Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Idziemy na Mszę Świętą. Uczę się modlić
Nasza cena: 7,20 zł
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. eSPe
Autor praca zbiorowa
OpracowanieEquipo Editorial
RedakcjaMichał Wilk
IlustracjeRamirio Pazo
Rok wydania2010
Format14,0 x 16,0 cm
Oprawamiękka
Liczba stron32
Waga [kg]0,08
Opis Linki Recenzje (1)
Opis produktu
Seria „Uczę się modlić” to pięknie ilustrowane podręczniki modlitwy dla najmłodszych.

Każdy zawiera modlitwę, ilustracje, propozycje zabawy („modlimy się ustami, rękami i oczami”) oraz słowo kierowane do rodziców.

"Słowo do rodziców i wychowawców

Msza Święta stanowi centrum życia Kościoła - jest źródłem, z którego wypływają wszelkie łaski i błogosławieństwo. Eucharystia jest urzeczywistnieniem ofiary miłości, którą Jezus Chrystus złożył za nas wszystkich.

Dlatego tak ważną kwestią dla każdego chrześcijanina jest medytowanie i zgłębianie teologii eucharystycznej - rozumienie tego, co dzieje się w Eucharystii, poznawanie znaczenia wszystkich symboli. Dzieci powinny wiedzieć i pamiętać najważniejszą prawdę związaną z Eucharystią: Bóg Ojciec tak bardzo ukochał świat, że posłał swojego Syna, byśmy byli zbawieni.

W Eucharystii Jezus jest obecny w sposób rzeczywisty i daje nam swoje Ciało i swoją Krew. Syn ofiaruje Bogu Ojcu siebie samego, dlatego Msza Święta jest jakby kanałem, przez który otrzymujemy łaski wypływające z tajemnicy śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Podczas Mszy Świętej wychwalamy Boga, słuchamy Jego słowa, prosimy o przebaczenie naszych grzechów, otrzymujemy łaski i błogosławieństwo.

Kontynuując serię naszych książek, przedstawiamy Państwu pozycję, która może ułatwić dzieciom zrozumienie najważniejszych prawd wiary chrześcijańskiej dotyczących Eucharystii, a także wytłumaczyć sens i znaczenie poszczególnych jej części. Obrazy, grafiki i krótkie objaśnienia pomogą dzieciom nie tylko zrozumieć Mszę Świętą, ale także uczestniczyć w niej bardziej świadomie. Naszym zadaniem jest uczyć dzieci szacunku wobec Eucharystii. Powinniśmy często im mówić, że Jezus czeka na nie i chce z nimi rozmawiać poprzez modlitwę i Komunię Świętą."
Data dodania produktu: 23 grudzień 2010.
Poprzedni produkt Produkt 16 z 65 w kategorii Modlitwa Następny produkt
Klienci, zakupili także:
Dotknij i poczuj. Arka Noego
 Dotknij i poczuj. Arka Noego  19,90 zł
To książka, którą się ogląda, której się dotyka i którą się czuje. Jest przygotowana specjalnie dla najmłodszych czytelników. Grube tekturowe karty, które łatwo wertować, przygotowane zostały specjalnie z myślą o nich. Mały ... 
Dziesięć przykazań. Uczę się modlić
 Dziesięć przykazań. Uczę się modlić  7,20 zł
Seria „Uczę się modlić” to pięknie ilustrowane podręczniki modlitwy dla najmłodszych. Dziesięć przykazań. Uczę się modlić zawiera modlitwę, ilustracje, propozycje zabawy („modlimy się ustami, rękami i ... 
Dziesięć przykazań. Książka z płytą DVD
 Dziesięć przykazań. Książka z płytą DVD  20,50 zł
Pełne humoru historie o piątce dzieci i ich przyjacielu, zakonniku, bracie Antonim, wyjaśniają młodszym czytelnikom, sens Dekalogu. Dzięki błyskotliwym dialogom oraz barwnym, wesołym rysunkom, dzieci ochoczo, bez marudzenia i specjalnej ... 
Dzieje duszy - Audiobook
 Dzieje duszy - Audiobook  29,90 zł
Na Dzieje duszy składają się: - Rękopisy A, czyli wspomnienia św. Teresy obejmujące czas od wczesnego dzieciństwa do wstąpienia do Karmelu i złożenia pierwszej profesji (1895-1896), - Rękopis B stanowiący podsumowanie rekolekcji, ... 
Mój malutki mszalik. Modlitwy dla dzieci w kościele
 Mój malutki mszalik. Modlitwy dla dzieci w ...  9,90 zł
Mój malutki mszalik to modlitwy dla dzieci w kościele. Jego główny cel jest taki, by dzieci w kościele czuły się jak u siebie... My, dorośli, możemy im pomóc to zmienić i sprawić, że najmłodsi poczują się w kościele jak u ... 
5 języków miłości
 5 języków miłości  29,90 zł
Mąż i żona rzadko posługują się tym samym językiem miłości. Zazwyczaj używamy swojego własnego języka i frustrujemy się, gdy nasz współmałżonek nie rozumie tego, co chcemy mu zakomunikować. Pragniemy, by okazywał nam miłość ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Szczęść Boże. Bardzo serdecznie dziękuję za ekspresową przesyłkę :)) Tajemnica szczęścia jest cudowna :)) Ślicznie dziękuję za obrazki i... wafelka :)) To przemiły gest, którego nie spodziewałam się :)) Wywołało to uśmiech na moich ustach i radość w sercu :)) Pani Ulu, jest Pani cudowna:* Pozdrawiam serdecznie.

Marta z Sokółki

Szczęść Boże Pani Urszulo! Bardzo dziękuję za przesyłkę i jak zawsze za miłe i słodkie prezenty (muszę przyznać, że te obrazki z pięknymi modlitwami, bardzo mnie umacniają ), za co bardzo, bardzo jeszcze raz dziękuję. Życzę Radosnych, Ciepłych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Z Panem Bogiem.

Krystyna z miejscowości Urle

Pięknie dziękuję za szybkie zrealizowanie zamówienia. Zakupy u WAS to sama przyjemność. Dziękuję za miłe sercu upomnki. Pozdrawiam cieplutko :)

Irena z Cieszanowa

Witam. Jestem bardzo zadowolony z usług księgarni. Książki bardzo dobrej jakości i wysłane szybko. Szczególnie ważne jest dla mnie to iż książki są zebrane tematycznie i praktycznie znalazłem wszystkie których szukałem. Gorąco polecam innym a sam będę często korzystał z Księgarni.

Tadeusz z Zabrza

Szybko i profesjonalnie. Polecam !!

Marek z Torunia
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 14 zł 17 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl