Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Królowa Różańca Świętego nr 14
Nasza cena: 3,90 zł
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Rosemaria
Autor praca zbiorowa
Rok wydania2015
FormatA4
Oprawamiękka
Liczba stron35
Waga [kg]0,13
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Ostatni dogmat? Pani Wszystkich Narodów – Stanisława Gamrat

7 października 1945 roku, w święto Królowej Różańca, Ida miała objawienie: „Widzę Chiny z czerwoną flagą!”. Wizja wypełniła się już cztery lata później. 1 paździer­nika 1949 roku, Mao Tse-Tung,  szef komunistycznej partii, ogłosił powstanie Chińskiej Republiki Ludowej.
Gwiazda Morza, papieski różaniec i… kapelusz – Stanisława Gamrat

Zapewne nasi Czytelnicy pamiętają wywiad z pomysłodawcą słynnej Misericordiny, wtedy jeszcze klerykiem, a obecnie księdzem, Błażejem Kwiatkowskim. Ubiegłego lata postanowiliśmy odwiedzić tego kapłana w jego pierwszej parafii. Okazało się, że jest nią słynne na wybrzeżu Sanktuarium Królowej Polskiego Morza w Swarzewie.

Pompeje w sercach papieży – Marek Woś

W Pompejach dwukrotnie był św. Jan Paweł II, następnie Benedykt XVI, a ostatnio, 21 marca 2015 roku, nawiedził to  miejsce Papież Franciszek.
Kapucyn chrześcijańskiej świętości – Lidia Wajdzik

Zapewne wszyscy znamy niezwykle popularnego świętego z Pietrelciny – ojca Pio. 16 czerwca tego roku upłynie 13 lat od Jego kanonizacji. Zarówno uroczystości beatyfikacyjnej, jak i kanonizacyjnej przewodniczył Jan Paweł II. W czasie Mszy św. kanonizacyjnej, podczas homilii, Papież przedstawił zarys Jego duchowości i doświadczenia wiary. Powiedział: „Gdy trudności i cierpienia są przyjmowane z miłością, stają się uprzywilejowaną drogą do świętości”. Nie udało mi się spotkać z pokornym kapucynem osobiście – choć jako dziecko – marzyłam o tym. Było mi jednak dane pielgrzymować parę razy do San Giovanni Rotondo po jego śmierci.
Zwyciężyłaś, zwyciężaj… (1) – ks. Józef Orchowski

Matka Boża jest tak potężna, że gdy wzywano Jej imienia w różnych niebezpieczeństwach, często w sytuacji wojny, odnoszono spektakularne zwycięstwa. Wśród bardzo wielu sukcesów odniesionych za przyczyną Maryi, zwróćmy uwagę na niektóre, a mianowicie obronę Jasnej Góry (1655), victorię wiedeńską (1683), cud nad Wisłą (1920), miasto cudu (1939), rewolucję w Manili (1986).
Małe Pompeje w Grobli – Marek Woś

Znamy wielkie owoce działalności ewangelizacyjnej bł. Bartola, której symbolem jest wspaniała świątynia w Pompejach. Czasem jednak zapominamy, że nie od nawracania Bartolo zaczął tam swoją misję, ale od pomocy biednym i umierającym. Miał doświadczenie w obcowaniu z chorymi: wcześniej posługiwał w szpitalach wśród nieuleczalnie chorych. Te myśli towarzyszyły mi podczas odwiedzin Domu Opieki JESTEM w Grobli pod Bochnią. Domu założonego przez Elżbietę i Ryszarda Tomczyków w 2012 roku w celu pomocy ludziom chorym, starym, niepełnosprawnym i samotnym. W domu, w którym znajduje się niezwykła kaplica, gromadząca czcicieli Matki Bożej Pompejańskiej.

Zakochaj się w... Maryi – Jolanta Stawska-Jakubiuk

Czy byliście kiedyś na pielgrzymce? Większość z naszych czytelników odpowie, że tak. Dlatego to pytanie kieruję do osób, które nigdy nie pielgrzymowały. Posłuchajcie mojej historii…
Okaleczona Maryja Dobieżyńska – Marek Woś

Przy drodze łączącej miasto Buk z miejscowością Dobieżyn stoją obok siebie dwie figury Maryi. Na cokole statua Maryi Niepokalanej, a obok niej posąg Matki Bożej, Wspomożycielki Wiernych. Ta druga nie ma dłoni, a czerwona farba, niczym ślady krwi, podpowiada, że wiążą się z nią jakieś dramatyczne wydarzenia…
Katolicki Meksyk – Dominika Krysztofowicz

W fakt, że religia stanowi ważną część codziennego życia, a obrzędy i zwyczaje dla mieszkańców hiszpańskojęzycznej części Ameryki Północnej znaczą bardzo wiele, trudno jest wątpić. Potwierdzą to zwłaszcza ci, którzy mieli okazję zapoznać się z przepięknym, kolorowym Meksykiem i jego przemiłymi, niesamowicie gościnnymi mieszkańcami. Chociaż  kraj ten odwiedzałam już nie pierwszy raz, to huczne, meksykańskie święta patronalne, barwne procesje, uświetnione występami orkiestry oraz uroczyste obchody dnia zmarłych, nigdy nie przestaną wprowadzać mnie w zachwyt i zdumienie. Tym razem więc, zamiast skupiać się na zapierających dech w piersiach pozostałościach cywilizacji prekolumbijskich, chciałam poznać Meksyk od tej trochę mniej turystycznej „strony”, żeby zrozumieć, jak funkcjonuje w tym dalekim, egzotycznym kraju Kościół katolicki.
Umrzeć, by ktoś inny mógł żyć – Renata Gontarz

Rozważania różańcowe dla dzieci: Śmierć Pana Jezusa na krzyżu
Dzieci przy Sercu Jasnogórskiej Matki – Magdalena Buczek

To nie przypadek, że Jasna Góra nazywana jest duchową stolicą naszej Ojczyzny. Od wielu wieków Polacy ze wszystkich, nawet Najodleglejszych zakątków kraju przybywają, aby spotkać się z naj­lepszą Matką i Królową w Jej domu. Pięknie jest widzieć rodziców modlących się  wraz ze swoimi dziećmi przed Cudownym Obrazem Czarnej Madonny. Dzięki temu miłość do Maryi i tego świętego miejsca przekazywana  jest nieprzerwanie z pokolenia na pokolenie.

Fatima 1917 – Krzysztof Jędrzejewski

13 maja 1917 roku w Fatimie, małej portugalskiej wiosce, troje małych pastuszków: Franciszek i Hiacynta Marto, oraz ich kuzynka Łucja dos Santos, ujrzało na karłowatym dębie postać pięknej Pani. Rok wcześniej Jej pojawienie się zapowiedział anioł, którego dzieci ujrzały.
Fatima 2001 – Krzysztof Jędrzejewski

13 maja 1981 roku, o godzinie 17.17 w Watykanie, na Placu świętego Piotra padły strzały. Ugodziły one papieża Jana Pawła II. Ten, który je oddał – turecki zamachowiec Muhamed Ali Agca, był zdziwiony, jakim cudem jego ofiara przeżyła, skoro on celował tak, żeby zabić. Dopiero później zrozumiał, że stało się tak, bo papieża ocaliła niewidzialna dłoń Matki Bożej, która 13 maja, 64 lata wcześniej, ukazała się trojgu dzieciom pasącym owce, w dalekiej portugalskiej wiosce o nazwie Fatima (tak, jak nazywała się córka proroka Mahometa, którego on był wyznawcą).
To tylko 5 minut! – Małgorzata

W 12 numerze KRŚ pani Małgorzata pisała o akcji „5 minut dla Boga, bliźniego i siebie samego”. Łączy ona osoby modlące się na różańcu – codziennie jedną dziesiątką. Wspólnota wciąż się rozrasta i doświadcza owoców modlitwy. Oto wybrane świadectwa!
Bractwo Różańca Świętego – Anthony

Zgodnie z tradycją Najświętsza Maryja Panna przekazała różaniec św. Dominikowi, założycielowi zakonu ojców dominikanów, którzy bez wątpienia mają szczególny kontakt z koronką, a wielu ich wychowanków aktywnie rozpowszechnia tę „najwspanialszą z modlitw”, jak powiedział o niej papież, Leon XIII.
Świadectwa różańcowe naszych czytelników

    Leki nie pomagały
    Białaczka i kolejne poronienia
    Alarmy włączały się całą noc
    Proszę przyjechać się pożegnać
    Do żadnego szpitala nie idę!
    Lekarka serc
    Dziś Kubuś jest zdrowy
    Zdrowo narodzona
    Nowenna z portalu plotkarskiego
    Jezu, ufam Tobie!
    By było gdzie mieszkać
    Myślałam, że to sen
    „Bo gdy Twojej pomocy wezwałam...”
    Nie spełnialiśmy kryteriów
    Czułam nieustającą opiekę
    Lękałam się, że za pokutę otrzymam różaniec
    Pożyczki, długi, komornik
    Im goręcej się modliłam, tym mąż był gorszy
    Więcej niż się spodziewałam
    Odmawianie różańca sprawia mi  radość!

Data dodania produktu: 17 sierpień 2015.
Poprzedni produkt Produkt 8 z 11 w kategorii Królowa Różańca Świętego Następny produkt
Podobne produkty
Królowa Różańca Świetego nr 15
 Królowa Różańca Świetego nr 15  3,90 zł
Boleści Matki Najświętszej – Stanisława Gamrat „Spoglądam na ludzi żyjących na ziemi i szukam między nimi tych, którzy by rozmyślali nad moimi boleściami, lecz – niestety – mało takich znajduję. Zapominają o ... 
Królowa Różańca Świętego nr 9
 Królowa Różańca Świętego nr 9  3,90 zł
Duchowy testament Świętego Papieża - o. Krzysztof Piskorz Niewątpliwie, bł. Jan Paweł II zostawił nam wiele. Ale czyż nie możemy powiedzieć, że przekazał nam także testament duchowy, niejako wpisany w Jego własną egzystencję? ... 
Klienci, zakupili także:
365 dni z Biblią
 365 dni z Biblią  34,00 zł
Z tą książką każdy z 365 dni roku będzie wyjątkowy, bo przeżyty ze Słowem Pana. To drogowskaz, który wskaże nam drogę każdego dnia. 365 dni z Biblią ma być biblijną katechezą wiary chrześcijańskiej, a przede wszystkim ... 
Diabeł i egzorcyzm
 Diabeł i egzorcyzm  12,00 zł
W każdym pokoleniu można napotakać zjawiska niewytłumaczalne naturalnie, powodowane przez złe duchy. W niniejszej książce egzorcysta i inne autorytety mówią prawdę o szatanie. Publikacja zawiera tłumaczenie wybranych artykułów z ... 
Symbole liturgiczne
 Symbole liturgiczne  5,00 zł
Ta mała broszurka traktuje o symbolach liturgicznych. Zawiera wyjaśnienia i opis szat, insygniów i gestów liturgicznych oraz sprzętów kościelnych. Jest ilustrowana. 
Co czynię ze skarbem mego życia? Rachunek sumienia dla młodzieży
 Co czynię ze skarbem mego życia? Rachunek ...  6,90 zł
Pomocą na drodze własnego doskonalenia się jest wrażliwość moralna, czyli odróżnianie zachowań, które pozwalają się rozwijać, od tych, które prowadzą do kryzysu. Pomocą jest też poczucie grzechu, czyli świadomość tego, że ... 
Jak żyć owocami Ducha Świętego
 Jak żyć owocami Ducha Świętego  19,90 zł
Miłość, radość, pokój, cierpliwość, dobroć, życzliwość, wierność, łagodność, opanowanie. Czym są owoce Ducha Świętego? Są to wszystkie doskonałości, które kształtuje w nas ten Święty Ekspert i tylko poprzez ... 
Odejdź ode mnie, Szatanie!
 Odejdź ode mnie, Szatanie!  8,90 zł
Ksiądz Gabriele Amorth, jeden z najbardziej znanych egzorcystów na świecie, wyjaśnia, kim jest Szatan i jego słudzy, w jaki sposób mogą działać w życiu człowieka i jak możemy się uchronić przed ich atakami. Proponuje również ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Szczęść Boże! Przesyłkę otrzymałam, dziękuję. Jestem zadowolona z realizacji zamówienia, z pewnością polecę Was innym. Pozdrawiam.

Bożena z Zabrza

Szanowni Państwo! Bardzo serdecznie dziękuję za tak expresową wysyłkę zamówienia i za słodki upominek:). Nigdy jeszcze nie zdarzyło się, aby listonosz zapukał z paczką drugiego dnia po zamówieniu :) Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam. Z Panem Bogiem!

Jarosław z Klebarka Wielkiego k/Olsztyna

Świetnie przeprowadzona transakcja. Serdecznie polecam zakupy w tej księgarni. Bóg Zapłać za drobne prezenciki.

Iwona z Ostrzeszowa

Witam serdecznie! Właśnie dostałam książki, bardzo się cieszę :) za słodki dodatek serdecznie dziękuję :) Życzę wszystkiego co najlepsze, szczęść Boże, pozdrawiam.

Renata z Radomia

Trudno dobrać odpowiednie słowa, żeby określić profesjonalną i ekspresową obsługę zamówienia. Jestem bardzo zadowolona z dokonanych zakupów, tym bardziej, że dłuższy czas pozostanę na zwolnieniu lekarskim i po wczorajszych zakupach na pewno nie będę się nudzić. Pozdrawiam bardzo serdecznie i po skończonej lekturze zjawię się znowu :) Szczęść Boże !!!

Anna z Wólki Plebańskiej k/Białej Podlaskiej
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 14 zł 17 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl