Uwaga! Sklep działa jako katalog produktów. Jeśli chcesz zapytać o dostępność produktu lub złożyć zamówienie - ZADZWOŃ: 720 580 900.
Boże Krówki
Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie
115 zaskakujących wydarzeń z życia świętych
Nasza cena: 15,00 zł
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Verbinum
Rok wydania2003
Format14,8 x 21,0 cm
Oprawamiękka
Liczba stron148
Waga [kg]0,20
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Czy znasz jakichś świętych?

W porządku, być może nie znasz, a być może znasz!

Czy wiesz, kim jest święty?

W porządku, być może wiesz, a być może nie wiesz.

Czy myślisz, że świętym może być tylko ten, kto żyl bardzo dawno temu i nie robił nic innego, tylko całymi dniami się modlił i nigdy się nie bawił?

A może myślisz, że świętym może być tylko jakiś bohater, który podróżuje po całym świecie, wiedzie życie pełne przygód, dokonuje wielkich odkryć, naraża się na jeszcze większe niebezpieczeństwo niż „ekranowi" bohaterowie w rodzaju Supermana czy Wonder Woman?

Czy myślisz, że święci żyli tylko dawniej?


A może są również wśród nas?

Może któryś z nich żyje w twoim mieście, jest twoim sąsiadem, a może nawet mieszka w twoim domu?

Czy świętym może być ktoś taki jak ty?

Otóż, są różni święci. Jedni są „oficjalnymi" świętymi, którzy doznają czci w Kościele. Inni są ludźmi dobrymi i świątobliwymi, którzy dużo czasu spędzają na modlitwie, albo ciężko pracują, aby pomóc innym, albo nie obawiają się narazić swego życia na wielkie niebezpieczeństwo, aby zmienić świat na lepsze.

Pomyśl o ludziach, których znasz, i o tym, jak oni żyją. Czy są wśród nich święci? A co z tobą? Być może jesteś kimś, kto powinien „przygotować się" do świętości!

Książka ta pomoże ci lepiej zrozumieć, co znaczy być „świętym". Odwróć więc kartkę i wczytaj się w bohaterskie czyny i przełomowe wydarzenia. I odkryj parę niezwykłych i zaskakujących wydarzeń w życiu świętych.

Data dodania produktu: 14 styczeń 2015.
Poprzedni produkt Produkt 54 z 101 w kategorii Poradniki Następny produkt
Klienci, zakupili także:
Intronizacja Najświętszego Serca Jezusa w rodzinie
 Intronizacja Najświętszego Serca Jezusa w ...  4,00 zł
Wybrane teksty pozwalają na nowo odkryć znaczenie modlitwy za osoby, które żyją w grzechu i swoją postawą obrażają Boga, jak również postawy wynagradzania, będącej wyrazem świadomie przeżywanej wspólnoty wiary i wzajemnej ... 
Wybór melodii do Liturgii Godzin. Pomoc dla animatora muzycznego
 Wybór melodii do Liturgii Godzin. Pomoc dla ...  5,00 zł
Śpiewnik stanowi zachętę do tego, by modlić się śpiewem, zwłaszcza w tych częściach liturgii, które ze swej natury domagają się takiego sposobu ich wykonania. Zawiera melodie: Wezwania, Hymnów, Antyfon, Psalmów, Responsoriów, ... 
Jak się dobrze spowiadać
 Jak się dobrze spowiadać  9,90 zł
Mówisz, że jeszcze nigdy nie spotkałeś Jezusa? Idź do spowiedzi! To szansa na osobiste spotkanie z Nim. W książce Jak się dobrze spowiadać znajdziesz zwięzłą pomoc w przygotowaniu się do tego spotkania, być może pierwszego ... 
Cuda św. Urszuli Ledóchowskiej
 Cuda św. Urszuli Ledóchowskiej  28,90 zł
Miłość sprawia, że święci są z nami solidarni i że troszczą się o nas. Na tym polega właśnie tajemnicza rzeczywistość obcowania świętych, dzięki której istnieje wzajemna łączność między tymi, którzy jeszcze pielgrzymują na ... 
Zagubiona owieczka. Książka do kąpieli
 Zagubiona owieczka. Książka do kąpieli  12,50 zł
Książeczka jest przeznaczona dla dzieci w wieku 0-3 lat. Książeczka opowiada historyjkę o zagubionej owieczce. Największym atutem książeczki jest to, że można wziąć ją ze sobą do wanny. 
Pułapki na drodze do świętości
 Pułapki na drodze do świętości  15,50 zł
Każdy może zostać świętym to przeświadczenie o powszechnym powołaniu do świętości coraz bardziej zadamawia się w świadomości ludzi wierzących: świeckich i duchownych. Nie wszyscy jednak zdajemy sobie sprawę, że na drodze do ... 
Księgarnia Maryja w oczach Klientów:

Dziękuję za profesjonalną, rzetelną obsługę zamówienia, za doskonały mailowy kontakt oraz szybką, dokładnie zabezpieczoną przesyłkę zamówionych książęk i miłej niespodzianki. Zainteresowanym szczerze polecam Rodzinną Księgarnię Katolicką KsiegarniaMaryja.pl

Andrzej z Kętrzyna

Bardzo dobra księgarnia, szybka i miła obsługa. Polecam wszystkim moim znajomym.

Marek z Jastrzębie Zdroju

Bardzo dziękuję za szybką i pełną profesjonalizmu wysyłkę zamówionego kalendarza. To naprawdę miłe i sympatyczne współpracować z tak wspaniałymi ludĽmi. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Grzegorz z Lublińca

Szczęść Boże! Dziękuję za przesyłkę. Przesyłka zgodna z moimi oczekiwaniami i do tego jeszcze słodka niespodzianka. Pozdrawiam.

Anna z Dukli

Szczęść Boże Pani Urszulo! Serdecznie dziekuję za przesłanie książek. Przesyłkę odebrałam dzisiaj, wszystko dobrze, książki w porządku. Dziękuję też za miłą niespodziankę, oglądając książki zjadłam grześka. Dziękuję za obrazki. Nie wszystkie księgarnie taką miłą atmosferę stwarzają swoim klientom. Z serca dziękuję i pozdrawiam. Z Bogiem.

Lidia z Piły
Więcej opinii...
Wysyłka
  przelew pobranie
Poczta 14 zł 17 zł
Kurier 14 zł 17 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze.
Wysyłamy ZA GRANICĘ. Skontaktuj się z nami!
Zamówienia na kwotę powyżej
250 zł na terenie Polski wysyłamy GRATIS!
KM na Facebooku
Płatności Online
Transferuj.pl