Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Kochać Kościół. Jak Kościół może stać się rodziną i domem dla wszystkich
Cena promocyjna: 29,90 zł
18,00 zł
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Esprit
Autor Bühlmann Martin
TłumaczenieMariola Wołochowicz
Rok wydania2011
Format14,0 x 20,0 cm
Oprawatwarda
Liczba stron232
Waga [kg]0,34
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Martin Bühlmann, aby zilustrować bogate życie założonej przez siebie wspólnoty Vineyard Berno, przedstawia liczne, poruszające świadectwa jej członków, którzy w jakimś momencie życia zdecydowali się odpowiedzieć na wezwanie Jezusa.

Ukazując siłę jedności braci i sióstr, autor podkreśla także konieczność poszanowania dla różnorodności we wspólnotach chrześcijańskich.

Książka Bühlmana jest krzepiącym świadectwem, a jednocześnie stawia nas przed pytaniem, czy my sami jako członkowie Kościoła naprawdę należycie wypełniamy jego misję.

Kochać Kościół to odkrywcze spojrzenie na wewnętrzne życie lokalnych wspólnot chrześcijańskich - inspirująca lektura dla duchownych, świeckich liderów grup oraz wszystkich ludzi, którzy poszukują bliższej relacji z Bogiem.

Zwykle mówiąc „Kościół”, myślimy przede wszystkim o jego hierarchicznej strukturze i budynkach. Tutaj zaś otrzymujemy coś innego: jakby „samo sedno” tego, czym Kościół jest, pozbawione otoczki, podobne do płynnego wyciągu z rośliny, nie zawierającego już zewnętrznej postaci tej rośliny, jej korzeni, łodygi, liści i kwiatów.
(Z PRZEDMOWY TŁUMACZKI, MARIOLI WOŁOCHOWICZ)

Spis treści:

Od Tłumaczki - przedmowa do polskiego wydania - 5 1.
Miłość Boża - dostęp do życia - 21
2. Miłość - Akceptacja - Przebaczenie. Wreszcie żyć pełnią życia! - 49
3. Kościół ukierunkowany na zewnątrz - 79
4. Kościół, który uwielbia - 111
5. Proroczy Kościół - 127
6. Kościół-sieć żywych relacji międzyludzkich - 143
7. Kościół, który przynosi uzdrowienie - 159
8. Kościół, który się uczy - 179
9. Kościół, który służy - 193
10. Kościół misyjny - 213

Posłowie od Marioli i Piotra Wołochowiczów - 229
Data dodania produktu: 16 czerwiec 2011.
Poprzedni produkt Produkt 115 z 430 w kategorii Droga wiary Następny produkt
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Zamówienie dotarło bez problemu. Książkę "Kompozycje kwiatowe w kościele" kupiłam w prezencie komuś, kto zajmuje się często dekorowaniem kościoła i innych wnętrz. Osoba obdarowana jest zachwycona książką i znalazła w niej wiele inspirujących wskazówek i pomysłów. Dziękuję bardzo.

Małgorzata z Bukowic

Szczęść Boże Pani Urszulo! Bardzo dziękuję za przesyłkę i jak zawsze za miłe i słodkie prezenty (muszę przyznać, że te obrazki z pięknymi modlitwami, bardzo mnie umacniają ), za co bardzo, bardzo jeszcze raz dziękuję. Życzę Radosnych, Ciepłych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Z Panem Bogiem.

Krystyna z miejscowości Urle

Szczęść Boże! Dziękuję za przesyłkę. Przesyłka zgodna z moimi oczekiwaniami i do tego jeszcze słodka niespodzianka. Pozdrawiam.

Anna z Dukli

Szczęść Boże! Bardzo dziękuję za szybką realizację zamówienia i jak zwykle przemiłą obsługę. Życzę spokojnych, pełnych miłości i błogosławieństa Nowonarodzonego Dzieciątka Świąt. Z Panem Bogiem.

Marlena z Gryfina

Szczesc Boze Pani Aneto. Bardzo dziekuje za szybka realizacje mojego zamowienia. Jestem wrecz zachwycony ze znalazlem taka ksiegarnie tym bardziej, ze nie wszystkie ksiegarnie internetowe realizuja zamowienia za granice. Na pewno napisze recenzje. Rownoczesnie mam pytanie poszukuje ''Nowenny do Matki Bozej Rozwiazujacej wezly''. Czy jest jakas szansa? Potrzebowalbym z 10 sztuk. Bog zaplac. Z Panem Bogiem.

Dariusz z Wielkiej Brytanii
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 14 zł 17 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl