Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Kochać Kościół. Jak Kościół może stać się rodziną i domem dla wszystkich
Cena promocyjna: 29,90 zł
18,00 zł
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Esprit
Autor Bühlmann Martin
TłumaczenieMariola Wołochowicz
Rok wydania2011
Format14,0 x 20,0 cm
Oprawatwarda
Liczba stron232
Waga [kg]0,34
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Martin Bühlmann, aby zilustrować bogate życie założonej przez siebie wspólnoty Vineyard Berno, przedstawia liczne, poruszające świadectwa jej członków, którzy w jakimś momencie życia zdecydowali się odpowiedzieć na wezwanie Jezusa.

Ukazując siłę jedności braci i sióstr, autor podkreśla także konieczność poszanowania dla różnorodności we wspólnotach chrześcijańskich.

Książka Bühlmana jest krzepiącym świadectwem, a jednocześnie stawia nas przed pytaniem, czy my sami jako członkowie Kościoła naprawdę należycie wypełniamy jego misję.

Kochać Kościół to odkrywcze spojrzenie na wewnętrzne życie lokalnych wspólnot chrześcijańskich - inspirująca lektura dla duchownych, świeckich liderów grup oraz wszystkich ludzi, którzy poszukują bliższej relacji z Bogiem.

Zwykle mówiąc „Kościół”, myślimy przede wszystkim o jego hierarchicznej strukturze i budynkach. Tutaj zaś otrzymujemy coś innego: jakby „samo sedno” tego, czym Kościół jest, pozbawione otoczki, podobne do płynnego wyciągu z rośliny, nie zawierającego już zewnętrznej postaci tej rośliny, jej korzeni, łodygi, liści i kwiatów.
(Z PRZEDMOWY TŁUMACZKI, MARIOLI WOŁOCHOWICZ)

Spis treści:

Od Tłumaczki - przedmowa do polskiego wydania - 5 1.
Miłość Boża - dostęp do życia - 21
2. Miłość - Akceptacja - Przebaczenie. Wreszcie żyć pełnią życia! - 49
3. Kościół ukierunkowany na zewnątrz - 79
4. Kościół, który uwielbia - 111
5. Proroczy Kościół - 127
6. Kościół-sieć żywych relacji międzyludzkich - 143
7. Kościół, który przynosi uzdrowienie - 159
8. Kościół, który się uczy - 179
9. Kościół, który służy - 193
10. Kościół misyjny - 213

Posłowie od Marioli i Piotra Wołochowiczów - 229
Data dodania produktu: 16 czerwiec 2011.
Poprzedni produkt Produkt 115 z 430 w kategorii Droga wiary Następny produkt
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Witam serdecznie. Zamówienie doszło dokładnie w dzień, na który potrzebowałam. Jestem bardzo zadowolona z otrzymanego zamówienia i z przemiłego kontaktu. Myślę, że jeszcze skorzystam z zakupów w Księgarni Maryja. Dziękuję za słodką niespodziankę. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Z Panem Bogiem.

Zofia z Witnicy

Witam. Dziekuję za tak szybką przesyłke. Zakup wspaniały. Pismo Święte w rzeczywistości o wiele lepiej się prezentuje niż na foto. Jestem zadowolona. Obawiałam się, że przed Bożym Narodzeniem nie dostanę przesyłki :). Na pewno niebawem zawitam znów. Szczęść Boże.

Katarzyna ze Skierniewic

Szczęść Boże! Bardzo dziękuję za sprawne przesłanie zamówionych pozycji. Przesyłkę dostałem do domu w dniu 02.04.2010 r. (nie spodziewałem się jej przed świętami, a tu miła niespodzianka). Bardzo dziękuję także za wizerunek św. Rity, który jest bardzo ciężko osiągalny w Polsce. Myślę, że to nie są moje ostatnie zakupy w Księgarni Maryja.

Marcin z Sokółki

Jestem bardzo zadowolona z zakupionych w Państwa Księgarni książek i sposobu dostawy. Planuję następne zakupy lecz nieco później może w następnym tygodniu, ze względu na natłok obowiązków w pracy i w domu w chwili obecnej. Serdecznie pozdrawiam. Z Panem Bogiem.

Maria z Żywca

Bardzo dziękuję Wam za rzetelność usług, której doświadczyłem w kontakcie z Wami. Tym, co mnie skierowało na kontakt z nieznaną mi wcześniej "Księgarnią Maryja", była atrakcyjna cena poszukiwanych przeze mnie książek. Serdeczna atmosfera i solidność, z jakimi zostałem obsłużony, stawiają Waszą Księgarnię w czołówce katolickich instytucji świadczących usługi handlowe przez Internet.

ks. Jan z Archidiecezji krakowskiej
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 14 zł 17 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl