Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Idziemy za Tobą przez Wielki Post do Zmartwychwstania
Nasza cena: 39,90 zł

Zamawiana ilość:  
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Sykomora
Autor Łoskot-Cichocka Dorota, Kita Marek
Rok wydania2018
Format23,5 x 19,0 cm
Oprawatwarda
Liczba stron101
Waga [kg]0,56
Za zgodą KuriiTak
Otrzymasz w: 3-5 dni + czas dostawy *Objaśnienia statusów dostępności*####*24h* - towar jest dostępny i zostanie wysłany w ciągu 24 godzin (w dni robocze),##*3-5 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 3-5 dni roboczych,##*7-14 dni* - towar zostanie sprowadzony z wydawnictwa i zostanie wysłany w ciągu 7-14 dni roboczych,##*Czasowo brak* - towar zostanie sprowadzony w dłuższym okresie czasu (ponad miesiąc),##*Niedostępny* - towar nie można zamówić####*czas dostawy* - czas potrzebny na dostarczenie towaru przez pocztę lub kuriera z Księgarni bezpośrednio do Klienta.####*** Z przyczyn niezależnych od nas czas dostawy może ulec wydłużeniu.
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Już we wstępie najmłodsi dowiedzą się do czego potrzebny jest nam Wielki Post i czemu ma służyć wyrzeczenie się pewnych rzeczy.
Następnie zawarte są uwagi dla rodziców o tym w jaki sposób należy korzystać z książki. Wszystko to jest bardzo jasno i przejrzyście pokazane. Otóż lektura składa się z rozważań na każdy z 40 wielkopostnych dni oraz na tydzień Wielkanocny.

Podział wygląda następująco:

    Od Środy Popielcowej do soboty – szykujemy się do podróży
     I tydzień – rozpoznajemy znaki
    II tydzień – poznajemy ludzi, którzy poznali Jezusa
    III tydzień – widzimy uzdrowienia
    IV tydzień – słuchamy przypowieści
    V tydzień – zbliżamy się do miasta
    Wielki Tydzień w Jerozolimie
    Oktawa Wielkiej Nocy


Dodatkową ogromną atrakcją i pomocą w zrozumieniu wędrówki przez Wielki Post jest dołączony do książki zeszyt i plakat, który możemy zawiesić na ścianie. Zeszyt zawiera liczne symbole do wycinania, które naklejamy obok ścieżki z rozważaniem każdego dnia. Plansza zawiera ścieżkę prowadzącą przez pustynię, góry, pola i pastwiska do Świętego Miasta.

Wędrówkę zaczynamy od narysowania śladów stóp i dorysowujemy je zawsze do tego miejsca gdzie pojawia się cyferka kolejnego dnia. Na końcu wędrówki jest Wielka Noc i niespodzianka! – sucha i jałowa dotąd pustynia przez którą tyle dni wędrowaliśmy – zakwita. Naklejamy zatem jezioro i mnóstwo kwiatów. Chrystus Zmartwychwstał. Alleluja!

Autorami książki „Idziemy za Tobą” jest Dorota Łoskot Cichocka oraz Marek Kita. Jest to pozycja bardzo tarannie wydana, z pięknymi, spokojnymi ilustracjami, idealnie odzwierciedlającymi bogato przedstawioną treść. Na rzeszło 100 kartach książki znajdziemy 9 działów które są istnym przewodnikiem przez misterium Śmierci i Zmartwychwstania Jezusa.


Data dodania produktu: 09 marzec 2019.
Poprzedni produkt Produkt 71 z 71 w kategorii WIELKI POST  
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Szczęść Boże! Bardzo dziękuję za sprawne przesłanie zamówionych pozycji. Przesyłkę dostałem do domu w dniu 02.04.2010 r. (nie spodziewałem się jej przed świętami, a tu miła niespodzianka). Bardzo dziękuję także za wizerunek św. Rity, który jest bardzo ciężko osiągalny w Polsce. Myślę, że to nie są moje ostatnie zakupy w Księgarni Maryja.

Marcin z Sokółki

Jestem bardzo zadowolona z dokonanych zakupów u Państwa. Książki przyszły naprawdę szybko za co bardzo dziękuję! Gorąco pozdrawiam. Z Panem Bogiem.

Agnieszka z Limanowej

Szczęść Boże! Przesyłkę otrzymałam, dziękuję. Jestem zadowolona z realizacji zamówienia, z pewnością polecę Was innym. Pozdrawiam.

Bożena z Zabrza

Bardzo dziękuję za "Recepty zdrowia" i dodatkowe niespodzianki. Serdecznie pozdrawiam.

Dariusz z Czarnkowa

Witam. Jestem bardzo zadowolony z usług księgarni. Książki bardzo dobrej jakości i wysłane szybko. Szczególnie ważne jest dla mnie to iż książki są zebrane tematycznie i praktycznie znalazłem wszystkie których szukałem. Gorąco polecam innym a sam będę często korzystał z Księgarni.

Tadeusz z Zabrza
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 9,90 zł 12,90 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl