Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Królowa Różańca Świetego nr 15
Nasza cena: 3,90 zł
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Rosemaria
Autor praca zbiorowa
Rok wydania2015
FormatA4
Oprawamiękka
Liczba stron35
Waga [kg]0,12
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Boleści Matki Najświętszej – Stanisława Gamrat

„Spoglądam na ludzi żyjących na ziemi i szukam między nimi tych, którzy by rozmyślali nad moimi boleściami, lecz – niestety – mało takich znajduję. Zapominają o mnie. A ponieważ mało ludzi pamięta o moich boleściach, które cierpiałam dla nich, to przynajmniej ty nie zapominaj…”
Miłosierdzie Boże – św. Faustyna Kowalska i bł. Bartolo Longo

„Serce Moje jest miłosierdziem samym. Z tego morza miłosierdzia rozlewają się łaski na świat cały. Wszelka nędza tonie w Moim miłosierdziu, a wszelka łaska tryska z tego źródła – zbawcza i uświęcająca” (Dz 1777).

„Dopiero co porzuciłem bezdroża niedowiarstwa i spirytyzmu, a moja dusza nie doznawała spokoju. Nieustanne i ciężkie pokusy rzuciły mnie w trzydziestym roku życia ku czarnej przepaści. Mój twardy kark w zuchwałej zarozumiałości podnosił się przeciw Bogu. I właśnie w tym czasie mojego największego zepsucia doznałem Miłosierdzia Bożego, które wyrwało mnie z nędzy duchowej i ocaliło od jeszcze gorszych następstw.” – bł. Bartolo
Parafia Miłosierdzia – Marek Woś

Nasza majowa pielgrzymka na święto sanktuarium w Pompejach, miała swoją cichą misję. Było nią pozyskanie relikwii bł. Bartola Longo dla pewnej warszawskiej parafii.

Nie spodziewałem się tłumów – rozmowa z księdzem Łukaszem Urbankiem

To wszystko samo się zrodziło. My zawsze wystawialiśmy obraz Matki Bożej Częstochowskiej, przed którym się modliliśmy. Oczywiście, zawsze w centrum był Pan Jezus i Najświętszy Sakrament. Zaczęliśmy zapraszać osoby i zespoły muzyczne, związane z Maryją. I tak powstał wieczór uwielbienia.
Skandal miłosierdzia – ks. Łukasz Urbanek

To jest czas łaski, a zarazem czas próby. Narzędziem danym nam przez samą Maryję, które pozwoli nam przebyć tę niełatwą drogę i podjąć się dzieła miłosierdzia, jest różaniec święty. Ta modlitwa sprawi, że będziemy mieli odwagę i siłę do wali ze złem, a zarazem odwagę i siłę do czynienia dobra.
Pod płaszczem Maryi – Magdalena Buczek

W  lipcu bieżącego roku Podwórkowe Koła Różańcowe Dzieci obchodzą 18. rocznicę powstania. Jest to czas dziękczynienia Bogu i Maryi za dar istnienia i ciągły rozwój tej wspólnoty oraz odkrywania nowych zadań, jakie Bóg stawia przed tym dziełem oraz jego członkami.
Ojciec Stanisław Maria Kałdon – Sługa Maryi – Marek Woś

„Wiele czasu spędziłem na modlitwie u stóp Królowej Różańca Świętego w Pompejach, wertowałem archiwa sanktuarium” – mówił dominikanin, ojciec profesor, Stanisław Maria Kałdon. To właśnie w Pompejach ojciec odnalazł nowennę pompejańską i przeniósł ją na polski grunt.
I w Ostrej świecisz Bramie – Krzysztof Jędrzejewski

Każdy z nas pamięta strofy Mickiewicza: „Panno święta, co Jasnej bronisz Częstochowy I w Ostrej świecisz Bramie!”. Kiedyś te dwa miejsca były na równi znane i czczone. Choć w Częstochowie był już prawie każdy z nas, to jednak Wilno wydaje się dzisiaj niesłusznie zapomniane.
Katolicka Kuba – Dominika Krysztofowicz

Kuba słynie przede wszystkim z cygar, starych amerykańskich samochodów, doskonałego rumu i rajskich plaż. Ta niewielka republika socjalistyczna znana nam kiedyś była również z komunizmu, wyjątkowo ciepłych stosunków z Rosją oraz słynnego na cały świat dyktatora – Fidela Castro.
Sanktuarium pokoju, pokuty i różańca w Siekierkach – Stanisława Gamrat

„25 marca 1986 roku nad nową parafią i sanktuarium nagromadziło się wiele czarnych chmur. Ksiądz biskup Kazimierz Majdański wyraził to w słowach: «Odwieczny wróg Maryi chce zniszczyć Jej dzieło!…»” Wtedy proboszcz parafii zdobył się na niezwyły gest.
Pompejański zjazd w Sulejowie – Stanisława Gamrat

Tam, w samym sercu Polski, 13 czerwca odbyło się już drugie spotkanie-czuwanie pompejańskie. Dzień był przepiękny, słoneczny, gdy do tamtejszego opactwa zaczęli zjeżdżać się liczni pielgrzymi z całego kraju, w tym i nasza skromna redakcja. Nie spodziewaliśmy się, że przyjedzie aż tylu chętnych, aby oddać pokłon naszej Królowej. Kościół był wypełniony. Ojciec Augustyn Węgrzyn wszystkich serdecznie przywitał, a wśród pielgrzymów zapanowała prawdziwe rodzinna atmosfera.  Nasz pompejański zjazd był niezwykle bogaty w modlitwę, konferencje i spotkania.

Kwiaty dla księdza?  – Lidia Wajdzik

Czasem ktoś mnie pyta: „Co kupić księdzu na imieniny? Koszulę czy butelkę wina? Jakiś obraz czy pobożną książkę? Wtedy mówię: «Lepiej zamówcie u niego intencję Mszy świętej i ofiarujcie mu naręcze duchowych modlitw, aby upodobnić ich serca do Serca Jezusowego»!”.
W lipcu schroń się pod płaszcz Maryi – Jolanta Stawska-Jakubiuk

Znakiem szczególnej opieki Maryi jest szkaplerz święty. 16 lipca 1251 r. Matka Boża objawiła się Szymonowi Stockowi, generałowi oo. karmelitów w Palestynie. Podała mu szkaplerz, mówiąc: „To będzie dla ciebie i wszystkich karmelitów przywilej; kto w nim umrze, nie zazna ognia wieczystego”
Różaniec z medalem św. Benedykta  – Anthony

Zawsze miałem poważanie dla św. Benedykta, założyciela zachodniego monastycyzmu i patrona Europy. Reguła św. Benedykta jest przykładem równowagi i zdrowego rozsądku dlatego uważałem ją za tak interesującą. Kiedy byłem nastolatkiem czułem, że mogę mieć powołanie do bycia benedyktynem i w rezultacie poznałem kilku mnichów z opactwa Elmore (Anglia) anglikańskiej wspólnoty Benedyktynów. Wspólnota ta była bardzo oddana modlitwie co mi odpowiadało, byłem więc im wdzięczny za przyjęcie mnie w gościnę.
Zwyciężyłaś, zwyciężaj (2). Miasto cudu: Chełmno (1939) i Manila (1986) – ks. Józef Orchowski

Chełmno, miasto położone nad Wisłą, znajdujące się obecnie w województwie kujawsko-pomorskim, jest uznawane za miasto cudu. Trzeciego września 1939 r. w Chełmnie naprzeciw siebie stanęły wojska: niemieckie i polskie. Doszło do strasznej, nierównej bitwy. Zginęli nie tylko żołnierze, ale również cywile. Wielu rannych znalazło się w punkcie szpitalnym, w klasztorze. Na czele nacierających sił okupanta stał feldmarszałek Guderian, który w młodości mieszkał w Chełmnie przy ulicy Świętego Ducha. Chorzy, starcy, dzieci oraz ludzie, którzy w tym czasie schronili się w mieście, modlili się, odmawiając nieustannie różaniec oraz wiele innych modlitw, błagając Stwórcę o pomoc. I Bóg nie zawiódł ich.
Pielgrzymka z Pignataro – Hanna Poreda

Każdego roku, 5 maja, kiedy zegar wybije północ, z małego miasteczka Pignataro Maggiore (na północ od Neapolu) w pieszą pielgrzymkę do Pompejów wyrusza kilkaset osób. Pragną dziękować Maryi za Jej bezcenne wstawiennictwo w czasie II wojny światowej. Nie straszny jest im upał i 90 kilometrów do pokonania. Idą, śpiewając: „Chwała Maryi!”, a mieszkańcy okolicznych wiosek chętnie oferują im jedzenie oraz nocleg.
POLSKI CUD RÓŻAŃCOWY – Marek Woś

Mało kto wie, ale także Polska ma swoje „Pignataro”! Miejscowość, której mieszkańców oszczędziła wojenna zawierucha.
Wniebowzięta – Renata Gontarz

D ogmat o wniebowzięciu Maryi Panny jest jedną z najstarszych prawd pielęgnowanych w Kościele katolickim. Uroczystość upamiętniającą wyniesienie Matki Bożej do chwały nieba obchodzono w Kościele wschodnim od VI wieku, a w Kościele rzymskokatolickim od VII stulecia. W średniowieczu, kiedy pojawiła się modlitwa różańcowa, jako przedostatnią tajemnicę chwalebną, rozważano przyjęcie Maryi Panny do nieba z duszą i ciałem. Na całym świecie znajduje się mnóstwo świątyń pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP, wśród nich tak stare i znane jak katedra w Padwie, katedra w Palermo czy też słynna katedra Notre Dame w Paryżu.
O drodze do świętości …czyli Maryja wzięta do Nieba – rozważania różańcowe – Renata Gontarz

Pani katechetka na lekcji opowiadała o wielu różnych świętych. Mówiła o bracie Albercie Chmielowskim, pomagającym najbiedniejszym mieszkańcom Krakowa, organizującym dla nich ciepłe noclegi, odzież i jedzenie. O św. Maksymilianie Kolbe który nie zawahał się oddać życie za innego człowieka, o Faustynie Kowalskiej, która z samym Panem Jezusem rozmawiała i zapisywała Jego słowa w swoim „Dzienniczku”. W pewnym momencie pani spytała:
Słowo od redakcji – Marek Woś

Letni numer „Królowej Różańca Świętego” nie zapowiadał się nadzwyczajnie. Ot, praca jak zawsze, kilkanaście zarwanych nocy, wzmożony wysiłek w upale. Nic, czego nie można by wytrzymać. Wszystko szło w dobrym kierunku, do czasu… Karetka i oddział intensywnej opieki medycznej skutecznie przerwały bieg prac. Nie tylko plan wydawniczy nowego numeru stanął na krawędzi przepaści…
Do tego liczne notki, modlitwy i… ŚWIADECTWA!

    PODZIĘKOWANIE KRÓLOWEJ  Różańca Świętego
    Obyło się bez operacji
    Wyleczenie z ciężkiego zapalenia płuc
    Uzdrowienie z raka skóry
    Uzdrowienie żony z raka piersi
    Uleczenie z choroby nowotworowej
    Uratowane małżeństwo
    Zgoda w rodzinie
    Koniec rozłąki
    Poszukując pracy…
    Niespodziewana oferta
    „Dzień bez tej modlitwy to dzień stracony”
    Podziękowanie Matce Bożej Pompejańskiej
    Wymodlona praca dla męża
    Łaski płynące z nowenny pompejańskiej
    Całkowite uzdrowienie z lyme disease
    Uleczenie z boreliozy
    Uzdrowienie z bardzo ciężkiej choroby
    Uzdrowienie z nałogu nikotynizmu
    Dziękuję Ci, Matko Boża, za cud…
    Egzamin z prawa jazdy
    Chwała Panu i Matce Przenajświętszej!


Data dodania produktu: 17 sierpień 2015.
Poprzedni produkt Produkt 7 z 11 w kategorii Królowa Różańca Świętego Następny produkt
Podobne produkty
Królowa Różańca Świętego nr 14
 Królowa Różańca Świętego nr 14  3,90 zł
Ostatni dogmat? Pani Wszystkich Narodów – Stanisława Gamrat 7 października 1945 roku, w święto Królowej Różańca, Ida miała objawienie: „Widzę Chiny z czerwoną flagą!”. Wizja wypełniła się już cztery lata ... 
Królowa Różańca Świętego nr 9
 Królowa Różańca Świętego nr 9  3,90 zł
Duchowy testament Świętego Papieża - o. Krzysztof Piskorz Niewątpliwie, bł. Jan Paweł II zostawił nam wiele. Ale czyż nie możemy powiedzieć, że przekazał nam także testament duchowy, niejako wpisany w Jego własną egzystencję? ... 
Klienci, zakupili także:
365 dni z Biblią
 365 dni z Biblią  34,00 zł
Z tą książką każdy z 365 dni roku będzie wyjątkowy, bo przeżyty ze Słowem Pana. To drogowskaz, który wskaże nam drogę każdego dnia. 365 dni z Biblią ma być biblijną katechezą wiary chrześcijańskiej, a przede wszystkim ... 
Sekret Matki Bożej z La Salette, o czasach ostatecznych
 Sekret Matki Bożej z La Salette, o czasach ...  12,00 zł
W książce Matka Boża odsłania przyczyny upadku ludzkości i związane z tym straszne konsekwencje. Wskazuje też drogę wyjścia dla będącej w śmiertelnym zagrożeniu ludzkości. Po raz pierwszy przetłumaczona na język ... 
Diabeł i egzorcyzm
 Diabeł i egzorcyzm  12,00 zł
W każdym pokoleniu można napotakać zjawiska niewytłumaczalne naturalnie, powodowane przez złe duchy. W niniejszej książce egzorcysta i inne autorytety mówią prawdę o szatanie. Publikacja zawiera tłumaczenie wybranych artykułów z ... 
W Blaskach Anioła. Bł. Aniela Salawa
 W Blaskach Anioła. Bł. Aniela Salawa  19,01 zł
W blaskach Anioła to żywot napisany na podstawie współczesnych Anieli Salawie dokumentów. Tchnie więc ta książka niezaprzeczalnym autentyzmem i historycznymi realiami miasta Krakowa I wojny światowej i odradzania się wolnej Polski, za ... 
Symbole liturgiczne
 Symbole liturgiczne  5,00 zł
Ta mała broszurka traktuje o symbolach liturgicznych. Zawiera wyjaśnienia i opis szat, insygniów i gestów liturgicznych oraz sprzętów kościelnych. Jest ilustrowana. 
Co czynię ze skarbem mego życia? Rachunek sumienia dla młodzieży
 Co czynię ze skarbem mego życia? Rachunek ...  6,90 zł
Pomocą na drodze własnego doskonalenia się jest wrażliwość moralna, czyli odróżnianie zachowań, które pozwalają się rozwijać, od tych, które prowadzą do kryzysu. Pomocą jest też poczucie grzechu, czyli świadomość tego, że ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Szczesc Boze Pani Aneto. Bardzo dziekuje za szybka realizacje mojego zamowienia. Jestem wrecz zachwycony ze znalazlem taka ksiegarnie tym bardziej, ze nie wszystkie ksiegarnie internetowe realizuja zamowienia za granice. Na pewno napisze recenzje. Rownoczesnie mam pytanie poszukuje ''Nowenny do Matki Bozej Rozwiazujacej wezly''. Czy jest jakas szansa? Potrzebowalbym z 10 sztuk. Bog zaplac. Z Panem Bogiem.

Dariusz z Wielkiej Brytanii

Szczęść Boże! :) Dziękuję za szybką realizację zamówienia, na pewno jeszcze nie raz będę korzystał z Państwa Księgarni - mają Państwo dużo interesujących mnie książek, nawet jeśli nie dla siebie będę zamawiał to dla moich bliskich. Z Panem Bogiem,

Marcin z Gozdowa

Pięknie dziękuję za szybkie zrealizowanie zamówienia. Zakupy u WAS to sama przyjemność. Dziękuję za miłe sercu upomnki. Pozdrawiam cieplutko :)

Irena z Cieszanowa

Witam! Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za szybką wysyłkę, już dziś otrzymałam kalendarz a i dziękuję za słodki upominek, to miły gest z państwa strony

Leokadia z Miłkowa

Szczęść Boże Pani Urszulo! Serdecznie dziekuję za przesłanie książek. Przesyłkę odebrałam dzisiaj, wszystko dobrze, książki w porządku. Dziękuję też za miłą niespodziankę, oglądając książki zjadłam grześka. Dziękuję za obrazki. Nie wszystkie księgarnie taką miłą atmosferę stwarzają swoim klientom. Z serca dziękuję i pozdrawiam. Z Bogiem.

Lidia z Piły
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl