Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
Dwór Niebieski
Nasza cena: 3,50 zł
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Michalineum
Autor Lutgarda (św.)
Rok wydania2008
Format10,0 x 14,0 cm
Oprawamiękka
Liczba stron42
Waga [kg]0,02
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
SPIS TREŚCI:

1. Wprowadzenie - 3
2. Odezwa do osób bogobojnych o znaczeniu Modlitwy - 6
3. Cztery głosy słyszane przez świętą Lutgardę - 9
4. Dwór Niebieski a życie i męka Chrystusa - 11
5. Modlitwa Dworu Niebieskiego objawiona św. Lutgardzie - 13
6. Ofiarowanie wszystkich Mszy św. i wezwanie przyczyny Matki Bożej - 24
7. Sposób odmawiania Modlitwy Dworu Niebieskiego - 26
8. Cudowne widzenie św. Lutgardy o sile i skuteczności Modlitwy - 28
9. Rozpowszechnienie Modlitwy Dworu Niebieskiego - 30
10. Tęsknota za udziałem w szczęściu Dworu Niebieskiego - 35
11. Pismo święte mówi - 38

WPROWADZENIE

Od przeszło 300 lat publicznie ogłoszona Modlitwa św. Lutgardy przynosi wielką ulgę niezliczonym sercom ludzkim. Był wprawdzie okres, w którym światło Dworu Niebieskiego zaczęło słabnąć wskutek niestałości ludzkiej i pozostawało w ukryciu. Ale do 1632 roku znów nabrało blasku.

Pod wpływem Boskiego zrządzenia, na prośbę pobożnych osób duchownych i świeckich, za zgodą ks. Cyriaka, legata papieskiego w Szwajcarii, a potem kardynała św. Kościoła rzymskiego, ciało świątobliwej siostry Lutgardy zostało wyjęte z ziemi i uhonorowane odpowiednim grobowcem.

Podczas ekshumacji doczesne jej szczątki znaleziono w trumnie z drzewa jodłowego, niestety w wilgotnej, bagnistej ziemi. Ale w czaszce pozostał nienaruszony mózg, z wszystkimi żyłkami i innymi składnikami ciała, jak u osoby przed chwilą zmarłej.
(fragment z Wprowadzenia)


OBIETNICE ŁASK

Dusze czyśćcowe całymi tysiącami dostępują zbawienia dzięki tej Modlitwie.
Pomocne w tym są także inne formy nabożeństw religijnych, jak różaniec, droga krzyżowa, koronki, szkaplerz itp. Szczególnie skuteczna jest Msza święta.

Na wszystkich, zaangażowanych w Modlitwę Dworu Niebieskiego, spływają niepojęte łaski od Trójcy Przenajświętszej za wstawiennictwem Królowej Dworu Niebieskiego i za przyczyną św. Lutgardy.

Data dodania produktu: 01 luty 2010.
Poprzedni produkt Produkt 18 z 225 w kategorii Modlitewniki Następny produkt
Klienci, zakupili także:
Nowenna do Św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego
 Nowenna do Św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego  6,50 zł
Życie Małej Arabki, fascynujące i zdumiewające, było wypełnione niespotykaną chyba w hagiografii chrześcijańskiej ilością darów i zjawisk nadprzyrodzonych. Mówi się wręcz, że każdy dzień jej życia był cudem. Niespotykana ... 
Módlmy się... w sprawach trudnych i beznadziejnych
 Módlmy się... w sprawach trudnych i ...  3,00 zł
Znajdują się tu nowenny, litanie, modlitwy oraz życiorysy i opisy kultu świętych patronów spraw trudnych i beznadziejnych. Ponadto, książeczka zawiera nabożeństwo do św. Judy Tadeusza Ap. i św. Rity. Bardzo ceniony przez ... 
Wołaj do mnie, a odpowiem ci. Modlitewnik twojego uzdrowienia
 Wołaj do mnie, a odpowiem ci. Modlitewnik ...  25,00 zł
Zbiór modlitw wybranych przez ojca Józefa Witko posługującego się modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie ma nam pomóc jeszcze pełniej otworzyć się na uzdrawiające działanie Ducha Świętego w naszym życiu. Książka ta będzie ... 
Z Aniołem Stróżem przez życie. Wybrane modlitwy
 Z Aniołem Stróżem przez życie. Wybrane ...  5,90 zł
Zaprzyjaźniony z aniołami Ojciec Pio w taki sposób zachęcał do relacji z Aniołem Stróżem swoje duchowe córki: Anioł Stróż jest oświecony, tak że zna wszystkie nasze potrzeby, jest pełen dobroci, więc pragnie im zaradzić i ma moc ... 
Miesiąc dusz czyśćcowych
 Miesiąc dusz czyśćcowych  18,90 zł
Za wszystkimi ludźmi, którzy są przekonani o „życiu po życiu” - nie tylko za chrześcijanami - idą od wieków te oto natchnione i brzemienne w treść słowa: „Święta i zbawienna jest myśl modlić się za umarłych, aby ... 
Mojżeszowe Tablice. Opowiadania dla młodzieży na temat Dekalogu
 Mojżeszowe Tablice. Opowiadania dla młodzieży ...  19,90 zł
Wzruszające, pełne humoru opowiadania mogą być pomocne w rozpoznawaniu własnych postaw i kształtowaniu osobowości! Każde z opowiadań znanego pisarza katolickiego, autora bestselleru Święty i diabeł, stanowi miniaturową przypowieść ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Pięknie dziękuję za szybkie zrealizowanie zamówienia. Zakupy u WAS to sama przyjemność. Dziękuję za miłe sercu upomnki. Pozdrawiam cieplutko :)

Irena z Cieszanowa

Szczęść Boże! Jeśli mam wyrazić swoją opinię na temat obsługi to powiem tylko że nigdzie nie spotkałam się z lepszą. Naprawdę, takie przesyłki aż miło otrzymywać. Wspaniałe jest również to, że oferują Państwo same wartościowe książki. Z pewnością nie raz będę składać jeszcze zamówienia, szukając w tej księgarni dobrych prezentów dla bliskich. Dziękuję raz jeszcze! Pozdrawiam serdecznie.

Katarzyna z Muszyny

Witam. Tak, jestem zadowolony. Chciałem nawet wysłać maila z podziękowaniem za szybką realizację, ale jak się czegoś od razu nie zrobi, to potem się zapomina. Naprawdę, byłem mile zaskoczony. Dzień po dokonaniu przelewu otrzymałem książkę. Do tego mały upominek... Pozdrawiam bardzo serdecznie :-) Z Panem Bogiem.

Gabriel z Jabłonnej

Witam! Złożone przeze mnie zamówienie doszło bardzo szybko w nienaruszonej formie. Jestem zadowolona z zakupionych książek, które bywają pomocne w mojej pracy. Pozdrawiam, z Panem Bogiem.

Ela z Łagiewnik

Jestem bardzo zadowolona z otrzymanej przesyłki i miłej słodkiej niespodzianki. Dziękuję bardzo za miłą obsługę i życzliwość. Z Bogiem.

s. Mariola z Ostródy
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 14 zł 17 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl