzech zaparcia się. Podobnie powinien pokutować każdy grzesznik.” Te słowa zapisał w swoim notatniku Louis Francis Budenz, amerykański działacz i wpływowy członek Partii Komunistycznej USA.

Matka Boska od Szczęśliwych Powrotów – Krzysztof Jędrzejewski

W Tatrach, nad brzegiem Morskiego Oka, wisi na limbie mała kapliczka z figurką Maryi.

Wieża Dawidowa i Wieża z kości słoniowej – Renata Gontarz

Litania loretańska jest jedną z najczęściej odmawianych modlitw do Matki Bożej. Zapewne wielu z nas odmawia ją przynajmniej raz na jakiś czas. Znajdują się w niej tytuły Maryi, które są oczywiste i zrozumiałe dla wszystkich jak „Matka najmilsza”, „Uzdrowienie chorych”, „Ucieczka grzesznych”. Są jednak też takie, które są dla nas mniej zrozumiałe. Wśród nich można by wymienić określenia takie jak „Wieża Dawidowa” i „Wieża z kości słoniowej”. Cóż te tytuły mają wspólnego z Maryją?

Umiłowany Syn Boży, czyli chrzest Pana Jezusa w Jordanie – Renata Gontarz


Basia i Leszek od rana szykowali się do wielkiej uroczystości. Dziś mają odbyć się chrzciny ich malutkiego kuzyna – Jasia. Ciocia i wujek przynieśli go do kościoła w pięknie ozdobionym białym beciku. Było też kilkoro innych niemowlaków, które również w tym dniu po raz pierwszy zostały przyniesione przez rodziców do świątyni.

Różaniec, Guido Reni i życie jak…nowenna pompejańska – Izabela Marciniak

Początków modlitwy, na bazie której zrodził się różaniec, należy dopatrywać się już w okresie wczesnego chrześcijaństwa, kiedy to mnisi, wypowiadając określoną liczbę formuł modlitewnych, często wykorzystywali do tego sznureczek z pętelkami (niekiedy kamykami), aby się nie pomylić. Powszechnie wiadomo, że zakonnicy każdego dnia modlili się, odczytując lub śpiewając psalmy. Ponieważ osoby świeckie nie umiały czytać, zalecano, aby włączały się w liturgię poprzez odmawianie innych modlitw w liczbie 150, bo właśnie tyle jest psalmów. I tak z końcem XI w. zaczęto odmawiać 150 razy Modlitwę Pańską, co przyczyniło się do powstania tzw. Psałterza Jezusa. Na początku XII w. w miejsce modlitwy Ojcze nasz wprowadzono Zdrowaś, Maryjo, ale odmawiano tylko pierwszą część modlitwy (druga, zaczynająca się od słów Święta Maryjo, pojawiła się dopiero pod koniec XV w.). W ten sposób powstał Psałterz Maryjny, czyli różaniec.

Jak pomagać duszom czyśćcowym? – Stanisława Gamrat

„Jest to rzecz pewna, że te biedne dusze dla siebie nic nie mogą, ale dla nas wiele mogą. Kto się do nich odwołuje, ten zawsze upragnioną łaskę otrzyma. Jeśli święci, co są w niebie, naszym zbawieniem się zajmują, chociaż od nas nic nie potrzebują; to o ileż bardziej dusze czyśćcowe, które naszymi modlitwami wspieraliśmy, po wydostaniu się z czyśćca, przez wdzięczność będą o nas pamiętać i nam w zbawieniu dopomagać? Nie odmawiaj – powiedzą – swej łaski Panie tym braciom naszym, którzy tyle starań dołożyli, aby nas z płomieni wydobyć.” – Święty Jan Maria Vianney
Data dodania produktu: 11 październik 2016.
Poprzedni produkt Produkt 9 z 11 w kategorii Królowa Różańca Świętego Następny produkt
Podobne produkty
Królowa Różańca Świetego nr 15
 Królowa Różańca Świetego nr 15  3,90 zł
Boleści Matki Najświętszej – Stanisława Gamrat „Spoglądam na ludzi żyjących na ziemi i szukam między nimi tych, którzy by rozmyślali nad moimi boleściami, lecz – niestety – mało takich znajduję. Zapominają o ... 
Królowa Różańca Świętego nr 23
 Królowa Różańca Świętego nr 23  3,90 zł
Świadectwa: - To był niezwykle owocny duchowo czas! - Ocalenie życia - Uzdrowienie córki z anoreksji - Chłopak, na którego tyle czasu czekałam - Uwolnienie od natrętnych i dręczących myśli - Matka Boża jest po naszej stronie - ... 
Klienci, zakupili także:
Kiedy serce nas oskarża. Przygotowanie do sakramentu pojednania
 Kiedy serce nas oskarża. Przygotowanie do ...  3,90 zł
Tę książeczkę szczególnie należałoby polecić osobom, które boją się spowiedzi. Zawarte w książeczce refleksje i pytania, pisane zwięzłym, precyzyjnym językiem, stanowią mały przewodnik w odkrywaniu spowiedzi jako radosnego ... 
Tajemnica szczęścia
 Tajemnica szczęścia  3,00 zł
Tajemnica szczęścia to 15 modlitw św. Brygidy do naszego Boskiego Zbawiciela i wspaniałe obietnice. PISMO ŚWIĘTE o tajemnicy szczęścia dla osób oddanych Bogu: „Głosimy tajemnicę mądrości Bożej, mądrość ukrytą, tę ... 
Szkaplerz Karmelitański
 Szkaplerz Karmelitański  6,00 zł
Szkaplerz sukienny - Najświętsze Serce Jezusa i Matka Boża Szkaplerzna. Słowo „szkaplerz” oznacza szatę wierzchnią, którą mnisi przywdziewali na habit zakonny przygotowując się do codziennej pracy. Z biegiem czasu nabrał on ... 
Wiara rodzi się ze słuchania. Pismo Święte Starego Testamentu. Audiobook
 Wiara rodzi się ze słuchania. Pismo Święte ...  49,90 zł
Pismo Święte Starego Testamentu według najnowszego przekładu z języków oryginalnych (tzw. Biblii paulistów), tym razem do słuchania jako audiobook na 6. płytach CD MP3. Poszczególne księgi biblijne poprzedzone zostały komentarzami ... 
Królowa Różańca Świętego nr 14
 Królowa Różańca Świętego nr 14  3,90 zł
Ostatni dogmat? Pani Wszystkich Narodów – Stanisława Gamrat 7 października 1945 roku, w święto Królowej Różańca, Ida miała objawienie: „Widzę Chiny z czerwoną flagą!”. Wizja wypełniła się już cztery lata ... 
Ćwiczenia duchowne
 Ćwiczenia duchowne  14,90 zł
Klasyczny tekst Ćwiczeń św. Ignacego, zatwierdzony przez wszystkich papieży od XVI wieku po dziś jako najlepszy sposób odprawiania rekolekcji. Książeczka służąca zarówno dającym rekolekcje jak i wszystkim, którzy już je odbyli i ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Pięknie dziękuję za szybkie zrealizowanie zamówienia. Zakupy u WAS to sama przyjemność. Dziękuję za miłe sercu upomnki. Pozdrawiam cieplutko :)

Irena z Cieszanowa

Szczęść Boże! Przesyłkę otrzymałam, dziękuję. Jestem zadowolona z realizacji zamówienia, z pewnością polecę Was innym. Pozdrawiam.

Bożena z Zabrza

Witam. Przesyłkę otrzymałam i serdecznie dziękuję... bardzo mi było potrzebne wsparcie, które znalazłam w nowennie. Dziękuję. Pozdrawiam. Z Panem Bogiem.

Anna z Wielowsi

Szczęść Boże, Pani Urszulo baaardzo dziękuję za tak błyskawiczną realizację zamówienia. Jestem szalenie zadowolona i z tytułów i z gry dla dzieci, jestem absolutnie mile zaskoczona:)) Z pewnością będę rekomendowała Państwa Wydawnictwo przyjaciołom i ich dzieciom! Pozdrawiam.

Aleksandra z Warszawy

Witam, chciałam serdecznie podziękować i wyrazić swoją jak najbardziej pozytywną opinię o Państwa obsłudze. Zamówienie dotarło do mnie bardzo szybko, szybciej niż się spodziewałam :) Dziękuję również za telefoniczne potwierdzenie mojego zamówienia, co więcej przez bardzo miłą osobę. A ten mały słodki upominek dołączony do zamówionej książki, to również bardzo miły gest z Państwa strony ;) Pozdrawiam serdecznie. Z Bogiem.

Agnieszka z Jejkowic
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl