Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Katechetyczny leksykon świętych
Nasza cena: 25,00 zł
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Jedność
Autor praca zbiorowa
OpracowanieBogusław Nosek
Rok wydania2009
Format21,0 x 29,0 cm
Oprawatwarda, szyta
Liczba stron56
Waga [kg]0,49
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Katechetyczny leksykon świętych przedstawia w porządku alfabetycznym sylwetki 26 najbardziej znanych i omawianych na katechezie świętych i błogosławionych.

Są wśród nich m.in. święci z Ewangelii (Józef , Maryja, apostołowie Piotr i Paweł, czterej ewangeliści), także święci powszechnie czczeni i lubiani (Antoni, Mikołaj, Franciszek), oraz patroni Polski (Jadwiga Królowa, Wojciech, Stanisław Szczepanowski, Kazimierz Królewicz, Stanisław Kostka - również patron dzieci i młodzieży) oraz patroni Europy (Brygida Szwedzka, Benedykt z Nursji, Cyryl i Metody, Edyta Stein, Katarzyna ze Sieny).

Leksykon dopełniają m.in. ogłoszona przez świętego Jana Pawła II doktorem Kościoła - Teresa od Dzieciątka Jezus,  oraz święci bliskich nam czasów: Ojciec Pio, Maksymilian Kolbe, Faustyna Kowalska i błogosławiona Teresa z Kalkuty.

Obok ilustracji i biogramów znajdują się tu również fotografie i mapy, a także ważne w katechezie informacje dotyczące poszczególnych świętych jak:
- dzień liturgicznego wspomnienia,
- patronat,
- atrybuty
- oraz znaczenie imienia.

Każdej z postaci poświęcono dwie sąsiadujące strony.

Eleganckie wydanie daje możliwość szerokiego wykorzystania leksykonu na lekcji oraz w prywatnym poznawaniu śwętych.
Data dodania produktu: 14 styczeń 2015.
Poprzedni produkt Produkt 53 z 101 w kategorii Poradniki Następny produkt
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Bardzo dziękuję za szybką realizację zamówienia. Jestem ogromnie zadowolona z usług księgarni i gdybym miała pracę, a przez to moja sytuacja finansowa byłaby lepsza kupowałabym po stokroć więcej książek. Uwielbiam czytać. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz z oferty Pani księgarni. Dobrego weekendu. Z Bogiem.

Joanna

Bardzo dziękuję za szybką i pełną profesjonalizmu wysyłkę zamówionego kalendarza. To naprawdę miłe i sympatyczne współpracować z tak wspaniałymi ludĽmi. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Grzegorz z Lublińca

Bardzo bardzo dziękuję za tak szybkie wysłanie mojego zamówienia! Przesyłka już doszła! Wszystko fachowo zapakowane i zabezpieczone. Jeszcze raz dziękuję.Bardzo jestem zadowolona, że wybrałam Państwa księgarnię. Profesjonalna obsługa, fachowy i życzliwy stosunek do klienta, bardzo szybka przesyłka. Towar spełniający oczekliwania. Gorąco Państwa polecam wszystkim moim znajomym! Z Bogiem!

Agnieszka z Trzcianki

Szczęść Boże. Dziękuję za bardzo szybką realizację mojego zamówienia i słodki gratis :)) Z Panem Bogiem

Justyna z Celestynowa

Dziękuję bardzo za tak szybkie przesłanie zamówionej pozycji. Zostałem także mile zaskoczony słodkim dodatkiem. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawiam

Tomasz z Siedlec
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 14 zł 17 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl